vrf

VRF

Vrf iklimlendirme ve innovasyon teknolojisinin geldiği son noktadır. Yaşam alanlarında ısı ve hava kontrolü bu cihazlarla yapılabilmektedir. Yaşam kalitesine önem veren ve 4 mevsim aynı konforu yaşamak isteyen herkes için Vrf klima sistemleri ideal çözümler sunmaktadır.

vrf

VRF

Çok katlı binalar, büyük tesisler, iş merkezleri, hastaneler, ofisler ve buna benzer alanlarda vrfsistemleri fazlasıyla tercih edilmektedir. Bir dış ve çok fazla iç üniteden oluşan vrfsistemleri sabit bir kontrol merkezinden yönetilmektedir. Bina içerisindeki farklı alan sayısına göre iç ünite sayısı çoğaltılabilmektedir. Bu özelliği sayesinde binanın bölümlerini tek bir noktadan kontrol edebilir ve ısı ayarlarını farklı bir şekilde yapabilirsiniz.

VRF FİYATLARI

Günümüz teknolojisinde yaşam kalitesini arttıran pek çok cihaz geliştirilmiştir. İklimlendirme sistemleri arasında en verimli olanı vrfklima sistemleridir. Büyük bir iş merkezini düşünelim ve bu merkezde onlarca farklı ofis olduğunu varsayalım. Bu ofislerde çalışan personeller standart bir ısıda çalışmak istemeyebilirler. Vrfklima sistemleri sayesinde X ofisini 25 derece sıcaklığıa ayarlayabilirken, ofisini de daha sıcak hale getirip 28 dereceye ayarlayabiliyorsunuz. Aynı şekilde ofislerin halandırmalarını da bu sistemlerle yapabilirsiniz.

VRFTEKLİF AL

Vrf satışı yapan çok sayıda üretici ve satıcı firma bulunmaktadır. Online vrf satıcı sitesi olarak kurumsal ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde yerine getiriyoruz. Ticari klimalar kategorisine giren vrfsistemleri için en iyi kalitedeki cihazları en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Sizden gelen talepleri en hızlı şekilde karşılıyoruz. Porfesyonel ve uzman ekiplerimiz kurumsal müşterilerimizi yerinde ziyaret ediyor. İlk başta keşif hizmeti veren alan kontrolü, cihaz seçimi ve montaj ön hazırlıklarını sağlıyoruz.

Kurumsal alanınız için yeterli olabilecek en uygun vrf sistemlerinin tercih edilmesinde yardımcı olmaya çalışıyoruz. Birlikte karar verdikten sonra cihazın tedariği ve montaj işlemlerini süratle tamamlıyoruz. Cihazın çalışma prensibi ve bakımalıyla ilgili olarak tüm bilgileri teknisyen personelinizle paylaşıyoruz. Satış sonrasında da her türlü desteği sizlere sağlıyoruz.

Neden Vrf?

Vrfsistemlerinin öneminden kısaca söz etmiştik. Yazımızın bu bölümünde neden vrfsistemlerini tercih etmeniz gerektiğini biraz daha açalım istiyoruz. Bu sistemler özellikle konfor bakımından çok önemlidir. Yaz ve kış istediğiniz sıcaklığı ayarlayabiliyorsunuz. Sabit bir sıcaklığa bağlı kalmadan dilediğiniz ayarı yapabilme şansını sunmaktadır. Yaşam alanlarını daha kaliteli hale getiren bu sistemlerin kullanım alanları her geçen gün yaygınlaşmaktadır.

VRFSİSTEMİ

Vrfsistemlerinin bir diğer avantajı ise yüksek verimlilik sağlamasıdır. Düzenli olarak bakımları yapılan vrf sistemleri maksimum verim ile çalışabilecektir. Bunun dışında enerji tasarrufu bakımından da en iyi seçimlerden biridir. Minimum enerji sarfiyatı ile maksimum verimlilik elde edebiliyorsunuz. Doğa ve çevre dostu olması ve bina içinde minimum düzeyde alan kaplaması vrfsistmelerinin bir diğer artısıdır.

Vrf Kullanım Alanları

Vrf kullanım alanları oldukça yaygındır. Genel olarak bakıldığında irili ufaklı yapılarda kullanılmaya müsaittir. Bu sistemlerin standart bir büyüklüğü yoktur. Üretici firmalar ihtiyacınız doğrultusunda cihaz üretimi yapabilmektedir. Bu bağlamda konforuna düşkün villa sahiplerinden plazalara, hastanelerden otellere kadar hemen her alanda kullanılmaktadır. İş merkezleri, fabrikalar, okullar, kamu kurumları, spor slonları, belediye binaları, rezidanslar, konutlar ve benzer daha pek çok alanda vrf sistemleri tercih edilmektedir.

Vrfsistemleri gelişimini sürdürüyor. Cihaz teknolojisi üzerine çalışmalar devam ediyor. Cihaz ihtiyaçlarınız, teknik problemleriniz, montaj ve benzer tüm konularda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sitemizde yer alan vrfsistemleri hakkında da bizden bilgi talep edebilirsiniz. Özellikle kurumsal alanlarınız için ihtiyacınız olan vrfklimasistemlerini bizden talep edebilirsiniz.