FTWX09BX SPLİT KLİMA

FTWX09BX SPLİT KLİMA

FTWX09BX Split klima; zarif ön panel tasarımıyla yapıların mimarî karakterine ahenkli bir yaklaşım kazandırmaktadır. Split klimaların ortak paydası; bağımsız üniteler ve atmosfere zarar vermeyen çevre dostu gaz kullanımıdır. Isıtma ve soğutma programlarının gerçekleştirilmesi yönünde faaliyet sergileyen split klimalar, birbirinden bağımsız iç ve dış ünitelerden müteşekkildir. Bu bölüntülü sistem, aynı zamanda bütünsel bir çalışma prensibi sergilerler. Sistemin kavramsal özeti; ekonomik ve pratik bir kullanım olarak nitelendirilebilir.

 

FTWX09BX Split klima; pazarda yaygın bir kullanım alanına sahiptir. Özellikle kentsel yaşam döngüsünde çok hücreli yapılanmalar sıklıkla imâr planlarında yer almaktadır. Bu hücresel yapı birimlerinde tek bir merkezden birçok iç üniteye ısı transferinin sağlanması önemli. Split klimaların bir avantajı da, birden fazla ünite ile farklı iklimlendirme ihtiyaçlarını karşılayabilmeleridir. Split klimalar global pazar verilerine göre en çok talep gören iklimlendirme mekanizmalarından biridir. Bu nedenle hem çok geniş bir ürün yelpazesi hem de oldukça düşük bir maliyet avantaj sunarlar.

 

FTWX09BX Split Klima Tasarımı

 

FTWX09BX Split klima tasarımı; ön panelde LCD ekranı ve zarif hava çıkış kanalları ile oldukça şık ve modern bir görsel algı yaratmaktadır. Bu zarif ve çağı yakalayan yüzüyle göz alıcı bir karakter sergileyen cihaz, kullanımda da oldukça yüksek bir seviyeyi işaret etmektedir. Her iç mekan kurgusuna ve renk skalasına uyum sağlaması bakımından beyaz bir iç ünite karşımıza çıkıyor. Hafif yapısı ve kompakt iç ünite gövdesi, klima sektöründe en derli toplu tasarımlardan biri.

 

FTWX09BX Split Klima Full DC İnverter Teknolojisi

 

FTWX09BX Split klima Full DC inverter teknolojisi; doğrultucu, frekans değiştirici, güç devresi ve otomatik denetim elemanlarından oluşan bir devredir. Bu özellik kompresörlerin hız kontrolünün sağlanmasına olanak tanır ve iç mekan ısı değerlerine göre bir çalışma prensibi benimser. Devridaim eden bu devre sayesinde hem frekans ayarı hem de kompresörlerin gerilim şiddeti otomatik olarak ayarlanmış olur. Cihaza kaydedilen bilgiler ışığında ısıtma ve soğutma programını gerçekleştiren inverter cihaz, bu süreçte en doğru hız kullanımını hayata geçirecek ve daha kontrollü bir enerji tüketimini mümkün kılacaktır. İşte bu son teknolojik üretim programı sayesinde, daha ekonomik bir iklimlendirme çözümüne kavuşacaksınız. İnverter cihazlar, daha yoğun kullanımlarda oldukça yüksek bir oranda kâr sağlar. Bu yüzden klima tercihinizde ortam verileri büyük bir özenle analiz edilmelidir.

 

FTWX09BX Split klima Full DC inverter teknolojisi; devre frekans kontörlü yapan akıllı bir sistemdir. Geleneksel on-off klimaların dur kalk sırasında harcadığı enerji miktarını önemli ölçüde minimize eder. Daha konforlu ve ekonomik bir kullanım sağlaması bakımından, ısı yükleri değişken iç mekanlarda kullanımı idealdir.

 

FTWX09BX Split Klima Fjtherma İmzası

 

FTWX09BX Split klima Fjtherma imzazı taşıyan akıllı bir iklimlendirme cihazıdır. Bu cihazdan alınacak verimden sadece ekonomik bağlamda söz etmek doğru olmaz. Cihazın sahip olduğu ve kullanıcıya sağladığı kazanımlar arasında pek çok farklı avantaj mevcut. Özellikle çok rahat ve pratik bir kontrol opsiyonu sunması ve cihaza yüklenen girdilerin kaydedilebilmesi ile yüksek konfor sağlar. Bu yeni nesil klima, 9000 Btu ısı taşıma kapasitesine sahip. Mekan genişliği ve ısı yükleri doğru hesap edildikten sonra; salonlarda, konutlarda, ofislerde, mağazalarda ve benzer birçok iç mekanda kullanıma sunulabilir.

 

Firmamız, bu üst düzey markanın farklı model ve serileri ile sizlere en doğru iklimlendirme çözümlerini sağlayan bir kuruluştur. Fiyat çizelgeleri ve ürün detayları için sitemizi ziyaret edebilir, iletişim kanalları vasıtasıyla komünikasyona geçebilirsiniz.