Vrf sistemleri

VRF Sistemleri

VRF Sistemleri ,Değişken soğutucu akışkan debisi anlamına gelen Vrf, günümüzde iklimlendirme ihtiyaçlarını tam olarak karşılamaktadır. Yalnızca bir ünite sayesinde bütün iç üniteler kontrol edilebilmektedir. Binanın değişen kapasite ihtiyaçları doğrultusunda soğutkanın akışkanlığı Vrf Sistemleri ile sağlanmaktadır. Dış ünitenin görevi bellidir. İç üniteleri desteklemek ve gerekli olan iklimlendirmeyi yapmaktır. Değişken gaz debisinin olması klasik klimalardan en büyük farkıdır. Bu özelliği ile hem enerji tasarrufu sağlıyor, hem de konforlu bir ısı seviyesi elde ediyorsunuz. Denetim üniteleri bu sistemin temel parçalarındandır.

Vrf Sistemleri fiyatları nedir?

Bu sistem doğru zamanda ve gerektiğinde çalıştırılması önemlidir. Kontrol her zaman kullanıcıda olacaktır.Vrf klima sistemleri Temelde iki ana seçenek karşınıza çıkmaktadır. Birinci ve en çok tercih edileni Heat Recovery Vrf sistemleri dir. Bu sistem hem ısıtma, hem de soğutma özelliği ile çok daha fazla tercih edilmektedir. Bir diğeri de Heat Pump Vrf sistemidir. Bu sistemde de sadece ısıtma veya soğutma yapılabilmektedir. Bu sistemler modern akıllı binalar için çok uygundur. İşçiliği çok azdır. Kolay bir şekilde ilk kurulum yapılabilmektedir. Klasik yöntemlere göre her açıdan avantajlıdır.

Vrf sistemleri Servisi

Vrf Klima Enerji konusunda kullanıcılara farklı kazançlar sağlamaktadır. Çevreye duyarlı olması ve zararlı gazlar salmaması çok önemlidir. Bakımları ve olası arızaları çok kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Özel kumanda merkezinden ne gibi arızaları olduğu tespit edilebilmektedir. Bu ve bunun gibi daha pek çok avantajı olan bir vrf sistemleri 'dir.

http://vrfklimabayi.com                 https://vrfsistemi.net

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.