vrf sistemi

VRF SİSTEMİ

VRF Sistemi, son teknolojiye uygun olarak üretilmiş önemli bir klima teknolojisidir. Adeta kullanıcısının yüzünü güldüren önemli farklılıkları vardır. Nüfusun hızla artması ile kullanılan ürünler de ona göre geliştirilmektedir. Artan nüfusla birlikte ortaya çıkan kalabalık yapı Avm, otel gibi alanlarda da kendini gösterdiğinden, buralardaki havalandırma sisteminin önemi de bir kez daha artmıştır.

VRF SİSTEMİ FİYATLARI

İnsanların rahat şekilde Avm de dolaşabilmesi, otelde istirahat edebilmesi, ofisinde çalışabilmesi, belli hava akışının sağlanmış olmasına bağlıdır. Aksi takdirde hiç bir verim alınamaz. Gittiğimiz otelde bulunan klimanın, sürekli olarak arızalanması oldukça can sıkıcı bir hâl alacaktır. Yeni klima sistemi olan VRF Sistemi ile hayatınızda birçok şey değişecek.

 

VRF SİSTEMİ HESAPLAMA

Ofisinizde çalışırken bir başkasının isteğine göre hareket etmek zorunda kalmayacaksınız. Çünkü VRF sayesinde, ofisteki ısınmayı ya da soğutmayı kendi isteğinize göre ayarlamanız mümkün. Tek bir merkezden yönlendirilebilen VRF Sistemi ile artık çalışmanız daha da kolay. Bulunduğunuz mekânda hava akışının iyi olması şüphesiz sizin performansınıza da yansıyacak. Ofisinizde VRF Sisteminin olması, sizi bu klima tipinin yer kaplaması hususunda da korkutmasın.

VRF SİSTEMİ İLE ISINMA

Yeni teknolojiye uyum sağlayan VRF sayesinde hiç bir şekilde çalışma alanınız daralmayacak. Farklı kurulum tipleri olan VRF ile en doğru seçimleri yapabilmeniz mümkün. Hava akışının olması kadar, hava akışının doğru yerden sağlanması da büyük önem taşır. Yanlış noktadan gelen hava akışı, bireyleri rahatsız edebileceği gibi birçok hastalığa da davetiye çıkarabilir. İşte bu noktada VRF Sistemleri sizi her konuda düşünmüş görünüyor. Bulunduğunuz villanın daha havadar bir yapıda olmasını arzu ediyor ve doğru seçimler yapmak istiyorsanız VRF Sistemi en büyük yardımcınız.

VRF SİSTEMİ NEDİR?

 

Lüks villanızda rahatlıkla istirahat edebilecek ve her odada istediğiniz farklı konforu sağlayabileceksiniz. En güzel tasarımları ve konforuyla VRF Sistemi her zaman yanınızda. VRF Sistemi, sunduğu teknolojik özelliklerinin yansıra sağlam yapısıyla da size güven verecektir. Hava akışının doğru şekilde sağlanması kadar, bu akışı sağlayan malzemelerin de sağlıklı ve sağlam olması büyük önem taşır. Klimanın çalışması esnasında ortaya çıkacak bir elektrik kaçağı, malzemenin adi olması, parçaların kalitesi gibi etkenler büyük tehlikelere yol açabilmektedir.

VRF SİSTEMİ FİYAT

VRF, sunduğu teknolojik özelliklerle birlikte kullanıcının güven duyacağı klima olmayı da göz ardı etmemiştir. Ne kadar kaliteli malzeme o kadar güven demektir. Görüntü açısından da sizi rahatsız etmeyen VRF Sistemi ile güvenli hava alımını sağlamanız artık mümkün. Şirketinizde yoğun iş temposu içerisinde VRF Sistemi imdadınıza yetişecek. Tüm panellerin tek bir merkezden kontrol edilmesi size büyük kolaylık sağlayacaktır ve kontrolü tek bir elden yürüterek bilgi alma imkânına sahip olacaksınız.

VRF SİSTEMİ MALİYET

Ofiste bulunan çalışanların da kendine has rahatlığının sağlanacak olması, iş performansı açısından da büyük fayda sağlayacak. Her klima tipi farklı olduğu için,  çalışma esnasında ortaya çıkan performans sesi de farklılık gösterebilmektedir. VRF Sisteminin sizi rahatlatacak önemli bir özeliği de, son derece sessiz çalışmasıdır. Sağladığı konfor, estetik görüntü yapısı ile sessiz çalışması VRF’yi diğer klimalardan oldukça farklı kılıyor. Seçiminizi, sizi her açıdan mutlu edecek ve rahat ettirecek VRF Sisteminden yana yapmanız, bu husustaki veriminizin artmasını sağlayacaktır.

VRF SİSTEMİ TEKNİK ŞARTNAMESİ

 

Düşük fiyatlarla, düşük maliyetler sağlamayı düşünürken ortaya çıkabilecek sorunları ve bunun yanında sağlayabileceği avantajları da hesaba katarak, VRF Sistemini tercih edebilirsiniz.Son derece uzun ömürlü bir kullanım yapısına sahip olan VRF Sistemi, arızalar ile başınızın ağrımasına sebep olmaz. Uzun sürecek olan kalite, beraberinde biraz maliyeti getirse de sürekli yaşayacağınız sıkıntılardan daha avantajlı olacaktır.

VRF SİSTEMİ HİZMET BÖLGELERİMİZ;

vrf sistemi