Vrf klima sistemleri.

VRF Klima Sistemleri

Vrf klima sistemleri ile hem konforlu, hem de verimli bir iklimlendirme sağlayabilirsiniz. Bu sistemin sizlere sunmuş olduğu olanaklar çok fazladır. Otel, plaza, hastane ve daha çok sayıda tesiste bu sistemler kullanılmaktadır.

Vrf klima sistemleri farklı seçenekleri ile kullanıcısını mutlu etmektedir. Kişisel ihtiyaçları tam olarak karşılamaktadır. Dış üniteye bağlı olarak çalışan iç iklimlendirme üniteleri birbiri ile bağımsız olarak kontrol edilebilmektedir.
Bir bina içinde herkesin aynı istek içinde olması beklenemez. Bazı insanlar serin ortamlarda, bazıları da daha sıcak ortamlarda olmak ister. Normal şartlarda bunu sağlamak imkansızdır. Ancak, Vrf klima sistemleri ile herkese kişisel isteği doğrultusunda konfor sunmak mümkündür. Tesis veya bina içindeki oda ve benzer kısımların istenilen sıcaklıkta ayarlanabilmesi Vrf cihazları ile sağlanmaktadır. Vrf debi ayarı anlamına gelmektedir. Ortam sıcaklığına göre debi ayarı yapılabilmektedir.Vrf Sistem tamamen otomatiktir. Ortamın gerekli olan sıcaklığa ulaşması ile birlikte sistem kendini otomatik olarak kapatmaktadır. Yaz aylarında soğutma, kış aylarında da ısıtma amaçlı kullanılmaktadır. Sessiz çalışan ürünlerdir.Vrf Sistem tesis içinde kimseyi rahatsız etmez. Gereksiz alan kaplamaması, enerjiden tasarruf sağlıyor olması önemli tercih nedenleri arasında yer almaktadır. İklimlendirme sektörünün geleceği bu sistemlerdedir. Bir kere yatırım yapıyor ve yıllar boyu bu sistemi kullanıyorsunuz.Vrf Sistem önemli bakım ve tamir maliyetleri çıkarmaz. Çevreye zarar vermemesi ve benzer olumlu yönleri çok fazladır. Üretici ve satıcı firmalardan detaylı bilgiler alabilirsiniz.

www.alyatek.com.tr

04022017-28.12.2016 21:10:40