Vrf İç Üniteler

Vrf  iç üniteler

Vrf  iç üniteler çok geniş bir yelpazeye sahip model ve kapasitelerle iç üniteler ile beraber her türlü pratik uygulamaya imkan sağlamaktadır. Bunun yanı sıra ‘’VRF klima iç üniteleri’’n gürültü yapma olasılıkları oldukça düşük, performans düzeyleri oldukça yüksek, yaşam alanı için en iyi konforu sağlayan bir sistemdir.

Vrf İç Üniteler

Aynı zamanda birden fazla noktaya aynı anda farklı ısı değerleri transfer etmesi Vrf İç Üniteler sistemlerinin ne kadar kullanışlı ve ne kadar konforlu olduğunu göstermektedir. Boyutları küçük olması nedeniyle kurulum süresi oldukça düşük ve ekonomik açıdan da oldukça uygun bir sistemdir.

İç ünite ürünleri içinde yer alan kaset, duvar, kanal tipi gibi modeller en iyi iklimlendirme özelliğini yaratarak kullanıcısına en iyi verimi sağlamaktadır. Böylece VRF klima sistemleri kullanan kişilerin tüm ihtiyaçları en mükemmel seviye de giderilir ve yaşam alanı için konforu sağlar.

Dört Yöne Üflemeli Kaset Tipi VRF Klima İç Ünite

Dört yöne üflemeli kaset tipi iç üniteler daha çok kullanım alanı alçı pan ve karolaj olan yerlerde kullanılmaktadır. Modern bir görüntü sunan dört yöne üflemeli kaset tipi iç üniteler hava akışının kontrolü ve panel dizaynı sayesinde havanın çıkışını sağlayan bölgede toz birikimini önlemektedir. Bu yüzden en çok kullanılan iç ünite tipidir.

Hem panjuru hem de paneli kolay bir şekilde çıkarılıp bakımı yapılarak temizlenebilmektedir. Tavan boşluğunun az olduğu bölgeler için en ideal iç ünite tipidir. Aynı zamanda yüksek kaldırma drenaj boru özelliği ile en sık kullanılan iç ünite tipidir.

İki Yöne Üflemeli Kaset Tipi VRF Klima İç Ünite

Hava akışı hızını iki yöne dengeleyen iki yöne üflemeli kaset tipi VRF klima iç ünite, yüksek düzeyde konfor sağlama ve yüksek iç ünite kalite hizmeti ile beraber filtre sistemi uzun ömürlüdür. Bu sayede temiz havanın ortama girişini sağlamaktadır.

Tek Yöne Üflemeli Kaset Tipi VRF Klima İç Ünite

 

Tek yöne üflemeli kaset tipi VRF iç üniteler tavan boşluğunun en az olduğu bölgelerde kullanımı için en ideal iç ünite tipidir. Aynı zamanda yüksek kaldırma drenaj boru özelliği de bulunmakta ve enerji de tasarrufu sağlamaktadır. Düşük ses özelliği ile birlikte kullanıcıya en yüksek verimi sağlar. Dar ve uzun bölgelerde yine bu iç ünite tipi kullanılabilir. Aynı zamanda estetik görünümü sayesinde de göze hitap etme özelliği de bulunmaktadır.

Kompakt Kaset Tipi VRF Klima İç Ünite

Boyut itibariyle küçük olması nedeniyle tavan yüksekliğinin düşük olduğu bölgelerde daha çok tercih edilmektedir. Tüm kapasite içindeki iç üniteler de aynı özelliğe sahiptir. Aynı zamanda bakımı ve montajı kolaydır. İnce ve dikkat çekmeyen estetik görünüm özelliği ile yine göze hitap etmektedir. Kontrol mekanizması ise sistemin kontrolünün esnek ve servis işlemlerinin pratik olmasını sağlamaktadır.

Düşük Statik Basınçlı Kanal Tipi VRF Klima İç Ünite

Asma tavan içerisine gizlenen bir iç ünite tipi olan düşük statik basınçlı kanal tipi iç ünite tamamen basit kanal uygulamaları yapılarak kullanılmaktadır.

Orta Statik Basınçlı Kanal Tipi VRF Klima İç Ünite

Uzun kanal uygulamasında kullanılan uzun statik basınçlar sağlamaktadır.

Yüksek Statik Basınçlı Kanallı Tipi VRF Klima İç Ünite

Fluo Vrf İç üniteler,konforun en yüksek düzeyde sağlanması açısından bu iç ünite tipi oldukça kullanışlıdır. Her durumda hava akışını sağlamaktadır. Tavan boşluğuna gizli bir şekilde montajı yapılır. Böylece çalışma durumunda hissedilmez. Yüksek kaldırma drenaj borusu özelliği ile beraber birden fazla noktaya hava akışını sağlamaktadır.

http://vrfklimabayi.com                 http://vrfsistemi.net

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!