Fujitsu Vrf Sistemleri

Fujitsu vrf sistemleri 

Fujitsu vrf sistemleri ;İlk olarak Vrf kelimesinin ne anlama geldiğinden söz etmek gerekir. Merkezi klima sistemlerinde Vrf kelime anlamı olarak değişken soğutucu akış debisi olarak bilinmektedir.

Bu anlamda fujitsu vrf sistemleri olarak dış ünite ile birden çok iç ünitenin kontrol edildiği klima sistemleridir. Binanın hem ısıtma, hem de soğutma ihtiyacı bu sistemler sayesinde sağlanmaktadır.

Fujitsu Vrf Sistemleri maliyeti nedir?

Bu sistemde binanın ihtiyacı olan ısı seviyesine göre akışkanlık kontrol edilmiş olur. Otomatik bir sistemdir. Değişen kapasiteye göre otomatik olarak ayarlama yapılabilmektedir.
Sistemin temelde iki ana bileşeni bulunmaktadır. Bunlardan birincisi dış ünitedir. Dış ünite fujitsu vrf sistemlerinin  temel parçalarından biridir. Bunun dışında binaların iç kısımlarının ısıtılması ve soğutulması içinde iç üniteler mevcuttur. Bu iki grup Vrf sistemini oluşturmaktadır.

Fujitsu vrf sistemleri yetkili servisi

Değişken gaz debisi imkanı sunan bu sistemin enerji tasarrufu konusunda avantajlı yanları bulunmaktadır. Normal klimalara göre çok daha ekonomiktir. Bu sistemde kullanıcı kontrolü üst seviyededir.

Her anlamda sistemi kontrol edebiliyor ve gerekli hallerde müdahale edebiliyorsunuz. Ayrıca, çevreye karşı azami düzeyde duyarlılık gösteren bir sistem olarak karşımıza çıkmaktadır.

fujitsu vrf arıza kodları

Fujisu vrf sistemleri ile binanın farklı bölgeleri için ayarlama yapılabilmektedir. Sistemin kurulu olduğu binada belli katları veya hatta belli odaların sıcaklıklarını ayarlayabiliyorsunuz. Son zamanlarda tüm modern binalarda bu sistemler kullanılmaktadır.

Özel tesisler, hastaneler, okullar, şirketler, kamu binaları, spor salonları ve çok daha fazla yapı içinde Vrf sistemi kullanılmakdadır.

http://vrfklimabayi.com                 https://vrfsistemi.net

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.

Hizmet Bölgelerimiz;