FUJiTHERMA FTWXSC12BXHS DUVAR TİPİ KLİMA

FUJiTHERMA FTWXSC12BXHS DUVAR TİPİ KLİMA

Fujitherma FTWXSC12BXHS duvar tipi klima, mono split özellikli modern bir iklimlendirme çözümüdür. Cihaz ısıtma/soğutma ve havalandırma sistemlerinin tâbi olduğu çeşitli klinik testlerden geçmiş, onaylı bir sertifika ile satışa sunulmuştur. Evrensel tasarım ilkelerine bağlı olarak geliştirilen sistem, bütünsel bir yaklaşım sergiliyor. Son jenerasyon iklimlendirme cihazlarının en göze çarpan özelliklerden biri, standart sistemlere nazaran oldukça düşük bir ses seviyesiyle faaliyet göstermesidir. Fujitherma’nın bu serisinde ise, süper sessiz mod özelliği kullanıcıları bekliyor. Bu modda aktif edilen sistem, 19dB gibi çok düşük bir ses seviyesi ile ısıtma/soğutma programlarını gerçekleştirebilmektedir.

Fujitherma FTWXSC12BXHS duvar tipi klima, dış ortam sıcaklığının -15 derecelere ulaşması hâlinde de etkili bir ısıtma sağlar. Kış aylarının sert ve zorlayıcı olduğu bölgeler için geliştirilmiş bu kabiliyet, mekânların ısınma gereksinimini karşılamada oldukça etkili. Sistemin gelişmiş yetilerinden biri de, 4D hava yönlendirme ile alanların daha dengeli ısıtılması ve soğutulmasıdır. Cihazda flap hareketleri otomatik olarak dikey ve düşey doğrultuda sağlanır. Ortam gereksinimlerine göre ayarlanmış hava katmanları, bu otomatik flap hareketleri ile daha homojen bir yayılma gösterir. Böylece iç ortam konforu daha da üst düzey bir kimliğe kavuşturulmuş olur. Alanın her bir bölmesi, eşit bir ısı transferine eriştirilerek daha kararlı bir iklimlendirme gerçekleştirilir.

Fujitherma, ısıtma-soğutma ve havalandırma sistemlerinin daha etkin bir faaliyet alanına sahip olmasında öncül markalardan biri. Yenilikçi ve modern yaklaşımlarla, farklı alan kombinasyonlarına uyum sağlayan seri üretimleri hayata geçiriyor. Duvar tipi klimalar, sektörde sıklıkla tercih edilen sistemlerin başında. Bu cihazların birbirinden ayrılmasında ise markaların özel tasarım programları ve sistem eklentileri önem teşkil ediyor. Fujitherma, mono split duvar tipi klima serisinde ek fonksiyonlar ve elegan tasarımlarla ön plana çıkmayı başarmıştır.

Fujitherma FTWXSC12BXHS duvar tipi klima Bayi

Fujitherma FTWXSC12BXHS kusursuz fanlama, etkili ısı dağıtımı ve homojen hava sirkülasyonu ile göz dolduran bir sistem. Teknik özellikler ve işlevsel nitelikler bakımından da benzerlerinden ayrılan bir donanıma sahip. Cihazın fan kabiliyeti ve güçlü hava aktarımı dikkat çekiyor. Arzuya göre ayarlanabilen fan fonksiyonu, 5 farklı kademe ile daha kişisel bir kullanım sağlıyor. Bu hassas fan sistemi, özel bir kontrol mekanizması ile kolayca aktive edilebilir.

 

Fujitherma FTWXSC12BXHS özel ısıtma modunda donma ihtimaline karşı ortam ısısını kontrol eder. Bu süreçte düşük bir hızda faaliyet göstererek mekânı 8 derecede sabitleyen cihaz, yüksek bir konfor vâdetmektedir.

Fujitherma FTWXSC12BXHS duvar tipi klima fiyatları

Fujitherma FTWXSC12BXHS duvar tipi klima fiyatları ve kullanıcı avantajları kapsamında geçer not alan sistemlerden biri. Çeşitli kullanıcı tercihleri, iklimsel şartlara uygun olacak şekilde bireysel bir kontrole imkân tanır. Farklı bölge ve yapılarda uygulanabilen mekanizma, yapı yüklerine ve kişisel beklentilere göre değişebilen bir çalışma prensibine sahip. Ana fonksiyonlar dışında, sistem bazı dış eklentilere de açık olarak projelendirilmiştir. Böylece ihtiyaca göre dış eklemeler yapılarak, daha kişisel bir deneyim yaşamak mümkün. Fujitherma’nın bu modelinde yer alan bazı spesiyal kazanımlar aşağıdaki listede özetlenmiştir:

• LCD panelli uzaktan kumanda, dokunmatik ve pratik bir kontrol sağlar.
• Süper sessiz mod, iç ortam konforunu yükseltir.
• Portatif ön panel, yıkanabilme özelliğine sahiptir.
• Yatay ve dikey otomatik hava salınımı daha etkili bir sirkülasyon sağlar.
• Smart mod, kullanıcı deneyimini daha da özelleştirmektedir.
• PP filtre kolayca sökülebilir ve yıkanarak ilk işlevine kavuşturulur.
• İnverter sistem daha düşük bir enerji tüketimi gerçekleştirir.
• Ortam havasını temizleyen sistem, sağlıklı ev hijyenik bir ortam sunar.
• Otomatik modlar ile kullanıcı memnuniyeti hedeflenmiştir.
• Şık tasarım, hafif gövde daha dekoratif bir nitelik vâdeder.
• Kolay kurulum imkânı, ön hazırlık sürecine ihtiyaç duymaz.

Fujitherma FTWXSC12BXHS duvar tipi klima servisi

  • http://vrfklima.blog
  • http://vrfklima.net
  • http://vrfklimabayi.com
  • https://vrfsistemi.net
  • https://fluoklima.net/hakkimizda
  • http://vrfklima.net
  • Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır.