FUJiTHERMA FTHF24BAHS SALON TİPİ KLİMA

FUJiTHERMA FTHF24BAHS SALON TİPİ KLİMA

Fujitherma FTHF24BAHS salon tipi klima; duvar ve tavana elektronik sistem kurulumuna müsaade etmeyen iç mekânlar için ideal bir sistemdir. Geniş iç alanların ısıtma ve soğutma yüklerini karşılayacak bir mukavemetle üretilen cihaz, uzun hava üfleme ve eşit dağılım prensibine sahip. Her geçen gün salon tipi klimaların daha fazla kullanıcıyla buluşması, nitelikli markaların üretim programında daha sık yer almasını sağlamıştır. Fujitherma salon tipi on-off klima sistemlerinde daha etkili bir iç yazılım hayata geçirmiş ve daha modern bir dizayn haritası gerçekleştirmiştir. Sistem yüksek avantajlarla ticarî alanların iklimlendirilmesinde tercih ediliyor. Kamuya açık ve değişen bir hacimsel niteliğe sahip bu alanlarda, oldukça düşük maliyetli bir kurulum vadeder.

 

Fujitherma FTHF24BAHS salon tipi klima; farklı iç ünite modellerine ve değişen sistem karakterlerine kıyasla, çok daha farklı bir çalışma esasına bağlıdır. Temelde aynı gereksinimleri karşılamak üzere üretilmiş cihaz, sürecin işleyişi ve ortam kazanımları bakımından ayrıcalıklı bir referansa sahiptir. Duvara ve tavana uyarlanan klima işlemcileri, geniş ve yüksek tavanlı, insan giriş çıkışlarının fazla seyrettiği alanlar için yetersiz kalır. Salon tipi klimalar ise bu komplike yapı karakterlerine uygun bir mekanizma olarak, sıklıkla tercih edilmektedir. Az enerji tüketimi ile de dikkat çeken sistem, sağlık standartları gereği daha ferah bir atmosfer yaratmak üzere planlanmıştır.

 

Fujitherma FTHF24BAHS Salon Tipi Klima Hava Dağıtım Prensibi

Fujitherma FTHF24BAHS salon tipi klima hava dağıtım prensibi; kapalı mekânlarda interaktif bir sirkülasyon sağlamak üzerine kuruludur. Genişletilmiş ve hareket kabiliyeti arttırılmış flaplar, güçlü bir sirkülatif  karakteri sergiler. Cihaz, çift yönlü hava dağıtımı ile alanın bütününe eşit ve doğal hava zerreleri iletir. Ortam ve cihaz arasındaki bu doğal denge, insanların konfor ve sağlık düzeyine de pozitif etki etmektedir. Fan hareketleri, dikey ve yatay doğrultuda ayarlanabilme imkânı tanır.

 

Fujitherma FTHF24BAHS Salon Tipi Klima Süper Soğutma

Fujitherma FTHF24BAHS salon tipi klima süper soğutma modunda maksimum bir sistem performansı sergiler. Bu hızlı ve etkili soğutma programı, ortamın daha ivedi bir şekilde serinletilmesine etki eder. Bu sayede beklenen konfor düzeyine ulaşmak da daha kısa vâdede mümkün olur. Süper soğutma kabiliyeti, salon tipi klimalar için oldukça özel bir sistem avantajı. Geniş mahallerde daha hızlı ulaşılan ısıl değerler, uzun süreçler boyunca yüksek bir enerji tüketiminin de önüne geçmiş olacaktır.

 

Fujitherma FTHF24BAHS Salon Tipi Klima Güvenilir Sistem

Fujitherma FTHF24BAHS salon tipi klima güvenilir sistem için daha yetkilendirilmiş bir smart özelliğine sahiptir. Cihazda arızaya karşı koruma ve arızanın tespit sürecinde aktif olacak bir alarm sistemi bulunuyor. Belli kodlar, arızalanan cihaz organını saptamada yardımcı olacak böylece yapılması gereken eylem planını da kullanıcıya sunacaktır. Sistemin güvenlik kavramını karşılayan bir diğer özelliği ise; donmaya karşı sistem içinde yer alan özel koruma mekanizmasıdır. Akıllı defrost özelliği, herhangi bir direktife gerek kalmadan buz çözme faaliyetini gerekli zamanlarda devreye sokar.

 

Fujitherma FTHF24BAHS Salon Tipi Klima Görsel Kazanım

Fujitherma FTHF24BAHS salon tipi klima görsel kazanım sağlayan zarif ön panel sunumuyla üretilmektedir. Uzun ve dikey doğrultuda ortama kurgulanan salon tipi klima sistemi; LCD gösterge, ince kanallar ve beyaz renk dokusuyla estetik kaygısı yüksek mahallerde kullanıma uygundur. Bu ön panel aynı zamanda kolay bir bakım sürecini de mümkün kılıyor. Portatif ve hafif yapısal karakteri ile sistem iç dokularına erişim de oldukça basit. Tüm bu nitelikler görsel kazanımların yanı-sıra, daha uzun vâdede kullanıma imkân veren bir klima sistemi olarak da avantaj sağlamaktadır.

  • http://vrfklima.blog
  • http://vrfklima.net
  • http://vrfklimabayi.com
  • https://vrfsistemi.net
  • https://fluoklima.net/hakkimizda
  • http://vrfklima.net
  • Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır.