FLUO FWH(07)KF-K3DNA6E-I DUVAR TİPİ KLİMA

FLUO FWH(07)KF-K3DNA6E-I DUVAR TİPİ KLİMA

Fluo FWH(07)KF-K3DNA6E-I duvar tipi klima; markanın multi-split sistemler grubuna dahil bir üretimdir. Multi-split klimalar, özellikle ticarî alanlarda ya da geniş ve çok bölmeli yaşam alanlarında ideal bir iklimlendirme sağlar. Özetle çoklu split klima mânâsına gelen bu ürün grubu, bir dış üniteye birden fazla iç ünite (klima) bağlanabilme imkânı vermektedir. Bu sistemlerin en büyük avantajı, her bir klima için özel bir dış birime ihtiyaç duymamalarıdır. Bu sayede, binaların dış cephelerinde görüntü kirliliği meydana getirilmemiş olur. Sistemin genel olarak kullanımının uygun olduğu yapısal organizasyonlar şu şekilde özetlenebilir:

 

 • Villa ve Çoklu Konutlar
 • Spor Salonları
 • İş Hanları
 • Büyük Alışveriş Merkezleri
 • Ofisler
 • Mağaza Zincirleri
 • Fabrika ve Üretimhâneler
 • Sosyal Aktivite Alanları

 

Sistem tek bir üniteden kontrol imkânı sunmaktadır. Bu teknolojik üretimler, daha sessiz bir aktivasyon süreci sağlar. Böylece iç ortamdaki konfor düzeyi, klimanın ısı dağıtım programı sırasında olumsuz etkilenmez. Cihazda fonksiyonel birtakım avantajlar da mevcut. Otomatik buz çözme, otomatik yeniden başlatma, nem dengeleme, zamanlayıcı ve özel kilit programları ile kişisel bir kullanım olanağı tanımaktadır. Bu cihazlar, geleneksel klimaların tasarım kurgusundan oldukça ayrıcalıklı bir üretim süreciyle meydana getirilir. Hem görsel tasarım, hem de kurgusal planlama açısından bakıldığında; farklı kullanım alanları ve kullanıcı tipolojilerine büyük bir uyum gösterir. Fluo, multi-split klimalarda alternatif montaj imkânı sunan sistem üretimleri hayata geçirmiştir. Bunlardan biri de, bahsi geçen serinin duvara montaj modelidir.

 

Fluo FWH(07)KF-K3DNA6E-I Duvar Tipi Klima Çalışma Prensibi

 

Fluo FWH(07)KF-K3DNA6E-I duvar tipi klima çalışma prensibi; split klimalarla yakınlık gösterir. Bu sistemin yol haritasında yer alan en büyük ayrıcalık, birden fazla iç mekânın tek bir dış ünite tarafından idare edilebilmesidir. Split ve multi-split sistemlerin faaliyet karakteri, ortama ısı değerleri sağlarken bir yandan da daha homojen dağıtım ve yüksek tasarruf sağlamak üzerine yoğunlaştırılmıştır. Ayrıca transfer edilen hava katmanlarının, sağlık ve temizlik standartlarına uygunluğu da, split üretimlerin öncül hedeflerinden biridir. Fluo’nun modüler yaklaşımlarla piyasaya sürdüğü pek çok iç ünite modeli arasında yer alan bu sistem, duvara montaj bir tipolojiye sahiptir. Cihaz ön panelde yer alan fan kanatları ve kanallar, etkili bir hava dağıtım programı hayata geçirirler. Bu süreçte düşük güç tüketimine sebebiyet vermeleri de ekstra bir kazanım olarak dikkat çekmektedir.

 

Fluo FWH(07)KF-K3DNA6E-I Duvar Tipi Klima Özellikleri

 

Fluo FWH(07)KF-K3DNA6E-I duvar tipi klima özellikleri; markanın duvara monte edilen ev ve ofis tipi klimalarıyla eş değer bir ritme sahiptir. Bu cihaz, multi özelliği ile daha çok ticarî bir çözüm olarak nitelendirilebilir. Ticarî iç mekânlar; farklı kullanım alanlarına ayrılmıştır. Bu ayrık bölmelerde farklı kullanıcı tercihleri gündeme gelmektedir. İşte bu beklentilerin karşılanmasında Fluo bu yeni seriyi üretim programına dahil etmiştir. Cihaz, kolay bir bakım ve temizlik sürecine olanak tanır. Ön panelin gövdeden ayrılması oldukça pratiktir. Bu sistem parçası yıkanabilme kabiliyeti ile sık sık temizlenebilir ve daha uzun vâdede sorunsuzca kullanılabilir.

 

Fluo FWH(07)KF-K3DNA6E-I duvar tipi klima özellikleri arasında iç ünitede yer alan özel LCD ekran ve kumanda aparatından bahsetmek mümkün. Bu özel ekranlı kontrol imkânı, cihazın daha konforlu bir kullanım prosedürüne bağlanmasında etkendir.

 

Fluo FWH(07)KF-K3DNA6E-I Duvar Tipi Klima Hava Akım Gücü

 

Fluo FWH(07)KF-K3DNA6E-I duvar tipi klima hava akım gücü; sistemin kapasitesi ile eş değerdir. Cihaz hava aktarımında oldukça yüksek bir dinamiğe sahiptir. Buna mukabil, daha sessiz bir aktarım faaliyeti hayata geçirmektedir. Sistemin fanlama kabiliyeti de oldukça komplike. Farklı yönelimlerle iç ortamın tüm bölmelerine ısı dağıtımı hedef alınmaktadır. Bu sayede, sistem bulunduğu alandan her bir uç noktaya eşit ısı salınımı gerçekleştirmektedir.

 • http://vrfklima.blog
 • http://vrfklima.net
 • http://vrfklimabayi.com
 • https://vrfsistemi.net
 • https://fluoklima.net/hakkimizda
 • http://vrfklima.net
 • Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır.