FLUO FKH(12)BA-K3DNA2A/I KASET TİPİ KLİMA

FLUO FKH(12)BA-K3DNA2A/I KASET TİPİ KLİMA

Fluo FKH(12)BA-K3DNA2A/I kaset tipi klima, ofis ve konutlarda görsel efekt yaratan bir iç ünite dizaynına sahiptir. Oldukça pratik bir kurulum süreci ile, ön hazırlık gerekmeksizin yapılara adapte edilebilir. Gelişen teknolojiyi takip eden Fluo, farklı ortamlar için idealize edilmiş model ve seri üretimleri piyasa sürmektedir. Markanın multi sistem modelleri de yüksek bir konfor beklentisini karşılayacak nitelikte. Multi klimalar; farklı tasarımlarla ve esnek montaj avantajları ile geniş bir ürün yelpazesi sunar. Spor salonlarından sosyal aktivite alanlarına ve ofis/iş yeri yapılanmalarına kadar farklı kurgularda kullanılabilir. Tek bir üniteden birden çok iç ünitenin kontrol edilebildiği bu merkezî sistem, temel olarak iç ve dış ünitenin bütünsel çalışma esasına dayanmaktadır. Fakat aynı zamanda, birbirinden bağımsız bir aktivasyon süreci bulunmaktadır. Böylece tüm yapısal birimlerde, farklı ısı gereksinimleri karşılanabilecektir.

 

Fluo FKH(12)BA-K3DNA2A/I kaset tipi klima, saatte 600 metreküp hava debisi ile, kapasitesine uygun iç ortamlarda oldukça etkin bir ısı transferi gerçekleştirir. Yüksek enerji sınıfı ve sessiz çalışma kabiliyeti, kullanıcı memnuniyetine olumlu etki eden özellikler arasında yer almaktadır. Fluo’nun pek çok modelinde gördüğümüz fonksiyonel kazanımlar, bu seride de mevcut. Son jenerasyon multi sistem klimalar, elektrik kesintileri sonrasında önceki çalışma prensibine otomatik geri dönüş sağlayabilmektedir. Modüler bir yaklaşımla ele alınan bu cihazlar, farklı iç ortamlara uyum sağlayabilecek bir ürün yelpazesine sahiptir. Bu modern çözümler arasında yer alan Fluo’nun kaset tipi klimalar serisi de mukavemetli ve dinamik bir iklimlendirme sağlaması yönünden dikkat çekicidir.

 

FLUO FKH(12)BA-K3DNA2A/I KASET TİPİ KLİMA Dört Yönlü Hava Aktarımı

Dört yönlü hava aktarımı, Fluo’nun kaset tipi klima serisinde sunduğu avantajlardan biri. Bu model; her yöne eşit miktarda hava aktarımı sağlamakta ve mekânda bütünsel bir ısıtma/soğutma programı hayata geçirmektedir. Böylece, geniş alanların ve insan yoğunluğu  değişken ortamların ihtiyaç duyduğu ısı frekansı sağlanmış olur. Klima sistemleri, son dönemde geleneksel programlardan sıyrılıp daha akıllı bir sistem hâlini almıştır. Bu süreçte, bazı markalar daha teknik detaylar üzerinde durarak, pazar rekabetinde ön plana çıkmayı başardı. Fluo da bu lider markalardan biri. Farklı tasarım ve kapasitelerde ürettiği birçok ürün, yüksek teknolojik avantajlara sahip.

 

Fluo FKH(12)BA-K3DNA2A/I kaset tipi klima, her yöne hava aktarımı kabiliyetine sahip bir sistem. Bu hava transferi sırasında, yönelimdeki esneklik ve yaratıcılığı, havanın kalitesinde de görebilmekteyiz. Özel filtreler ile daha hijyenik hava kitleleri ortama aktarılır. Hafif ve natürel bir iç ortam havasını hedefleyen özel fanlar, daha uzun mesafelere erişim sağlamaktadır.

 

Fluo FKH(12)BA-K3DNA2A/I Kaset Tipi Klima Kurulumu

Fluo FKH(12)BA-K3DNA2A/I kaset tipi klima kurulumu, farklı tavan uygulamalarına imkân veren bir esnekliğe sahip. Tavan boşluğuna ve asma tavan yüzeyine kolaylıkla montaj sağlanabilir. Cihazın klasik sistemlere nazaran, ufaltılmış bir gövdeye sahip olması, dar alanlarda bile adaptasyona olanak tanır. Böylece inşa sürecinde özel bir alan yaratılmaması, cihazın kurulumuna engel teşkil etmez. Üstün performans değerlerine ulaşabilmek için, cihazın doğru bir lokasyona konumlandırılması önem taşıyor. Sistemin iç ünitesi çevresinde hava akımına mani olabilecek herhangi bir ek mekanizma yer almamalıdır. Ayrıca, ısı taşıma kapasitesine uygun tüm yapılarda hava akım performansında herhangi bir düşüş gözlenmez. Ortamdaki nem oranına ve kötü kokulara da müdahale eden ürün, her açıdan modern ve gelişmiş bir klima sistemi olarak nitelendirilebilir.  

 

Fluo FKH(12)BA-K3DNA2A/I Kaset Tipi Klima Ek Özellikler

Fluo FKH(12)BA-K3DNA2A/I kaset tipi klima ek özellikler arasında yer alan hususî kontrol seçeneği ve kolay temizlenebilen ön panel yer almaktadır. Bir klima sisteminin periyodik bakım sürecindeki kolaylık, daha uzun ömürlü bir sistem kullanımına imkân verir. Ayrıca ön panelde yer alan kanal ve menfezlerin temizliği, ısı transferinin de daha kaliteli bir düzeyde gerçekleştirilmesini sağlayacaktır.

  • http://vrfklima.blog
  • http://vrfklima.net
  • http://vrfklimabayi.com
  • https://vrfsistemi.net
  • https://fluoklima.net/hakkimizda
  • http://vrfklima.net
  • Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır.