FLUO FGT-601EI-3JA-N2 KASET TİPİ KLİMA

FLUO FGT-601EI-3JA-N2 KASET TİPİ KLİMA

Fluo FGT-601EI-3JA-N2 kaset tipi klima; bir inverter harikasıdır. Bu sistem yüksek bir ısı taşıma kapasitesi ile sürekli aktif modda yüksek bir verim sağlar. Cihaz, standart iç üniteler gibi sürekli dur/kalk prosedüründe çalışmadığı için, daha düşük bir enerji sarfiyatı gündeme getirir. Farklı kullanım alanlarında ideal bir klima hedeflenmiş ve bu yönde daha ekonomik bir klima faaliyeti mümkün kılınmıştır.

 

Fluo Klima, yaratıcı fikirlerle ve deneyimsel ayrıcalıklarla yön verilmiş bir üretim politikası gütmektedir. Markanın üretimdeki aslî amacı; şık ve güçlü sistemlerin daha uygun maliyetlerle kullanılabilmesi. Böylece farklı kullanıcı kitlelerine ulaşmak hedef alınmıştır. Bu gayesini de yüksek bir oranda başarmış olan firma, son yıllarda sektörün önde gelen isimlerinden biri olmayı başarmıştır. Hem global sektörde hem de yerel pazarda rağbet gören bir ürün yelpazesine sahip. Ürünlerin artan bir grafikte tercih edilmesinin en birincil sebebi, hem görsel açıdan mimarî figürasyonlarda tamamlayıcı unsur görevi görmesi, hem de farklı kapasitelerde değişken yükleri karşılayabilmesidir.

 

Fluo FGT-601EI-3JA-N2 kaset tipi klima; markanın deneyimlerini yansttığı ve oldukça geniş mekânlar için idealize edilmiş bir iklimlendirme programıdır. Sistemin ayrıcalıkları ve kullanıcılara sağladığı avantajlar memnuniyet verici bir düzeyde. SEER ve COP değerleri dikkate alındığında ısıtmada A+ ve soğutmada A++ seviyesine ulaşan sistem, hem performans hem verim açısından yüksek bir not ortalamasına sahiptir.

 

Fluo FGT-601EI-3JA-N2 Kaset Tipi Klima Hava Akım Gücü

 

Fluo FGT-601EI-3JA-N2 kaset tipi klima hava akım gücü; kapasitesinin elverdiği tüm iç yapılanmalarda kusursuz bir çalışmaya imkân verir. Sistemin güçlü fan motoru, düşük bir enerji ve güç çekimi eşliğinde çalışır. Buna mukabil, daha uzun mesafelere güçlü bir hava akımı gerçekleştirilmiş olur. Aktarılan hava katmanları sadece ulaştıkları geniş açı bakımından değerlendirilmemeli. Bu sistemde taze hava bağlantısının mevcudiyeti ve özel filtrelerin sağladığı sterilize edilmiş bir ısıtma-soğutma sağlanır. İnsanların iş gücü sağladığı ve çeşitli sosyal aktivitelerin gerçekleştirildiği tüm mekânlar, belli standartlara erişmek durumunda. Bu yüzden, kullanılan cihazlar ve sistemler de özel kabiliyetlere haiz olmalı. İşte bu hassasiyetle üretilen Fluo klimalar, ortamdaki iş gücü verimini ve yaşam kalitesini arttırmaya yönelik bir politika gütmektedir. Bir ortamın niteliğine etki eden unsurlar; ses seviyesi, homojen ortam havası, hijyen standartlarına uygunluk, temizlik ve koku gibi duyusal etkiler olarak sayılabilir.

 

Fluo FGT-601EI-3JA-N2 Kaset Tipi Klima İle Ekonomik Tasarruf

 

Fluo FGT-601EI-3JA-N2 kaset tipi klima ile ekonomik tasarruf sağlamak mümkün. Bütçe dostu bu sistem, hem daha aktif bir çalışma prensibi sergiler hem de bu yönde daha düşük bir tüketim gerçekleştirir. Son jenerasyon klimalardan beklentilerin giderek artması, üreticilerin de daha üstün sistemlere erişiminin önünü açtı. Fluo Klima ise bu beklentileri üst düzey bir marka kimliğiyle sağlamayı başarmış ve son yıllarda en çok tercih edilen ürün kataloğunun sahibi olmuştur.

 

Fluo FGT-601EI-3JA-N2 Kaset Tipi Klima Çevresel Duyarlılık

 

Fluo FGT-601EI-3JA-N2 kaset tipi klima çevresel duyarlılık ilkesi ile piyasaya sürülmüş ayrıcalıklı bir seri. Bu seride ve Fluo’nun pek çok modelinde kullanılan R-410A akışkanı sayesinde, atmosfere ve ozon tabakasında zarar vermeyen bir ısıtma-soğutma programı gerçekleştirilir. Standart klimalarda kullanılan pek çok akışkan, çevresel zararları bakımından kullanımı yasaklanmıştır. Fakat bazı üretim programlarında hala çevre duyarlılığından yoksun soğutucu akışkan kullanımı devam ediyor. Fluo, sadece cebinizi rahatlatmak ve ortamlara üst düzey bir iklimlendirme sağlamakla kalmaz, çevresel etkilere de ehemmiyet veren bir üretim gerçekleştirir. Cihazın kurulumda ve kullanımda daha pek çok avantajı bulunuyor. Mekân analizi ve sistem tercihleriniz için, firmamızın teknik ekibinden keşif desteği alabilirsiniz.

  • http://vrfklima.blog
  • http://vrfklima.net
  • http://vrfklimabayi.com
  • https://vrfsistemi.net
  • https://fluoklima.net/hakkimizda
  • Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır.