FLUO FGD-601HUa-3H-N2 KANAL TİPİ KLİMA

FLUO FGD-601HUa-3H-N2 KANAL TİPİ KLİMA

Fluo FGD-601HUa-3H-N2 kanal tipi klima; geniş bir çalışma aralığına sahiptir. Bu sayede farklı iklimsel değişkenleri yüksek bir verimle karşılar. -7 ila 43 derece aralığında kusursuz bir ısıtma/soğutma programı gerçekleştirmektedir. Fluo Klima’nın gelişen HVAC sistemleri üretiminde, farklı dizayn ve alternatif kapasiteli sistemler piyasaya sürülmektedir. Seri ve modellerle birbirinden ayrılan tüm modeller, daha etkin bir çalışma prensibini hayata geçirmek amacına hizmet ederler. Markanın bu modelinde soğutmada 57.400, ısıtmada 66.000 Btu’luk bir ısı taşıma kapasitesi bulunmaktadır. Klimaların Btu değeriyle ifade edilen kapasite değerleri, bir saatlik zaman dilimi içerisinde taşınacak ısı miktarını yansıtır. Değer yükseldikçe, ısı aktarımı sağlanacak alan hacmi de paralel bir ivme sergiler. Büyük mekânların ihtiyaç duyduğu kapasite değeri, alanın ısı kayıpları ile birlikte düşünüldüğünde doğru bir planlama hayata geçirilebilir. Sistemin ısıtmada ve soğutmada oldukça yüksek bir kapasiteye sahip olduğunu söylemek mümkün. Bu yönüyle farklı ticarî mekânların ve ofis tasarımlarının ısı gereksinimini karşılayan bu sistem, bina açıklıları ve insan yoğunluğu gibi ısı kaybına yol açan etkenleri de ekarde edebilecek bir güce sahip.

 

Fluo FGD-601HUa-3H-N2 kanal tipi klima; uzun vâdede kullanıcı memnuniyeti kazanmak üzere tasarlanmıştır. Nitelikli yapı malzemeleri ile üretilen sistem; iç organizasyonunda tercih edilen kompresör tipi, akışkan gaz, fan motoru vb. ek sistemlerle daha uzun ömürlü bir kullanıma olanak tanımaktadır. İyonizer filtrelerle kötü kokuları absorbe eden sistem, toz ve partiküllerin imhâsında da etkili filtre kombinasyonları ihtiva etmektedir. Yüksek kanal basınçları, dinamik cihaz kurgusu sayesinde etkin bir şekilde karşılanır.

 

Fluo FGD-601HUa-3H-N2 Kanal Tipi Klima Fan Kanatları

 

Fluo FGD-601HUa-3H-N2 kanal tipi klima fan kanatları standart klimalardan daha yaratıcı bir üretimle hayata geçirilmiştir. Cihaz iç ünitesinde hava aktarım görevini icra eden bu kanatlar, daha geniş açılı bir transfer gerçekleştirir. Bir klima sisteminin karşıladığı ısı yükleri kapasitesi ile doğru orantılıdır. Fakat bu süreçte üfleme kabiliyetinin de önemli bir faktör olduğu unutulmamalıdır. Sistem dış ünite, akışkan gaz, kompresörler ve iç üniteye kadar aktarım sağlayan tüm mekanizmalarla iç alanın ısıtılması/soğutulması yönünde faaliyet sergiler. Belli bir ısı derecesine ulaştırılmış, filtrelerden geçerek kalitesi yükseltilmiş hava katmanları, güçlü fan motoru ve etkili kanatlar sayesinde ortama kanalize olurlar. Fluo Klima’nın bu serisinde, çok yönlü hava üfleme kabiliyeti bulunan ve güçlü bir motor tarafından yönetilen kanatlar yer almaktadır. Buna mukabil, daha dengeli ve homojen bir ısı dağılım programı hayata geçirilmiş olur.

 

Fluo FGD-601HUa-3H-N2 Kanal Tipi Klima Kullanım Alanları

 

Fluo FGD-601HUa-3H-N2 kanal tipi klima kullanım alanları, kapasitesinin elverdiği tüm iç organizasyonlarda münferit olarak tasarlanabilmektedir. Bu geniş kullanım alanı ile, farklı kullanıcı beklentilerine de hitap eden bir sistem kurgusu bulunmaktadır. Markanın ticarî alanlar için özel tasarlanmış klimalar grubunda yer alan cihaz, ofis ve iş yerleri için oldukça ideal. Bu toplu kullanım alanlarında en büyük handikap, iç alana sağlanan ısıl değerlerini uzun zaman dilimleri boyunca muhafaza edilebilmesidir. Bunun önüne geçmek, geleneksel üretimlerle olanaksız bir hal almaktaydı. Fluo Klima, üretim politikası gereği, bir iç ortamın iklimlendirilmesinde ısı koruma kabiliyetini de ön planda tutmaktadır. İnverter modellerinde bu kazanımı zirveye taşıyan marka, on/off çözümlerde de oldukça etkili bir ısı koruma yetisi geliştirmiştir. Tüm bu yönleriyle bahsi edilen seri; insana ait hemen her türlü iç yapılanmada kullanıma uygundur. Görsel nitelikler bakımından da yüksek bir şıklık beklentisini karşıladığını söylemek mümkün.

 

Fluo FGD-601HUa/3H-N2 Kanal Tipi Klima Avantajları

 

Fluo FGD-601HUa-3H-N2 kanal tipi klima avantajları sistemin hem montaj sırasında, hem de kullanıcı beklentileri doğrultusunda memnuniyet verici bir grafik sergiliyor. Buna etki eden en önemli doneler:

 

 1. Çevre ve bütçe dostu bir üretimdir.
 2. Çok yönlü hava aktarım kabiliyeti vardır.
 3. Düşük bir ses seviyesi ile faaliyet gösterir.
 4. Filtrelenmiş, taze hava aktarımı sağlanır.
 5. Yüksek kanal basınçlarına karşılık verir.
 6. Esnek kontrol imkânı ve özel bir kumanda aparatına sahiptir.
 7. Katalizör ve gümüş iyon filtrelerle donatılmıştır.
 • http://vrfklima.blog
 • http://vrfklima.net
 • http://vrfklimabayi.com
 • https://vrfsistemi.net
 • https://fluoklima.net/hakkimizda
 • http://vrfklima.net
 • Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır.