FLUO FAS-101EI-LF1 DUVAR TİPİ KLİMA

FLUO FAS-101EI-LF1 DUVAR TİPİ KLİMA

Fluo FAS-101EI-LF1 duvar tipi klima;  benzersiz enerji verimliliği ve üst düzey ekonomik faaliyet sergileyen bir cihaz. Fluo’nun son trendleri ve teknolojik kazanımları dahil ettiği Vivo Dc İnverter Ecodesign gurubunda yer alan sistem, duvara monte klimalar arasında yeni bir çağ başlatmıştır. Bu sistem A++ verimlilik düzeyiyle Avrupa standartlarını yakalayan bir çalışma prensibine sahip. Çalışma esasları arasında öne çıkan birkaç madde, sistemi daha da talep edilir bir seviyeye taşımaktadır. Bunlar;

 

 • Çevre dokulara, canlı organizmaya, atmosfere ve ozon tabakasına menfî bir etkide bulunmayan R-410A gazının kullanımı
 • Arka aydınlatmalı LCD ekran uzaktan kumandası
 • Kişisel yaşam düzeylerine göre ayarlanabilen uyku modu
 • Güçlü ve dengeli hava salınımı
 • Düşük ses seviyesi
 • Yıkanabilir özel filtreler
 • Temiz ve taze hava dalgaları

 

Fluo FAS-101EI-LF1 duvar tipi klima;  Vivo serisinde yer alan modellerden biri. 9000 BTU ısı taşıma kapasitesi ile ev ve ofis tipi bir iklimlendirme cihazı.  İş ve yaşam alanlarınızın mobilya, doku, renk ve karakterine uyum sağlayan bir iç üniteye sahip. Bu ünitenin ön panel tasarımı modern ve bütünsel bir görsel algı yaratmaktadır. Bu yönüyle, eskinin dekorasyonu bozan üretimlerinden, dekoratif karakteri tamamlayıcı tasarımlara geçişin yansıması olarak nitelemek mümkün.

 

Fluo FAS-101EI-LF1 Duvar Tipi Klima Hava Akımı

 

Fluo FAS-101EI-LF1 duvar tipi klima hava akımı;  üst düzey bir ortam sağlamak üzere programlanmıştır. Cihazın yeni fan kanatları daha akıllı bir hava akım programı hayata geçiriyor. Ortamlara arzu edilen ısı değerleri eşliğinde transfer edilen hava dalgaları daha nitelikli bir seviyeye ulaştırılmıştır. Bunun sağlanmasında farklı filtre sistemleri ve gelişmiş kanatçıklar faaliyet sergilemektedir. Cihazın bu üstün hava akım kabiliyetini şu alt başlıklar altında toplamak yerinde olacaktır.

 

 1. Cihaz hava üfürümünü ortama eşit bir şekilde yaymaktadır. Böylece her bir metrekarede aynı iklim şartlarına ulaşmak mümkün.
 2. Dört farklı kanatçık açısında hava aktarımı sağlanmaktadır.
 3. Üçlü hava dağıtım panjuru daha kreatif bir iklimlendirmeye izin vermektedir.
 4. Hızlı inverter fanlar, ortama ısı değerlerini daha hızlı bir süreçte yaymaktadır.

 

Fluo FAS-101EI-LF1 Duvar Tipi Klima Kullanım Alanları

 

Fluo FAS-101EI-LF1 duvar tipi klima kullanım alanları  kapasitesinin ortam değerlerini karşıladığı tüm iç mekanlar olarak nitelendirilebilir. Bazen kişisel bir yaşam alanında ısıtma soğutma yüklerini karşılamak üzere uyarlanan sistem, bazen de iş gücü sağlanana ofis ve mağazalarda tercih edilebilmektedir. Fonksiyonel nitelikleri ve kolay kurulum avantajları, sistemin farklı alanlarda talep görmesine etki etmektedir. Ayrıca tüketim prensibinde yer alan bütçe dostu yaklaşım, sık kullanımlarda dahi memnuniyet verici bir düzeydedir. Salonlarda, oturma odalarında ve ofis ortamlarında sessiz çalışma avantajı ile yaşam fonksiyonlarına negatif bir etkide bulunmaz. Geleneksel klimaların ağır görünümüne ek olarak, oldukça yüksek bir desibelde aktivasyon sergilemeleri ortam konforunu oldukça alt seviyelere düşürmekteydi. Bu tekno-üretimler daha sessiz ve süreğen bir performans sergilemektedir.

 

Fluo FAS-101EI-LF1 Duvar Tipi Klima Filtreleri

 

Fluo FAS-101EI-LF1 duvar tipi klima filtreleri  aktif karbon iyonlaştırıcı özelliğe sahiptir. Aktif karbon filtreler tekli, dublex ve tripleks sistemler olarak 3 ana gruba ayrılır. Fiziksel ve kimyasal arıtma yapabilen bu filtrelerin iyonlaştırıcı özelliği de iç ve dış etkenli kötü kokuları absorbe etmektedir. İnsan sağlığına zarar veren tüm bileşkelerin renk, tat ve koku dokularını yok eden bu akıllı filtreler; iç ortam havasını iyileştirmenin yanı-sıra ünite içinde de atık birikimini yüksek bir dereceye kadar engellemektedir. Cihaz filtre sisteminin diğer bir özelliği ise; kolay temizlik programına sahip olması. Filtrelere erişim son derece pratiktir. Ayrıca yıkanarak tekrar ilk performansına kavuşturmak da mümkün. Karbon filtreye ek olarak sistemde toz filtresi de yer alıyor. Mekandaki toz ve partiküller de bu teknoloji sayesinde yok edilmektedir.

 • http://vrfklima.blog
 • http://vrfklima.net
 • http://vrfklimabayi.com
 • https://vrfsistemi.net
 • https://fluoklima.net/hakkimizda
 • Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır.