AUY45U KASET TİPİ KLİMA

AUY45U KASET TİPİ KLİMA

AUY45U Kaset tipi klima; Fujitsu Klima’nın on-off çalışma prensibi ile üretilmiş iklimleme aygıtlarından biridir. Kaset tipi iç ünite tasarımında gördüğümüz kanal ve menfezler aracılığıyla hava alışverişi sağlayan bir sistem. İç ünite gövdesi oldukça inceltilmiş ve hafif bir yapıya sahip. Geleneksel klimalarda görülen hantallık ve göz yoran gövdesel yapı bu üretimlerde ekarte edilmiştir. Bu yönde yapılacak bir değerlendirmede 2 farklı kazanım karşımıza çıkıyor. Mimarî dekorasyonlarda kontrast meydana getirmemesi ve bakım/temizlik seanslarında kolay bir uygulamaya imkan tanıması...

 

AUY45U Kaset tipi klima genel değerlendirmede bahsedilecek bir diğer husus; çok yönlü hava akım kabiliyeti. Sistem vâdettiği kullanım avantajları ve ekonomik iklimlendirme programları sayesinde yüksek bir Japon teknolojisini yansıtmaktadır. İklimsel değişkenlere uygun bir şekilde iç mekanların ısıtılması ve soğutulması elsem ihtiyaçlardan biri. Son jenerasyon üretimlerde farklı kabiliyetlerin de eklenmesiyle daha üst düzey bir  verim sağlandığını söylemek mümkün. Özellikle hava kalitesine ve sağlık düzeyine olumlu etki eden bu üretimler, toplu kullanım alanlarında ve özel yapılarda da sıklıkla tercih ediliyor. İç mekanlarda dış etkenli olumsuz hava şartlarını yok eden akıllı cihazlar, bir yandan da nem oranını dengeleyerek daha konforlu iç mekanlara izin veriyor.

 

AUY45U Kaset Tipi Klima Nedir?

 

AUY45U Kaset tipi klima nedir? Bu özel serinin spesiyal niteliklerine geçmeden önce, kaset tipi klimaların tipolojik kazanımlardan bahsetmek daha doğru olacaktır. Kaset tipi klimalar; estetik algının ön planda tutulduğu klima çözümleridir. Bu yönüyle özel mekanların ısıtma-soğutma sistemi olarak tercih ediliyor. Asma tavan montajıyla, dekoratif bir kaygı yaratmayan gövde tasarımı oldukça pratik bir kurulum sürecine sahip. Bu kategoride yer alan birçok üretimde akışkan gaz tercihi R-410A gazı yönünde olmaktadır. Bu gaz, çevresel duyarlılık düzeyi oldukça yüksek çözümler arasında. Yine bu grupta yer alan diğer bir nitelik, daha sessiz aktivasyon sağlayan bir yalıtım sisteminin hayata geçirilmiş olması. Böylece iş ve yaşam alanlarında daha nitelikli bir ortam yaratmak mümkün olmaktadır.

 

Fujitsu AUY45U serisi, çalışma akımında A sınıfı bir performans sergiler. Cihazın iç ve dış ünite boyutları, kompakt ve bütünsel bir yapılanmaya sahip. Cihaz, sabit devirli kompresörlerle iç ortam ısı değerlerine göre kontrol edilebilmektedir. Kolay ve pratik bir bakım süreci tanıyan iç ünitenin her bir odak noktasına ulaşmak oldukça kolaylaştırılmıştır. Özellikle kontrol kutusuna erişimde büyük bir rahatlık sağlandığı görülüyor. Ayrıca çıkarılabilir ve yıkanabilir filtreler, daha uzun ömürlü bir sistem avantajı sağlıyor. 

 

AUY45U Kaset Tipi Klima Fonksiyonel Özellikleri

 

AUY45U Kaset tipi klima fonksiyonel özellikleri; farklı kullanıcı kitlelerine hitap edecek bir optimizasyona sahip. Otomatik başlatma, zamanlayıcı, arıza teşhisi ve konforlu uyku modu gibi pek çok alternatif mevcut. Sistem, kullanıcı tarafından girilen veriler ışığında bir havalandırma fonksiyonu sağlıyor. Buna göre; 4 adımlı ve çift yönlü bir hava akım prensibi gerçekleştirilebilir. Yine tercihe göre, iki yönlü, üç yönlü ve 4 yönlü hava üfleme seçeneklerinden biri aktif edilebilir.

 

AUY45U Kaset Tipi Klima Yapısal Uyumluluk

 

AUY45U Kaset tipi klima yapısal uyumluluk düzeyi yüksek bir tasarıma sahip. Hem görsel açıdan iç mekanlara kattığı estetik hem de montaj aşamasında sağladığı kolaylık memnuniyet verici düzeyde... İç ünite montajı tavan ve asma tavan boşluğuna kurgulanabilmektedir. Dar alanlarda 265 mm. tavan boşluğuna bile adaptasyon sağlanabiliyor. Sistemin uyarlandığı alanlarda tavan yüzeyinden minimal bir çıkıntı sergileyen ön panel, renk ve dizayn açısından şık bir izlenim sunuyor.

 

Fujitsu Klima, farklı seri ve modellerle pazar rekabetinde başı çeken üretici firmalardan biri. Sektörel deneyim ve nitelikli hizmet koşullarında faaliyet gösteren kurumumuz nitelikli çözüm ortaklarıyla sizlere geniş bir yelpaze vadediyor. Garantili ve uzun ömürlü iklimlendirme sistemlerini, yapınıza en doğru şekilde kurgulamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • http://vrfklima.blog
  • http://vrfklima.net
  • http://vrfklimabayi.com
  • https://vrfsistemi.net
  • https://fluoklima.net/hakkimizda
  • Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır.