28000Lik Kanal Tipi Klima

28000Lik Kanal Tipi Klima

28000Lik Kanal Tipi Klima yüksek bir verim sağlamak amacıyla üretilmiştir. Mühendisler bu cihazın tasarlanmasında eski sistemlerin gelişmiş bir modelini değil, tümden planlanmış bir iklimlendirme sistemi ortaya çıkarmıştır. Isıtma ve soğutma programlarını gerçekleştiren sistem, bu fonksiyonel kabiliyete ek olarak farklı donanımlarla bezenmiştir. Öncelikle, ticarî klimalardaki hantal görünüş bu yeni üretimlerde tamamen ortadan kaldırılmıştır. Daha yalın ve ince yüzeyler üretimde ana hedef olarak alınmış, böylece her türlü iç dekorasyonla ahenk içinde uygulama alanı bulmuştur. Başka bir yenilik ise; büyük ve geniş çaplı mekanların daha uygun bütçelerde ısıtılması ve soğutulması esnasında daha düşük enerji tüketimi meydana getirilmiş olmasıdır. Bu yenilik; birçok modelde yer alan inverter teknolojisi sayesinde mümkün olmaktadır. Ayrıca sistemin otomatik aktivasyon özelliği de daha az enerji tüketilmesinde katkı sağlayan bir faktördür.

 

28000Lik Kanal Tipi Klima ortam sıcaklığını algılayan bir sensör içermektedir. Bu sensör sayesinde kendi kendine bir enerji ve ısı taşıma kapasitesi meydana getirmekte ve gereksiz ısı salınımı gibi sorunların önüne geçmektedir. Akıllı bir kontrol opsiyonu eşliğinde üretilen kanallı klimalar, daha yüksek düzeyde bir konfor ve daha sağlıklı ortamlar sağlamaktadır. Cihazın beyni, her bir girdiyi hafızaya ekler ve gerekli zamanlarda aktif ve pasif olarak ortamda hava ve nem dengelemesi yapar. Siz ortamda değilken ya da insan yoğunluğunun azaldığı süreçlerde daha düşük bir kapasitede sabit kılınır. Ayrıca elektrik kesintileri gibi sorunlarda da yeniden başlama fonksiyonu sayesinde sistem sekteye uğramadan faaliyet gösterir. Yeni üretimler, dünya çapında ün yapmış markaları pek çok model seçeneği ile sizlere sunulmaktadır.

28000Lik Kanal Tipi Klima Fiyatları

28000’lik kanal tipi klima, daha makul ölçülerde bir iç ve dış üniteden ibarettir. Split klimalar dahilinde yer alan bu üretim, multi split seçeneklerinde birden fazla iç birime de hava akışı sağlayabilmektedir. Bu yönde uygun mesafelerde bir tesisat kurulumu yeterli olacaktır. Dış ve iç birim arasında kurgulanması elzem bakır borulama hattında da oldukça yenilikçi bir anlayış göze çarpıyor. Geleneksel klimaların ses düzeyi oldukça rahatsız edici bir seviyeye ulaşmaktaydı. Özellikle iş gücü sağlanan ve toplu kullanıma ayrılmış mekanlarda, bu gürültülü klima modelleri hem çalışan verimini düşürmekte hem de insanların konfor düzeyine olumsuz etki etmekteydi. Kanal tipi klimaların sessiz bir çalışma prensibine sahip olması, ticarî çözümler arasında en dikkat çekici özellik. Soğutucu akışkanın devridaim ettiği borularda, teknolojinin el verdiği bir yalıtım meydana getirilmiştir. Bu sayede en yüksek ses dış ünitede meydana gelirken, sistem tüm birimlerinde düşük bir ses seviyesiyle çalışmaktadır.

 

28000’lik kanal tipi klima iç ünite, insanların görsel algılarına ve bina genelinde yer alan tüm dekoratif unsurlara hitap eden bir incelik ve şıklık üzere planlanmıştır. Kanal ve menfezler, iç ünitenin göze çarpan panelinde yer alır. Bu hususta daha ince ve toplu bir tasarımla düzenlenmiştir. Yine iç üniteye ait arka gövde ise, gerekli mekanizmaların yer aldığı alandır ve genellikle binada yer alan tavan boşluklarına gizlenir. Böylece duvarla paralel ince bir yüzey göz önünde kalmakta ve diğer kısımlar saklı bir şekilde dekorasyona dahil olmamaktadır. Tüm bu yeni modellerin seri üretimlerinde bir takım fonksiyonel nüanslar ve ısı taşıma kapasitesinde birtakım değişiklikler meydana gelmektedir. Özellikle, BTU değeri olarak bilinen sayısal veri; bir klima sisteminin bir saat içerisinde taşıması ngereken ısı miktarını işaret etmektedir. Bu da mekanın genişliği gibi diğer nicelikler göz önüne alınarak tercih edilmelidir.

28000’lik Kanal Tipi Klima Ek Fonksiyonları

28000’lik kanal tipi klima, bahsi geçen ısı kapasitesi ve enerji verimliliğinde gösterdiği yüksek performans dışında, daha birçok etkin çözümle hayata geçirilmiştir. Bunlar sektörel pazarda oldukça rağbet gören fonksiyonel özellikler olarak tanımlanabilir. Bir kanallı klima sistemine sahip olmak istiyorsanız ve ne gibi kazanımlarla karşılaşacağınızı merak ediyorsanız doğru adrestesiniz. Firmamız nitelikli bir hizmet sunumu hayata geçirirken, tüm merak edilenleri de sizler için yanıtlıyor. İşte yeni kanallı tip klimalarda yer alan en spesifik fonksiyonlar;

28000Lik Kanal Tipi Klima Farklılıkları

  • Uzaktan Kumanda: Yeni modellerde uzaktan kumanda oldukça işlevsel bir nitelikte tasarlanmıştır. Drenaj pompası da dahil olmak üzere her bir girdiyi, kumanda sayesinde konforlu bir şekilde sağlayabilirsiniz.
  • Temiz Hava Filtreleri: Eski klimalar sadece ısıtma soğutma gereksinimini sağlarken, bu yeni üretimler ortamlardaki kirli hava partiküllerini asimile eder ve filtrelerden süzülen havayı en hijyenik şartlarda ortamlara aktarır.
  • Homojen Dağılım: En geniş çaplı mekanlarda bile, uzak bölgeler aynı ısı miktarına kavuşur. Fan sistemi ve kanatların hareket kabiliyeti sayesinde her bir yöne ısı salınımı eşit miktarda sağlanmış olur.
  • Nem Dengeleme: Sistem, iç mekanlardaki nem oranını en sağlıklı düzeylerde sabit kılar.
  • Otomatik Beyin: Cihazın hafızası tüm parametreleri kaydeder. Böylece gerekli sürelerde ısı salınımı yapan mekanizma, ortam sıcaklığına göre kendini pasif konumda bekletir. Bu süreçte miminize edilmiş bir enerji tüketimi meydana gelmektedir.
  • İklimsel Performans: Çok soğuk ve sıcak iklim tiplerinde bile ısıtma-soğutma işlevini yüksek bir verimle sağlar. Dış hava şartlarına oldukça mukavemetli bir aktivasyon gösterir.
  • Voltaj Koruması: Alçak ve yüksek voltaj gelgitlerinden minimum düzeyde etkilenir. Böylece hem mekanizma daha uzun ömürlü olmakta hem de kapasitesinde düşüş meydana gelmemektedir.
  • Basınç Kontrolü: Birçok modelde bu özellik bulunmaktadır. Böylece kullanımdaki gazın miktarı otomatik yollarla kontrol altına alınmaktadır.
  • Montaj Kolaylığı: Cihaz iç ünite, dış birim ve tesisat boruları da dahil her bir kısmı kolay montajlama imkanı sunar. Yeni tasarlanan binalara kurulum yapılabildiği gibi, hâli hazırda kullanımda olan binalara da rahatlıkla uygulanabilmektedir.

 

28000’lik kanal tipi klima, listede yer alan özelliklerden farklı pek çok özellikle birlikte üretilmektedir. Yapısal konfigürasyonlara ve kişisel tercihlerin niteliğine göre bu model ve üretimlerden en ergonomik seçim yapılmalıdır. Oldukça geniş alanlarda kullanıma uygun bir ısı transferi sağlayan 28000 Btu değeri, birçok işletme ve kurum binasında yeterli bir performans sergiler.

28000’lik Kanal Tipi Klima Satışı

28000’lik kanal tipi klima, küresel pazarda satış grafiği çok yüksek bir düzeyde seyretmektedir. Bunun en büyük sebebi, pek çok yapısal oluşumda etkin bir çözüm sağlamasıdır. Ayrıca laboratuvar testlerinde oluşturulan raporlar, Uzak Doğu’da ve Avrupa’da geçer not almış üretimler arasında yer alır. Birçok öncü marka ve bu markalara ait alt modeller; insan yönelimlerini, iklimsel değişkenleri ve yapısal ayrıcalıkları karşılayacak bir nitelik taşır. Bu markalarla ortaklaşa çalışan dağıtıcı ve ürün sağlayıcı firmalar da kıyasıya bir yarış içerisindedir. Burada dikkat etmeniz gereken tek nokta, hizmet alacağınız kurumun ortaklaşa faaliyet gösterdiği marka değerleri ve firmanın kurumsal kimliği olmalıdır. Bir cihaz satın alımında, öncelikle uzman ekiplerin analizi ve tahlil sürecine ihtiyacınız olacaktır. Her bir üretim farklı bir nitelik taşır. Bu sebeple, hangi klima tipolojisinden daha yüksek bir verim alacağınız, bu uzman ekiplerin doğru plan ve projelendirme sürecine paralel bir ivme gösterir.

28000Btu Kanal Tipi Klima

28000Lik Kanal Tipi Klima firmamızın iklimlendirme çözümleri arasında yer alan bir özel programdır. Kurumumuza başvurarak ve randevu oluşturarak size en ergonomik tasarımın hayata geçirilmesini sağlayabilirsiniz.