24000 BTU KASET TİPİ KLİMA

24000 BTU KASET TİPİ KLİMA

24000 Btu kaset tipi klima, doğal hava etkili bir iklimlendirme mekanizmasıdır. Ortamlarda tabî hava esintisi sağlayarak, daha konforlu iş ve yaşam alanlarına kavuşmanızı sağlar. Bu kompakt cihaz, oldukça hafifletilmiş bir gövde ve şık bir ön panel tasarımına sahiptir. İç ünite üzerindeki dijital panel ve bir uzaktan kumanda ile farklı modlar arasında, pratik geçiş sağlanabiliyor. Bu sistem daha çok ticarî amaçlı yapılanmalarda oldukça ideal bir çözüm. Fakat tüm bina kriterleri ve kullanım amacı analiz edilerek, farklı yapı tiplerinde de kullanıma uygundur.

Modellere ve serilere göre değişkenlik göstermekle birlikte günlük, haftalık zaman dilimlerinde otomatik programlama sistemi yer almaktadır. 24 saatlik sürelerde istenilen programlara ayarlanabilen cihazlar olduğu gibi, hatalık zamanlama imkânıyla çalışan klimalar da mevcuttur. Bu modeller, haftalık girdileri, arzu edilen zamanda ve değerde aktive etmektedir. Böylece ek bir müdahaleye gerek kalmadan ortam sıcaklığı istenilen seviyeye otomatik olarak ulaşacaktır.

24000 Btu Kaset Tipi Klima Modelleri

24000 Btu kaset tipi klima, sağlıklı hava koşulları sağlamak üzere programlanmış bir beyne sahiptir. Geleneksel iklimlendirme çözümlerinden farklı olarak; iç ortam kriterlerini daha yüksek düzeylere ulaştıracak bir düzenleme ile üretilmiştir. Sistem bünyesinde yer alan özel kabiliyetli filtreler sayesinde, hem ortamdaki nem dengesi sağlanmakta hem de hijyenik hava standartları mümkün kılınmaktadır. Ürün geliştiriciler kaset tipi klimalarda komplike bir iç sistem düzeni kurgulamışlardır.

Fakat kullanıcılar açısından bu döngü tam tersine bir kabiliyet sergiler. Hem yönergelerin cihaza aktarılmasında, hem de ortam hava sıcaklığının sağlanmasında kolay ve pratik bir süreç vâdeden cihaz, son yıllarda oldukça rağbet görüyor. Avrupa piyasasında da kaset tipi klimaların ticarî merkezlerde kullanımı yaygın. Sistemi cazip kılan özelliklerin başında çift ve dört yönlü hava üfleme seçeneği sunan farklı tasarımlar olması yer alıyor. Siz de yapı dekorasyonunuza ve bina kriterlerine en uygun kaset tipi klima planlaması için, firmamızdan destek alabilirsiniz.

 

En Ucuz 24000 Btu Kaset Tipi Klima

 

24000 Btu kaset tipi klima, marka üreticilerinin seri programlarında yer alan farklı model seçenekleri sunmaktadır. Bu modellerin fiyatları da hem markalar bazında hem de cihazın içeriğinde yer alan özel fonksiyonlara bağlı olarak farklı bütçe planlamalarını gündeme getirmektedir. Ücretlendirmede en büyük etken cihazın bir saat içinde ısı taşıma miktarıdır. Bu cihazın sayısal verilerinde BTU olarak gösterilir ve mekanizmanın kapasitesine işaret etmektedir. Bir ısıtma-soğutma sisteminin kapasite oranı oldukça önem taşımaktadır. Binanın genişliği, yüksekliği, yapısal açıklıklar (kapı, pencere, cam bölmeler), gün içinde kullanım alanlarındaki ortalama insan yoğunluğu ve tabi ki yapının yer aldığı mahaldeki iklimsel ve mevsimsel parametreler kapasitenin belirlenmesinde dikkate alınacak unsurlardır.

 

Bu bahsi geçen ayırt edici özelliklerden bazıları nokta atışı hesaplamalara ihtiyaç duyar, bazı değerler ise vasatî olarak saptanmalıdır. Tüm bu atılan adımlar sonrasında belirlenen kapasite değeri, klima tercihinin yönünü de genel hatlarıyla ortaya çıkarır. Bu aşamadan sonra, kullanıcıların beklenti düzeyleri ve ilk satın alımda ne kadarlık bir bütçe ile yola çıktıkları gibi şahsi özellikler belirlenir. Bir teknik cihaz tercihinde bütçe planlaması yaparken, satın alımda ödeyeceğiniz fiyat elbette tercih haritanızı belirleyecektir. Fakat burada daha önemli bir noktayı göz ardı etmemek gerekiyor. Cihazların kalite ve kapasitesi yükseldikçe kurulum maliyeti de artacaktır. Fakat uzun vadede bu daha kârlı bir alışveriş sağlar. Geniş yapılarda düşük kapasiteli cihazla, daha fazla yük taşımak zorunda kalacak ve daha çok enerji sarfiyatı gündeme gelecektir. Ayrıca A ve üzeri enerji sınıfı cihazların seçimi de yine uzun vadede ısıta-soğutma programlarını çok daha düşük bir maliyetle yerine getirmenize olanak tanır.

 

24000 Btu kaset tipi klima fiyatları hemen her bütçeye uygun düşecek bir yelpaze sunar. İnverter seçimi yaparak, ilk satın alımda bir miktar daha fazla ödeme yaparsınız. Fakat bu teknolojinin en büyük getirisi, kapasitesini ortam sıcaklığına göre otomatik ayarlaması ve gereksiz bir enerji sarfiyatının önüne geçmesidir. Hemen her üretimin kendi çapında sağladığı birtakım avantajlar yer alır. Hangi markanın ne gibi işlevsel nitelikler ihtiva ettiği ve en yenilikçi üretimlere nasıl bit bütçe planlaması ile sahip olabileceğinizi profesyonel bir yardımla saptamanız mümkün. Bu doğrultuda en geçerli projeler için, uzman bir kuruluştan hizmet talep edebilirsiniz.

 

24000 Btu Kaset Tipi Klima Nedir / Avantajları Nelerdir?

 

24000 Btu kaset tipi klima, ısıtma-soğutma ve hava temizleme sistemi olarak faaliyet gösterir. Geniş ve kapalı alanlarda, ideal ısı derecelerini sağlamak üzere planlanmıştır. Bu üretimleri, hem ısı sağlayıcı bir iklimlendirme cihazı hem de nem ve temiz hava dengeleyici bir program olarak nitelemek mümkün. Özellikle gün boyu mekanda saptanan kalabalıklar hem de ortak kullanım alanlarının dışa açık birimleri ısıtma ve soğutmada gerekli enerji ve kapasiteyi belirler. Soğutma kapasitesi ve enerji kullanımında sağladığı ekonomik tüketim ile kaset tipi klimalar çokça alıcı bulan ürünler arasındadır.  Sistem en basit tanımlamayla, yüksek ve düşük dış ortam sıcaklıklarında kesintisiz bir faaliyet gösterir.

 

24000 Btu kaset tipi klima son dönemlerde revaçta olan üretimlerdendir. Farklı kaset tipi klima tipolojilerinde, farklı avantaj ve kazanımlardan bahsetmek mümkün. Genel bir bakış açısıyla, bu üründen sağlayacağınız avantajlar şu şekilde özetlenebilir.

 

 • Otomatik programlama
 • Anti-bakteriyel filtreler
 • Hijyenik ve temi hava kitleleri
 • Bütünsel gövde ve dekoratif ön yüz
 • Doğal hava sirkülasyonu
 • Geniş mekanlarda homojen ısı dağılımı
 • Farklı kontrol seçenekleri
 • Merkezi kontrol özelliği
 • Birden fazla iç birimde iklimlendirme imkânı
 • R-410A çevreci gaz kullanımı
 • Kolay temizlenebilir üniteler
 • Yüksek tavanlı alanlarda bile kolay montaj
 • Düşük ses seviyesiyle çalışma
 • Günlük ve haftalık programlama
 • Ekonomik enerji tüketimi
 • Otomatik yeniden başlatm

 

24000 Btu kaset tipi klima seçkin markalarda bahsi geçen tüm özellikler ve daha fazlası yer almaktadır. Bazı modellerde listede yer alan özelliklerin yerine farklı kazanımlar da yer alabilir. Çözüm odaklı bir klima kurgusu için, tüm nitelik ve kriterlerin belirlenmesi elzemdir.

 

24000 Btu Kaset Tipi Klima Satış ve Montajlama Firması

 

24000 Btu kaset tipi klima satın almak istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Firmamız düzeyli bir çalışma prensibi ile, farklı gereksinimleri taşıyan müşterilere en geniş ve nokta atışı ürün yelpazesini sunmaktadır. Üst düzey markalarla iş birliği içinde faaliyet göstermekteyiz. Bu markalara ait onlarca model ve fiyat seçeneği ile, çok geniş kitlelerin iklimlendirme ihtiyaçlarını karşılamak üzere çalışmaktayız. Firmamız klima sektöründe önde gelen şirketler arasında yer alır. Sağladığımız hizmetler toplamında, her tip müşteriyi ikna edecek bir referans zenginliğimiz bulunmaktadır.

 

24000 Btu kaset tipi klima, hastaneler, sağlık kuruluşları, ofisler, iş yerleri, restoranlar, fabrikalar, okullar, kreşler, işletmeler, hanlar, oteller, spor salonları, konaklama binaları, sosyal aktivite mekanları, düğün vb. organizasyonlara ayrılmış yapılar ve çok daha fazla strüktürde ideal çözümlerden biridir. Farklı kombinasyonlarla ve eşitli modellerle sizlere sunduğumuz ürünlerin, satışı, montajı ve bakımında bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm bu aşamalarda sizlere hizmet sağlayan firmamız, deneyimli ve uzman bir ekip oluşumuna sahiptir. Kalifiye personel ağımız ve 7/24 hizmet anlayışımızla tüm trendleri takip etmekte ve ekonomik bütçeleri kaliteli kurgularla sentezlemekteyiz.