vrfklima

Vrfklima Sistemleri

Vrfklima, değişken soğutucu akışkan debisi olarak ifade edebileceğimiz vrf sistemleri günümüz teknolojisinde fazlasıyla tercih edilmektedir. Vrfklima sistemlerinde bir adet dış ünite vardır. Bu sistemlerde dilediğiniz kadar iç ünite ekleyebiliyorsunuz. Bian ve bağımsız alan sayısına göre iç ünite sayısını belirleyebiliyorsunuz. Özellikle büyük yapılarda verimlilik ve düşük maliyeti nedeniyle ön plana çıkmıştır. İşletme maliyetinin ve enerji sarfiyatının düşük olmasının yanında yüksek verimlilik sağlaması bu sistemlerin tercih nedenleri arasında yer almaktadır.

VRFKLİMA

Farklı bölümleri tek bir sistemle iklimlendirmek için vrf sistemleri en ideal çözümlerden biridir. Kurumsal alanlarda ısı ve havalandırma ihtiyacını gideren bu sistemlerde ilk yatırım maliyeti oldukça düşüktür.Vrfklima sistemleri hem ısıtma, hem de soğutma işlevi yapabiliyor.

vrfklima

VRFKLİMA FİYATLARI

Yaz aylarında mekanlarınızı istediğiniz derecede soğutabilirken kış aylarında da ısıtabiliyorsunuz. Bunun yanında bireysel olarak ısı ayarı yapabiliyor olmanız yaşam kalitesi bakımından büyük önem arz etmektedir. Düşük enerji sarfiyatı, minimum ilk yatırım maliyeti ve maksimum iklimlendirme konforu için kurumsal yapılarınızda siz de vrfklima sistemlerini tercih edebilirsiniz.

VRFSİSTEMİ FİYATLARI

İşyerleri, hastaneler, ofisler, spor salonları, oteller ve bunun gibi daha pek çok alan için vrfklima sistemlerini tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. İhtiyacınız olan iklimlendirme sistemleri için bizi arayabilir ve merak ettiğiniz herşeyi sorabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti, teknik bilgi ve cihaz ihtiyaçlarınızı en kısa sürede yanıtlıyoruz.

Vrf Klima Sistemlerinin Avantajları

Vrf klima sistemlerinin müşterilere sunduğu sayısız avantaj vardır. Çok katlı kurumsal binalarda ısıtma ve soğutma yatırımı önemli bir maliyettir. Bireysel anlamda bu yatırımın yapılması işletmelere aşırı yük getirmektedir. Vrf klima sistemlerini tercih eden kurumsal yerler bu maliyetleri minimum düzeye indirmektedir. Bu sistemlerin avantajlarından bahsederken ilk yatırım maliyetini ön plana çıkarmamız gerekiyor.

ENUYGUN VRF

Bunun yanında bina içerisinde minimum alan kaplaması da önemli avantajlardan biridir. Kullanım süresi boyunca düşük enerji sarfiyatı yapması yine bir diğer avantajıdır.Vrf klima sistemleri her noktayı farklı derecelerde ısıtabilmekte ve soğutabilmektedir. Isı ve sıcaklık ayarları bireysel olarak tek bir noktadan yapılabilmektedir. Bunun yanında alanların havalandırması da yine bu sistemlerle sorunsuz bir şekilde yapılabiliyor. Sessiz çalışması, gürültü çıkarmaması, bakım maliyetlerinin düşük olması ve çevreye karşı saygılı olması bu cihazların önemli avantajları arasındadır.

VRFSİSTEMİ TEKLİFİ

Vrfklima sistemleriyle yaşam kalitenizi yükseltebilirsiniz. İşletmeleriniz de konforlu bir ortam hazırlayarak personellerinizin verimliliğini arttırabilirsiniz. Dış ortamdan bağımsız olarak iç alanları dilediğiniz sıcaklığa ayarlayabiliyorsunuz.

Vrf Klima Sistemleri Nerelerde Kullanılır?

Vrfklima sistemleri pek çok alanda kulllanılabilmektedir. Yaşam kalitesine ve konforuna önem veren müstakil villalarda bile bu sistemler tercih edilmektedir. En fazla kullanım alanı kurumsal ticari yerlerdir. Fabrika, iş merkezleri, ofisler, hastaneler, oteller, kamu binaları, spor salonları ve buna benzer yapılarda vrf klima sistemleri tercih edilmektedir. Düşük yatırım maliyeti ile en yüksek iklimlendirme verimliliğine ulaşılmak istenen her alanda bu sistemler kullanılabilir.

VrfKlima Sistemleri Fiyatları

Vrfklima sistemleri fiyatları bakımından farklılık göstermektedir. Standart bir fiyat ifade etmek doğru bir yaklaşım olmayacaktır. Kurumsal binanızın büyüklüğü, yapısı ve bağımsız bölüm sayısı cihazların büyüklüğü açısından önemlidir. Bu durum fiyatları direk olarak etkilemektedir. Bunun dışında tercih edilecek ekstra ilave  vrf sistemler, marka ve model seçimi de fiyatları etkileyen faktörlerden biridir. Firma olarak ihtiyacınız olan en iyi vrfklima sistemlerini tedarik ediyor ve en iyi fiyat garantisiyle sizlere sunuyoruz. Bunun yanında her türlü konuda da sizlere 7/24 yardımcı oluyoruz. Daha fazla bilgi için http://www.vrfsistemi.net bizimle iletişime geçebilirsiniz.