vrf sistemleri

VRF SİSTEMLERİ

Vrf sistemleri, hayatımızı kolaylaştıran en önemli sistemlerden biri de klima sistemidir. Klimanın da kendi içerisinde birçok türü mevcuttur. Her üründe olduğu gibi farklı özelliklerde birçok ürün bulunmaktadır. Klima sistemlerinde artık son teknoloji ile birlikte büyük gelişmeler kaydedilmiştir. Bu hususta yaşanan önemli gelişme, VRF Sistemleridir. Ortaya çıkan bu yeni VRF Sistemleri ile hayatınız artık daha da kolaylaşacak.

VRF SİSTEMLERİ

VRF Sistemleri, maliyetli gibi gözükse de sunduğu kalite, ortaya çıkan maliyeti oldukça desteklemektedir. Oldukça uzun ömürlü olan VRF Sistemleri ile uzun vadede sağlayacağınız büyük tasarruf, yüzünüzü son derece güldürecek. Havalandırmanın yapılması kadar, sunacağı aylık maliyet de, bütçe değerleri açısından büyük önem arz eder. Bu hususta, VRF Klima Sistemleri, büyük enerji tasarrufu sağlamaktadır. Sağlanılan konforla birlikte, klimanın kulak rahatsız edici sesinin olmaması da kullanım alanlarını artırarak tercih edilme imkânını kolaylaştıracaktır.

vrf sistemleri

VRF SİSTEMLERİ KURULUMU

VRF Sistemlerinin kurulumu bir kez yapılır ve uzun yıllarca kullanılır. VRF Sistemlerini tercih ettiğinizde, garanti süresi boyunca yapılacak hiç bir işleme ücret ödemeniz gerekmez. VRF Sistemleri ile otellerde de merkezi iklimlendirme sağlanarak büyük ölçüde müşteri memnuniyeti gözetilir. Ne kadar rahat bir iklimlendirme sağlanırsa, konaklama da o kadar rahat olacaktır. Yeni tasarlanan binalarda, metrekare yapısının daha küçük ölçüde tasarlandığını görmekteyiz. Dolayısıyla mekânda kullanılacak ek bir obje, nesne, mekânı daralttığından pek de tercih edilmez. Ya da oldukça tereddütte kalınır.

VRF SİSTEMLERİ FİYATLARI

İşte VRF Sistemleri ile bütün tereddütleri ortadan kaldırıyoruz. Farklı tasarım yapılarıyla VRF Sistemleri, size bulunduğunuz alanda büyük kolaylık sağlar, yer kaplamaz. Bu durumda hem kolaylıkla ısınabilecek hem de bulunduğunuz mekânda, göz yorucu bir şeyler karşılaşmamanız mümkün olabilecektir. Gelişen teknoloji ile tasarlanmış olan VRF Sistemlerinin kullanımı da oldukça kolay ve basittir. Hatta önceden zaman ayarı yapmanız da mümkün. Ne kadar isterseniz o kadar süre çalışmasını sağlayabilirsiniz. Hava akışının ne düzeyde sağlandığı da önemli konulardan biridir. Yani biz klima panelini çalıştırsak da bize ne düzeyde hava geldiğini merak edebiliriz. VRF Sistemleri ile yüksek performansla oldukça güçlü hava akımı sağlanır. Yüksek performans ile önemli ölçüde tasarruf da sağlanmaktadır.

VRF SİSTEMLERİ NEREDEN ALABİLİRİM?

VRFSistemlerinin, yüksek binalara da kurulması oldukça kolaydır. Sağlam yapısıyla her binaya uygun olup, zor koşullara dayanıklı olan bir sistemde üretilmiştir. Üretimi yapılan her ürününün, kullanımına ve kullanım süresine göre ortaya çıkardığı arızalar olabilmektedir. Önemli olan üretilen ürünlerde bunu en aza indirgemektir. VRF Sistemlerinin önemli bir özelliği de içinde bulunan güvenlik sistemi ile birlikte arıza uyarı göstergesinin olmasıdır. Klimadan gelecek uyarı ile birlikte arıza olduğunu anlayarak gerekli önlemleri alabilmemiz son derece faydalı olacaktır.

OTEL KLİMA SİSTEMİ

Otelde isek, şirkette isek, hatta her nerede olursak olalım ortaya çıkacak arızaya ne kadar hızlı müdahale edilirse sorun o kadar çabuk çözülür. Aynı zamanda tüm klima panellerinin tek bir merkezden yönetilmesi de arıza tespitini ve arızanın çözümünü kolaylaştırır. Bir Avm de tek tek tüm panellere bakmaktansa, komut mekanizmasından gelen, sistem uyarılarını dikkate almak işimizi son derece kolaylaştıracaktır. Bu durum VRFSistemlerinin kullanım kolaylığını da gözler önüne sermektedir. Bir noktadan yönetilen VRF sistemlerinde, bir ünitede arızanın meydana gelmiş olması, diğer ünitelere etki etmeyecektir. Hepsinin çalışma sistemi kendi içerisinde ayrı ayrıdır.

Enerji tüketiminin en az seviyede olması, karbondioksit sarfiyatını en aza indirgediğinden doğa dostu üretim sağlanması amaçlanmıştır. VRFSistemlerini hiç düşünmeden tercih edebilir ve diğer klimalarla aradaki farkları kolaylıkla tespit edebilirsiniz. Elinizi çabuk tutun ve anlattığımız bu avantajlardan faydalanın.

ETİKETLER: