vrf klima

VRF Klima İç Üniteler Seçenekleri

VRF Klima Sistemleri, bir çok farklı boyut ve çeşitte onlarca iç ünite modeli ile birbirinden farklı her tür uygulamaya ve uygulamalarınıza daim olanak, imkan sağlayacaktır.
Dünya genelinde bir çok alan ve bölge de üretimlerine ve çalışmalarına devam edilmekte olan, VRF Klima Sistemlerinin tamamının performansları ciddi oranda fazla ve ses seviyeleri ciddi düzeyde düşüktür.
Bir çok modelinde zaman zaman yalnızca tasarımında değişiklik göstermekte olan
VRF Klima Sistemleri bunun nedeni olarakta her mekana, her zevke uygun modellerinin bulunması ve bulundurulmasıdır.

VRFKLİMA FİYATLARI

VRFKlima Sistemlerinin özellikle tasarımsal alanda düşünülmüş olan küçük boyuta indirgeme düşüncesi, bugün montaj ve kullanım alanında muhteşem bir pozitif olanak sağlamıştır.
VRFKlima Sistemleri, dünya genelindeki bir çok kullanıcısına, müşterisine muhteşem bir konfor sağlamak amacıyla müthiş bir etkinlik ve aktiflik içerisinde çalışmaktadır.

VRF KLİMA SİSTEMİ

VRF Klima Sistemi, bu yönde sürekli olarak çalıştığının bir diğer göstergeside birbirinden farklı onlarca iç ünite seçenekleri olmasındandır.
Biz bugün yalnızca 4 tanesini ele alacağız.
Dört Yöne Üflemeli Kaset Tipi VRF İç Ünite
Dört Yöne Üflemeli Kaset Tipi VRF  Klima sistemi genel olarak alçıpan ve karolaj uygulamalarının sıklıkla kullanıldığı alan ve bölümlerde detaylı olarak kullanılmaktadır.

VRF KLİMA MODELLERİ

Bunlar daha çok eski tip ya da bahsetmiş olduğumuz alçıpan v.b. ürünlerin kullanılmış ve kullanılmakta olduğu mahallelerde baş göstermektedir.
İki Yöne Üflemeli Kaset Tipi VRF İç Ünite
VRF Klima sistemleri grubunun bu modelleri daha çok lüx, konfor ve özenli kullanıma özel olarak tasarlanmıştır diyebiliriz.

VRF KLİMA İÇ ÜNİTE TİPLERİ

Bu modeller hava akımını dolayısıyla akışını çift yönde dengeler.
Bu ürün grubunda sistem,yüksek iç ortam dengesi ve hava girişi sağlar. Uzun ve dar alanlarda çoğunlukla bir kalp hastalığı olan by pass riskini min. düşürür.
Tek Yöne Üflemeli Kaset Tipi VRF İç Ünite
Tavan boşluğunun min olduğu alanlar için son derece idealdir. Yüksek bir kaldıraç, kaldırma drenaj borusu özelliği söz konusudur.
İnce ve güzel tasarımı ile ise son derece görsel bir alan sunmaktadır kullanıcılarına.

KASET TİPİ İÇ ÜNİTE

Kompakt Kaset Tipi VRF İç Ünite
Tavan yüksekliğinin anormal olduğu alan ve bölümlerde kullanımı çok daha uygundur. Ve daha çok kullanışlıdır.
Genel olarak bütün kapasitelerdeki iç üniteler aşağı yukarı aynı boyutlara sahiptir.


Mevcut bulundurulmakta olan kontrol paneli sayesinde gerek sistemin bakımını gerekse de servis işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.
Bir çok firma ve marka tarafından tüm dünya genelinde ki ülkelerde ve o ülkelerdeki şehirlerde son derece etkin, aktif bir şekilde üretilmekte olan VRS Klima Sistemleri bir çok alanda yayılımın son derece etkili bir şekilde başarmış ve göstermiştir.

VRS KLİMA


Öyle ki dünya geneline yayılım göstermiş bu VRSKlima sistemleri üreticileri bir çok alanda aktif bir şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir. Dünya genelinde onlarca insanın soğuk ve sıcak ihtiyaçlarını karşılayan bir marka ve firmalar günler geçtikçe etkilerini tüm dünya üzerinde göstermeye devam etmektedirler. Bir çok bilinen marka ve firma bütün bunlar arasına otomobil üreticileri de dahil aktif bir şekilde VRSKlima üretmeye başlamış bulunmaktadırlar.

VRF SİSTEMİ


VRV Klima Sistemleri, gerek kalifiye eleman sayısı gerekse de profesyonel çalışan ve yöneticileri hatasız bir şekilde sizler için çalışmaktadırlar.
Birbirinden farklı onlarca ürün gerek tasarımları gerekse de boyutlarına oranla muhteşem denilebilecek düzeyde üretilmiş ve siz değerli müşterilerine sunulmuşlardır.

VRV KLİMA


VRV Klima Sistemleri, özellikle inşaat, turizm ve otel sektöründe muhteşem bir düzeye gelmiştir. Bir çok alanda bu aktifliğini sürdüren VRF Klima Sistemleri ilerleyen gün ve zamanlarda bu etkinliğini sürdürecektir.