vrf klima

VRF Klima

VRF Klimadeğişken soğutucu akışkan debisi anlamına gelen tek dış ünite ile birden fazla iç ünitenin kontrolü altında olan bir klima sistemidir. VRF Klima sistemi binaların kapasitelerine bağlı olarak değişen soğutkanın akışını kontrol eder. Bu klima sistemi dış ünite ile bina içindeki ortamları eşit bir şekilde soğutarak ya da ısıtarak işlem görmektedir. VRF Klima sistemi değişen gaz debisi sayesinde yakıt tasarrufu ve yüksek verimlilik ile kullanıcıların konforunu maksimum seviyede korumaktadır. Kazandığınız yüksek verimlilik sayesinde tasarruf edeceğiniz için çok kısa bir sürede yatırım maliyetini geri kazanmış olacaksınız.

Değişken soğutucu debisi ileri düzey bir kontrol sistemine sahip olarak ısıtma ve soğutma modları arasında geçişleri sağlar. VRF Klima Merkezi panel ile kontrol edilerek güç alır ve her biri ayrı ayrı biçimde programlanabilir. Böylelikle birbirinden bağımsız bölmelerden oluşan odalar ve ofisler aynı zamanda set sıcaklığı girilerek kodlanır. Bu sayede her müşteri ya da kullanıcı istediği odanın ıs ayarının bağımsız olarak ayarlayabilir. Her kullanıcının tükettiği enerji miktarı ayrı ayrı hesaplanarak tek tek faturalandırılmış olur.

Vrf sistemi 

VRF sistemi , yaşam ortamlarınızda yeni bir hava estirerek kaliteli ve konforlu bir yaşam sunar. Bulunduğunuz yaşam alanlarını eşit seviyede ısıtarak veya soğutarak eşsiz bir ortam hazırlar. Değişken soğutucu debisi sayesinde klima sisteminin size kattığı avantajları da ekstra mutluluk söz konusudur. Ferah bir hava, yüksek verimlilik, enerji tasarrufu, tek tek faturalandırma olanağı ve konforlu yaşam alanı gibi birçok avantajı mevcuttur. VRF sistemleri, yüksek binalarda, alışveriş merkezlerinde, hastanelerde, bireysel ve kurumsal tüm mimari yapılarda kullanılması zorunludur. VRF sistemi  mimari yapılarda esneklik, verimlilik ve işlevsellik katar.

VRF sistemi fiyatları kurumsal ya da bireysel olan işletmenin bulunduğu ortam için çizilen proje sonunda belirlenir. Bunun için web sitemizden www.alyatek.com.tr müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz ve dilerseniz firmamıza gelerek ayrıntılı bir şekilde konuşulur ve başvuru yaparsınız. Başvuruyu tamamladıktan sonra alanında uzman eğitimli ekibimiz yerinizi ziyaret ederek binayı incelerler. Keşif bittikten sonra binanın tipine göre kurulacak olan  klima çeşidi belirlenir ve projelendirme kısmına geçilerek  fiyat belirlenir. 

Vrf klima markaları

VRF Klima markalarınave vrf fiyatlarına web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile görüşme yapabilirsiniz. Ya da direkt görüşme yapmak istiyorsanız da (05321510813)  arayarak klima markaları ve fiyatları hakkında bilgiye ulaşabilirsiniz.

Değişken soğutucu debili klima fiyatları kullanılan mimari yapının büyüklüğüne ve kullanılan markaya göre değişmektedir. VRF Klima sistemi fiyatlarına sitemiz üzerinden online olarak ulaşabilir ya da müşteri temsilcisini hızlı bir şekilde arayarak sizin için en uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz. Web sitemizde sizin için her bütçeye uygun fiyatlarda VRF Klima markalarına ulaşabilirsiniz.

Tüm yurt içi ve yurt dışında bölge bölge yaşam alanlarınızı İklimlendirme çalışması ile ayrı bir güzellik katıyoruz. Kaliteli VRF Klima markaları sitemize uğramanız yeterli olacaktır. Kaliteyi ve en doğru markayı sizinle buluşturuyoruz. Web sitemizde online olarak VRF Klima katalog sayfasından tüm markalara kolay bir şekilde ulaşabilirsinizİsteğiniz markayı katalogdan seçerek (05488939877) numarayı ayarak ayrıntılı fiyat bilgisi alabilirsiniz. Değişken soğutucu debisi hem bütçenize uygun hem de içinizi ısıtacak kadar konfor sahibidir. Kaliteyi ve konforu uygun fiyata bulabilmeniz için VRF Klima firmasına web sitemizden uğramanız yeterli olacaktır. Güvenilir marka çeşitliliği ve doğru firma tercihi için iyi bir araştırma yapmak şarttır. Yatırım yapacağınız VRF Klima maliyet ve marka olarak doğru kombini yapabilmeniz için aynı şekilde tercih ettiğimiz firmada önemli yer tutar. Takdir edersiniz ki size doğru kombini yapacak olan sektör firmadır. Böylece uygun fiyata yatırım yaparak uzun ömürlü bir klima sistemi tercih etmiş olacaksınız.