Vrf Klima Sistemleri

Vrf Klima Sistemleri

Vrf Klima Sistemleri ,Gelişen teknoloji ile birlikte hayatlarımızı kolaylaştırmak adına iklimlendirme sistemlerinde de birtakım değişiklikler meydana gelmiştir. Bunlardan birisi de hiç kuşkusuz merkezi klima sistemleri ve kurulumu üzerine olmaktadır.

Tek bir dış kaynaktan, tüm iç kaynaklara ulaştırılacak olan ısının veya soğuk havanın dağılımında önemli avantajlar elde edilmektedir. Buna göre iç ortamları ısıtmak veya soğutmak için kullandığınız klimaları vrf sistemi barındıracak şekilde merkezi olarak kurmakta olan firmalarımızla hemen görüşmelere başlayabilirsiniz.

Vrf Klima Sistemleri Fiyatları

Vrf Klima sistemleri sayesinde bina içerisinde sürekli değişen soğutkan akış kontrol edilmektedir. Bu da vrf sistemi için yoğun bir çaba harcayan firmalarımızın önemini ortaya çıkacaktır.
Merkezi klima sistemleri için bizleri arayarak çeşitli imkanlardan faydalanmaya başladığınız da, çok büyük avantajları görebileceksiniz. Vrf sistemi tek bir dış noktadan kontrol sağlamakta olduğu için daha düşük maliyetli olacaktır.

Vrf klima sistemleri nasıl çalışır

Dx bataryalı dış ünite sisteminin kurulmasında ve tüm iç ortamların sıcak ve soğuk hava değişiminin kontrolünde etkili olan bu klimaların kurumunda hem fiyat, hem de işçilik bakımından sizleri memnun etmeyi başaracak olan adreslerimizi hemen ziyaret etmeye başlayabilirsiniz.

Dx bataryalı dış ünite Böylelikle vereceğiniz kararların size hızlı bir şekilde konfor kazandıracağını da göreceksiniz. Daha çok insanın, daha geniş alanlarda bu sıcak ya da soğuk havayı  verimli kullanabilmelerin de etkili olan Dx bataryalı dış ünite merkezi klima sistemlerinde arayabileceğiniz en kaliteli adreslerden birisi olarak yılların tecrübesiyle sizlere de hizmet vermeye devam ediyoruz.

Fujitsu 18000 Btu yer-tavan tipi klima; ofislerde, iş yerlerinde, konutlarda ve ticarî yapılarda kullanılan split klima sistemidir. Özenle tasarlanmış ve geleneksel cihazlara göre ufaltılmış gövde ve panel, Fujitsu tarafından revize edilmiş bir sistem karakteri sergiler. Son yıllarda ısıtma ve soğutma gereksinimini tek başına karşılayabilecek bir seviyeye getirilen klimalar, daha fazla enerji tasarrufu ve daha güçlü hava üfleme amacıyla üretilmektedir. Üretimde ve tasarımda başlatılan bu yeni akım, Fujitsu’nun ürün yelpazesinde de karşımıza çıkıyor. Bu çağdaş ve kreatif sistemlerin; lüks konutlarda, yaşam alanlarında, bireysel ofislerde ve tüm iç mahallerde  kullanımı yaygın bir hâle gelmiştir.

 

Fujitsu 18000 Btu yer-tavan tipi klima; yüksek yoğunluklu eşanjör sayesinde daha dinamik bir iklimlendirme sağlar. Kış aylarında ortamların ısıtılmasında yüksek bir verim sağlayan ürün, -20 dereceye kadar iç mahaldeki sıcaklık değerlerini koruyacaktır. Bu geniş çalışma aralığı, çok gelişmiş bir teknolojinin yansıması olarak değerlendirilebilir. Sistem iç ünitesi, zarif bir formda planlanmıştır. Böylece kullanım amacı ve hitap ettiği kitleler farklılık arz eden yapı kompozisyonlarında bile rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle estetik yapısı itibariyle yüksek bir değere sahip iç alanlarda, ideal sistemler arasında yer alır.

 

Fujitsu 18000 Btu Yer-Tavan Tipi Klima Güçlü Çalışma Modu

 

Fujitsu 18000 Btu yer-tavan tipi klima güçlü çalışma modu; ilk kalkış sürecinde ve ortamdaki ısı değerlerinin korunması aşamasında büyük avantaj sağlar. Sistem kompresörü, maksimal değerlerde bir ısı taşıma kabiliyetine sahiptir. Özel fan tasarımı da, bu ısıl değerlerin ortama aktarılmasında üst düzey bir performans sergiler. İlk çalışmada 0 dakikalık bir süreçte kompresör en yüksek hızda devreye girecektir. Bu sayede cihaza kumanda ve kontrol paneli aracılığıyla dikte edilen ısı değerleri, çok daha hızlı ve interaktif bir şekilde sağlanmış olur.  Odaların ısıtma ve soğutma sürecinin kısaltılması, daha tasarruflu ve konfor düzeyi yüksek bir klima kullanımı yaratır.

 

Fujitsu 18000 Btu Yer-Tavan Tipi Klima Konforlu Hava Akımı

 

Fujitsu 18000 Btu yer-tavan tipi klima konforlu hava akımı, yeni tsarım ısı eşanjörünün sağladığı verimlilik ile doğru orantılıdır. Alanların ısıtılması ve soğutulmasında maksimum performans sağlayan bu son teknolojik üretim, hava aktarımının daha nitelikli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar.

 

Sistemde 10 derece ısı koruma modu yer alıyor. Bu mod, kumanda ile aktif edilebilir ve ortamda kimse olmadığında en düşük sıcaklık 10 derece olacak şekilde sabitlenir. Böylece tekrar ısıtma programı aktif edildiğinde, daha düşük bir tüketimle daha hızlı bir konfor elde edilmiş olacaktır.

 

İnsanların iş ve yaşam alanlarını daha yüksek standartlara eriştiren bir diğer sistem avantajı, düşük ses seviyesinde aktif olan sistem yetisidir. İç ve dış ünite, geleneksel klimalara göre oldukça düşük bir gürültü seviyesinde çalışır. Sessiz mod daha da düşük bir desibelde ısıtma ve soğutma gerçekleştirmektedir.

Fujitsu 18000 Btu Yer-Tavan Tipi Klima Enerji Tasarrufu

 

Fujitsu 18000 Btu yer-tavan tipi klima enerji tasarrufu hususunda başarılı bir referansa sahip. Kapasitesinin izin verdiği yapısal yükleri karşılayan üretim, bu süreçte olabilecek en düşük enerji tüketim programını hayata geçiriyor. İnsan hareketlerini algılayan özel sensörler, bu tasarruf sürecine en pozitif etkiyi yaratmaktadır. Odada kimse yokken düşük kompresör devir hızına geçiş yapan sistem, bu süre zarfında enerji ve güç tüketimini sınırlar. Odaya giriş yapıldığında tercih edilmiş operasyondan çalışmaya devam ederek ısıtma ve soğutma ihtiyacını karşılar.

 

Hem enerji tasarrufunda hem de kullanıcı deneyimi açısından fayda sağlayan diğer bir özellik; 3 farklı zamanlama modu ile farklı tercihlere izin verilmesidir. Açma/Kapama zamanlayıcısı, program zamanlayıcısı ve uyku zamanlayıcısı ile gereksiz aktivasyonlar engellenirken, kullanıcıların önceden dikte ettiği süreçlerde sistem devreye girmektedir.

 

http://vrfklimabayi.com                 https://vrfsistemi.net

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.