Tuzla Fujitsu Klima

  Tuzla Fujitsu Klima

     

              Tuzla Fujitsu Klima,Gelişen teknoloji ile beraber klima kullanımı ülkemizde oldukça artmıştır. Klimalar yazın sıcağında evlerimize soğuğu getirerek bizi ferahlatan, kışın soğuğunda ise yüreklerimize kadar ısıtan teknoloji harikası ürünlerdir. Hayatımızın bir parçası olan klimaların geniş özelliklere sahip olması kullanıcıya avantaj sağlamaktadır.

Fujitsu klima modelleri kullanıcının konforu düşünülerek tasarlanmış bir Klimalar olarak karşımıza çıkmaktadır. Çeşitli özellikleri barındıran yapıları ile bir klimanın sağlayabileceği her türde konfor düşünülerek tasarlanmıştır.

Tuzla Fujitsu Kaset Tipi Klima

Tuzla Fujitsu Klima, tavana monte edilen klimalardır. İç üniteleri genellikle tavan boşluğuna yerleştirilmekte olup dış üniteleri ise direk tavana monte edilmektedir.

Kullanıcıya konfor ve kolaylık sağlayan bir klima türüdür. 4 yönlü ısıtma ve soğutma özelliğine sahip olmaktadırlar. Salon tipi ve duvar tipi klimalardan sonra en çok tercih edilen klima modellerindendir. Alan olarak geniş mekânlara uygundur. 

Alanın geniş olmasına rağmen sunduğu hizmet ile güvenilir bir klima olmuştur. Kullanım alanlarından bazıları, hastaneler, alışveriş merkezleri, siteler, fabrikalar, havaalanları, ibadethaneler, otel ve pansiyonlar, restoran ve kafeler, tatil köyleri ve atölyelerde kullanılmaktadır.

Fujitsu kaset tipi klimalarından biri olan  410 C modelde, hızlı soğutma özelliği bulunmaktadır. Auto Restart özelliği ile elektrik kesintileri olması durumunda kesintiden önceki konumunda çalışmaya devam etmektedir. Ayrıca ısıtma modu ile sıcak hava verilmesi istendiğinde cihaz ısınana kadar dışarı hava vermeyip istenilen sıcaklığa ulaştığında sıcak hava üflemesi yapılmaktadır.

FUJİTSU DUVAR TİPİ KLİMA:

Fujitsu Duvar tipi klima, duvara monte edilen toplamda iki üniteden oluşan klimalardır. Bir iç ünite bir de dış ünitesi bulunmaktadır. 9.000 Btu/h ile 28.000 Btu/h kapasite aralığında modelleri bulunmaktadır.

Yaşanılan ve kullanılan her alanda kolaylıkla kullanılabilen duvar tipi klimalar genellikle evlerde, iş yerlerinde, mağazalarda, alışveriş merkezlerinde ve bürolarda kullanılmaktadır. Kullanım alanları oldukça geniştir ve iklimlendirilmesi gereken tüm mekânların kullanımına uygundur. Fujitsu Klima markasının duvar tipi klima modellerine örnek olarak aoy ınverter klima modeli örnek olarak gösterilmektedir.

 FUJİTSU KLİMA ÖZELLİKLERİ:

Fujitsu  klima, farklı kapasite seçenekleri ile karşımıza çıkmaktadır. Modelin 9k, 12k, 18k ve 24k btu kapasitelere sahip klimaları bulunmaktadır. Çevre kirliliğinden kaçınan ve çevre dostu olarak üretilmiş olan Fujitsu  ınverter klima, Avrupa standartlarındaki R32 gaz kullanımı ile çevreye zarar vermekten kaçınmaktadır.

Özellikleri arasında olan SEER 6,30’a varan ve SCOP 4,0’a varan değerlerle, yüksek enerji verimliliği sağlarken aynı zamanda da düşük sarfiyat gerçekleştirmektedir. Klima kullanırken bir yandan elektrik faturasının çok fazla gelmesinden korkanlar için  Fujitsu  klima minimum enerji tüketimi ile karşımıza çıkmaktadır.

Çoklu fan hızı özelliği ve turbo modu ile kullanıcının konforunu ön planda tutmuş aynı zamanda da enerji tüketimini en alt sınıra indirgemiştir. Inverter DC Kompresör özelliği ile yüksek performans göstererek kullanıcıyı memnun etmektedir.

Fujitsu  klima yaz mevsiminin yoğun sıcak günlerine ve kış mevsiminin soğuğuna dayanıklı yapısıyla güvenle kullanılabilen bir ürün olmaktadır. Ayrıca Fujitsu  klima , dış ünitesi üzerindeki özel tasarımı ile markanın yenilikçi ruhunu yansıtmaktadır. Kolayca temizlenebilen filtre ve ön panellere sahiptir.

Zamanlama özelliği ile istenilen saatte istenilen sıcaklıkta çalıştırılabilme özelliğindedir. Sıcaklığın 8 dereceyi gördüğü veya görebileceği durumlara karşı olası donma olaylarının engellenmesi için çalışmaya başlar ve ortamın soğumasını engellemektedir. I feel özelliği de dikkatleri üzerine toplayan ve serinin ön plana çıkan özellikleri arasındadır.

 I feel özelliği, kumandadaki sensör sayesinde hava üfleme debisinin ve sıcaklığın en üst düzeyde çalışmasını sağlar. İsminde anlaşılacağı üzere vücudunda hissedeceğin ölçüde yoğun ısı verilerek kullanıcının konforunun maksimum seviyeye çıkarılması hedeflenmiştir. Uyku modu özelliği ise uyku saatlerinde odanın sıcaklığını dengeleyerek üşümeye ya da fazla sıcağa maruz kalmayı önlemektedir. Uyku modundaki Fujitsu ınverter klima, enerjiden tasarruf ettirirken aynı zamanda kullanıcının güvenini kazanmaktadır.

Tuzla Fujitsu Klima, yeni tasarımı ve geliştirilmiş özellikleri ile Fujitsu Kaset Tipi Klima  Fujitsu markasının popüler klimalarından biri olmuştur. Enerji tüketimini minimuma düşürmeyi hedeflerken kullanıcıların isteklerini dikkate alarak konforlu bir ürün oluşturmuşlardır.