FUJiTSU AUYG36LRLE KASET TİPİ KLİMA

FUJiTSU AUYG36LRLE KASET TİPİ KLİMA

Fujitsu AUYG36LRLE kaset tipi klima; dış ünite ile aynı kotta 50 metrelik bir borulama imkânı sunmaktadır. Bu uzun borulama hattı, daha kolay bir sistem kurgusuna izin verir. Yükseklik farklı bulunan alanlarda ise 30 metrelik bir kot farkıyla montaj yapılabilir. Hava katmanlarının ortama verimli dağıtılması için dört farklı yönde dağıtım prensibi bulunmaktadır. Cihazın formel yapısı ise, iç mekân kompozisyonları için oldukça idealdir. Beyaz ve zarif iç ünite, farklı mimarî ve dekoratif unsurlarla uyum sağlayacaktır. Sistem deflektörleri, daha hızlı ve nitelikli bir hava aktarımında fayda sağlar. Otomatik salınım yapan flaplar, cihazın kontrol ünitesi tarafından arzuya göre yönlendirilebilmektedir.

 

Fujitsu AUYG36LRLE kaset tipi klima; yüksek atışlı drenaj pompası sayesinde kolay bir montajlamaya imkân verir. Bu üniform yapı karakteri, insanların iş ve yaşam alanlarına en yüksek optimizasyonu sağlamayı hedefler. Üstün Japon teknolojisi ile kaset tipi klimaların gelişmiş bir versiyonu olan model, 3D prevane kanatları ile daha verimli bir hava sirkülasyonuna izin vermektedir. Turbu modda aktif edilen sistem, gerekli sıcaklık değerlerine çok daha hızlı bir erişim sağlar. Ortam konforu bu sayede beklenenden daha interaktif bir çalışma ile hızlıca sağlanmış olacaktır.

 

Fujitsu Klima Kaset tipi klima’nın bu seri ve modelini ayrıcalıklı kılan bir diğer özellik ise; geniş çalışma aralığına sahip sistem yetisi. Bununla en yüksek ve düşük iklimsel değerler, sistemin üstün kapasitesi ile etkili bir şekilde karşılanır.

 

Fujitsu AUYG36LRLE Kaset Tipi Klima Otomatik Çalışma

Fujitsu AUYG36LRLE kaset tipi klima otomatik çalışma ile daha pratik bir kullanım sağlar. Bunun için cihazda farklı zamanlama fonksiyonları yer alıyor. Farklı program tercihleri ile günlük veriler sistem hafızasına kaydedilebilir. Buna ek olarak; haftalık zamanlayıcı fonksiyonu aktif edildiğinde, arzu edilen zaman diliminde sistem otomatik olarak devreye girecektir. Ayrıca bu haftalık zamanlama modun da, günlük programlama kabiliyeti de 2 defa olacak şekilde arttırılmış olur.

 

Fujitsu AUYG36LRLE Kaset Tipi Klima İle Dengeli Isıtma

Fujitsu AUYG36LRLE kaset tipi klima ile dengeli ısıtma,  kullanıcılar için yaşam standardı yükseltilmiş bir iklimlendirme sağlar. Cihaz kış aylarında -15 ila 24 dereceleri karşılayabilecek bir yetiye sahip. Sıcaklığın artış gösterdiği mevsim şartlarında ise -15 ila 46 derecelerde üstün bir performans sergiler. Hava dolaşımı, iç mekânlarda senkronize bir yönelime sahiptir. Soğuk ve sıcak hava kitleleri, otomatik fan kanatları ile doğru bir aktarımla ortama yayılır. Daha kaliteli bir iklimlendirme sağlamak adına, ortamdaki ısıl değerler her bir noktada eşit hacme kavuşturulur.

 

Fujitsu AUYG36LRLE Kaset Tipi Klima Kişisel Kazanımlar

Fujitsu AUYG36LRLE kaset tipi klima kişisel kazanımlar bağlamında hem fonksiyonel özellikleriyle hem de bütçe dostu yaklaşımı sayesinde memnuniyet vericidir. Belli bir derecede sabitlenmiş hava molekülleri 3 boyutlu fan kanatları ile alana transfer edilir. Bu süreçte havanın doğal ve yumuşak bir salınıma tâbi tutulması, standart sistemlere oranla çok daha düşük bir ses titreşimi meydana getirmektedir. Böylece gürültülü klimaların yarattığı rahatsızlık tamamen ekarte edilmiş olur.

 

Fujitsu kaset tipi klima 'yı tercih eden kullanıcılar için daha pek çok avantaj mevcut. Fan sisteminin tasarımı, uzun hava debisinin elde edilmesini sağlar. Cihazın enerji etiketi de göz doldurucu. SEER 6.30 değerde A++ enerji sınıfına sahiptir. Isıtma da yine yüksek bir verimlilik kullanıcıları bekliyor. SCOP değeri 4.20’ye tekabül eden cihaz, bu programda A+ enerji verimlilik düzeyine sahiptir. Diğer sistem avantajları;

 

 • Güçlü motor ve fan sistemi
 • Kötü koku ve tozları absorbe eden filtreler
 • Özel kontrol mekanizmaları
 • Uzun borulama imkânı
 • Kolay montaj
 • Zarif tasarım
 • Hafif ve kompakt gövde
 • Kolay bakım imkânı
 • http://vrfklima.blog
 • http://vrfklima.net
 • http://vrfklimabayi.com
 • https://vrfsistemi.net
 • https://fluoklima.net/hakkimizda
 • http://vrfklima.net
 • Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır.