FUJiTSU ASYG14LU DUVAR TİPİ KLİMA

FUJiTSU ASYG14LU DUVAR TİPİ KLİMA

Fujitsu ASYG14LU duvar tipi klima; artan kullanıcı beklentilerini üst düzey bir verimle karşılıyor. Bunun mümkün kılınmasında, özel inverter klima teknolojisi ve ortam havasının niteliğini arttıran filtre düzenekleri önemli. Gelişen sektörel olanaklar ve daha karmaşık yapılarda dengeli iklimlendirme yapabilen özel üretimler; markaların üretim politikalarını da pozitif yönde etkilemiştir. Fujitsu Klima'da bu gelişimin lider isimlerinden biri. Özel seri ve modelleriyle sektör gelişiminde adından sıkça bahsettiren marka, adı geçen modelde de duvar tipi klimaların inverter destekli üstün teknolojik versiyonunu piyasaya sürmüştür.

 

Duvar tipi klimalar, konutlarda ve ticarî merkezlerde montaj karakteri bakımından sıklıkla tercih ediliyor. Hava aktarımındaki üstün kabiliyeti ve ortam uyumluluğu yüksek bir panel tasarımına sahip olması, duvar tipi klimalara olan yüksek talebin diğer nedenleri. Fujitsu Klima’nın duvar tipi inverter serisi ise, daha da kişiselleştirilmiş bir iklimlendirme imkânıyla dikkat çeken ürünler arasında.

 

Fujitsu ASYG14LU duvar tipi klima; yükselen bir kullanıcı memnuniyet ilkesiyle tasarlanmıştır. Ortamdaki ısı ve nem dengesi, akıllı bir sistem kabiliyeti ile oldukça hassas değerlere ulaşır. Sistemin özel ısıtma ve soğutma programları, daha aktif ve dinamik bir çalışma prensibiyle ortam sıcaklığını dengeler. Bu üründe farklı fonksiyonel kazanımlar ve ekonomik bütçeli bir iklimlendirme programı dikkat çekiyor. Buna ek olarak, ısıtma ve soğutmada faaliyet gösteren tüm sistem organları daha güçlü bir yapıya kavuşturulmuş, cihaz kullanım ömrü de bu nispette arttırılmıştır.

 

Fujitsu ASYG14LU Duvar Tipi Klima Güçlü Aktivasyon

 

Fujitsu ASYG14LU duvar tipi klima güçlü aktivasyon sağlayabilecek bir yetiyle üretilmiştir. Cihaz, maksimum hava akımı ile tüm mekânın eşit iklimlendirilmesinde oldukça etkili. Yeni geliştirilmiş fan kanatları ve güçlü motor, daha süreğen bir üfleme prensibine sahip. Sistemde ayrıca hızlı mod özelliği yer alıyor. Bu modda aktive edilen cihaz, 20 dakika boyunca en yüksek kompresör hızıyla çalışmakta ve ortamda arzu edilen ısıl değerler çok daha çabuk sağlanmaktadır.

 

Fujitsu ASYG14LU Duvar Tipi Klima Optimum İklimlendirme

 

Fujitsu ASYG14LU duvar tipi klima optimum iklimlendirme programları ile donatılmıştır. Bir yerleşik mekânda, insan ve iş gücü hacmiyle doğru orantılı ısı aktarımı sağlayan sistem, inverter kompresörler sayesinde daha nokta atışı bir kapasite ile faaliyet gösterir. İç alandaki ısı kayıpları ve dış ortam hava dengesine göre gerekli ısıtma-soğutma değerleri, bu akıllı inverter teknolojisi ile otomatik olarak sağlanır.

 

İş ve yaşam alanları gün içinde çevresel etkilerle kötü koku oluşumuna maruz kalıyor. Solunan havaya karışan nem, bakteri ve toz partikülleri yaşam standartlarını düşüren başlıca unsurlar. Fujitsu Klima’nın özel üretim serisinde yer alan iyon filtreler, bu kötü koku oluşumunu yüksek bir oranla ekarte etmektedir. Daha refah düzeyi yüksek iç mekânlar yaratılmasında, uzun ömürlü filtrelerin etkisi büyük. Ayrıca bu filtrelerin portatif yapısı ve yıkanabilir niteliği, ortam havasının sürekli olarak taze tutulmasına katkı sağlıyor.

 

Fujitsu ASYG14LU Duvar Tipi Klima Ek Fonksiyonlar

 

Fujitsu ASYG14LU duvar tipi klima ek fonksiyonlar ile daha kişisel bir klima deneyimi vâdediyor. Bu fonksiyonlar arasında en dikkat çekici olanı; günlük ve haftalık zamanlayıcı özelliği. Cihaz, gün içinde ya da haftalık olarak istenilen zaman diliminde otomatik olarak aktif olacaktır. Bu sitemde, özel uyku modu ile daha statik bir iklim programı yaratmak da mümkün. Cihaz olası bir enerji kesintisi sonrasında kaldığı yerden otomatik olarak devam edebilme kabiliyetine sahip. Tüm bu üst düzey kazanımlara ek olarak; düşük ses seviyeli aktivasyon ve geniş çalışma aralığına sahip sistem karakteri, hemen her türlü kullanıcı için ideal bir iklimlendirme sağlamaktadır.

  • http://vrfklima.blog
  • http://vrfklima.net
  • http://vrfklimabayi.com
  • https://vrfsistemi.net
  • https://fluoklima.net/hakkimizda
  • http://vrfklima.net
  • Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır.