FUJiTSU ABYG36L YER-TAVAN TİPİ KLİMA

FUJiTSU ABYG36L YER-TAVAN TİPİ KLİMA

Fujitsu ABYG36L yer-tavan tipi klima, bir inverter teknolojisidir. Bu gelişmiş teknoloji ile üretilen cihaz, daha ekonomik ve daha kararlı bir iklimlendirme yapmak gayesiyle çalışmaktadır. Sabit kompresörlü sistemler, ortamdaki değişkenlere göre bir performans sergilemez. İnverter tahrikli cihazlar ise, iç alanlardaki ısı ihtiyacını algılar ve buna göre en ekonomik devir hızında faaliyet sergiler. Verimli bir sistem olarak Fujitsu Klima’nın yer-tavan tipi klimalar grubunda yer alan bu ürün, çift yönlü bir hava aktarım kabiliyeti ve otomatik kontrol özellikleriyle donatılmıştır.

 

Fujitsu Klima HVAC sistemlerinin geliştirilmesi ve piyasaya kazandırılmasında faaliyet gösteren bir Japon devi. Eski tip sistemlerin bugün eriştiği gelişmiş ve akıllı sistemler, Fujitsu gibi öncül markaların projeleri ile piyasada yerini almıştır.

 

Fujitsu ABYG36L yer-tavan tipi klima, hem tasarım hem de kullanıcı tercihleri dikkate alındığında inovatif bir sistem olduğunu söylemek mümkün. Cihaz ısıtma ve soğutma işlevini yerine getirirken, ortam havasını iyileştirmeye yönelik bir faaliyet sergiliyor. Mekanizma içinde yer alan filtreler, sürekli olarak aktarılan hava moleküllerini sterilize ediyor. Bu filtrelerin portatif ön panel sayesinde temizlenebilir ve yıkanabilir olması, cihazın da kullanım ömrünü arttırmaktadır. Fujitsu’nun gelişmiş iklimlendirme programları arasında yer alan bu model, daha pek çok alternatif eklemeyle birlikte kullanıcılarını beklemektedir.

 

Fujitsu ABYG36L Yer-Tavan Tipi Klima Çift Yönlü Hava Kontrolü

 

Fujitsu ABYG36L çift yönlü hava kontrolü, üç boyutlu bir ısı dağılımı sağlar. Ürün, düşük bir tüketim ile daha fazla yükü kaldırmak üzere tasarlanmıştır. Bu hava aktarımında sistemde yer alan akışkan, inverter özellikli bir kompresör tarafından sistem dağıtılır. Böylece tüm çalışma boyunca daha düşük bir enerji sarfiyatı gündeme gelecektir. İç ünite ön panelinde yer alan fan kanatları, sağ ve sol yönelimle etkili bir ısı aktarımı sağlar. İş yerlerinde, ofislerde, villa ve konutlarda, mağazalarda, sosyal aktivite binalarında ve benzeri yerlerde bulunan bireylerin daha doğal bir hava akış sistemi tarafından mevsimsel ihtiyaçları karşılanmış olur. Hava salınımı sırasında bir yandan da ortamdaki fazla nemin alınması sağlanmaktadır. Nem elektronik cihazların kullanımı ömrünü düşürdüğü gibi, ortamda da sıcaklık değerlerine belirli ölçüde etki yapar. Nemli bir ortamda ısıtma ve soğutma yükleri daha farklı olacaktır. Nemi kurutan sistem özelliği sayesinde, cihaz kendi iş yükünü azaltmakta ve kullanıcılara daha sağlıklı bir yaşam alanı sunmaktadır.

 

Fujitsu ABYG36L Yer-Tavan Tipi Klima Çalışma Prensibi

 

Fujitsu ABYG36L çalışma prensibi, ortamın dengeli ve süreğen bir şekilde iklimlendirilmesi esasına dayanıyor. Geniş bir çalışma aralığı ile, dış ortam sıcaklıklarına direnç gösteren cihaz, farklı iklim şartlarında kullanım için ideal. Hem iklimsel hem de yapısal yüklere göre dizayn edilmiş bu klima, otomatik fonksiyonlar ile daha da zenginleştirilmiş bir sistem arayüzüne sahip. Soğutma programında -15 ila 46 derece gibi uç bir referans aralığında sorunsuz çalışabiliyor. Isıtmada ise -15 ila 24 dereceye kadar etkili bir faaliyet sergiliyor.

 

Fujitsu ABYG36L Yer-Tavan Tipi Klima  Nasıl Montajlanır?

 

Fujitsu ABYG36L nasıl montajlanır? Cihazın montaj süreci, tekdüze bir karaktere sahip değil. Alternatif montaj seçenekleri, yapısal ayrıklıklara uyum sağlayabiliyor. Tavan arasına gizlenerek ortama sabitlenebilen sistem, direk tavan yüzeyine de kurgulanabilir. Daha alçak seviyede kullanımlar için opsiyonel montaj aparatı ile dikey duvarlara uyarlamak da mümkün. Burada en ergonomik montaj yöneliminin gerçekleştirilmesi, sistemden alınacak verimin de yüksek olmasında önem teşkil ediyor. Öncelikle yapının karakteri, kullanım amacı ve nemli alanlar tespit edilmeli, kullanıcıların tercihleri de hesaba katılarak en verimli montaj süreci hayata geçirilmelidir.

 

Fujitsu Klima bu modelde gelişmiş bir hava transferi, özel otomatik modlar, spesiyal kontrol imkânı ve taze hava kazanımı gibi pek çok avantajı kullanıcıya sunmaktadır. Ön panelin görsek şıklığı da, kullanıcılar ve dekoratif unsurlar bağlamında pozitif bir etkiye sahip. 

  • http://vrfklima.blog
  • http://vrfklima.net
  • http://vrfklimabayi.com
  • https://vrfsistemi.net
  • https://fluoklima.net/hakkimizda
  • http://vrfklima.net
  • Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır.