Fujitherma WTHXEV22HGX duvar tipi VRF klima

Fujitherma WTHXEV22HGX duvar tipi VRF klima

Fujitherma WTHXEV22HGX duvar tipi VRF klima, üçlü koruma ile daha kapsamlı bir temizlik opsiyonuna sahiptir. Bu yüksek kabiliyetli filtreler; küf, toz, kötü koku, bakteri ve partiküllerin yok edilmesinde görev alırlar. Sadece sistem içinde değil, iklimlendirme yapılan ortamdaki negatif oluşumları da hedef olan cihaz, Fujitherma’nın çevresel duyarlılık programıyla hayata getirilmiştir. Ekolojik dengenin insan ve tüm canlı organizma üzerindeki hayatî etkisini tüm üretim politikasına yayan marka, bu yolda daha duyarlı ve hassas bir üretim politikası güdüyor. Küresel ekonomiye de interaktif bir katkı sağlayan firmanın VRF ürünleri, yüksek standardıyla global ve yerel pazarda sıklıkla rağbet görüyor.

 

Fujitherma WTHXEV22HGX duvar tipi VRF klima, ısıtma ve soğutma programlarını korumalı bir başlangıç moduyla gerçekleştirir. İlk aktivasyonda ortama yayılan dengesiz ısı katmanları, bu üründe tamamen engellenir. Isıtma programında soğuk hava üfleyen sistem kayıpları, cihazın akıllı çalışma prensibi ile asimile edilmektedir. Fujitherma klimaları, iş ve yaşam alanlarının daha dengeli bir faaliyet sürecinde iklimlendirilmesi esasına dayanır. VRF modellerde de, daha geniş alanların düşük bir tüketim ve insan odaklı bir dinamizmle ısıtılması ve soğutulmasında oldukça ideal sistemlerdir.

 

Fujitherma WTHXEV22HGX Duvar Tipi VRF Klima Genel Özellikler

 

Fujitherma WTHXEV22HGX duvar tipi VRF klima genel özellikler; gelişmiş kontrol mekanizmasıyla harekete geçirilen akış denetimi ve otomatik kapasite ayarı gibi avantajlar içerir. VRF sistemler her marka için profesyonel bir üretim sürecini işaret eder. Bu sistemlerin meydana getirilmesinde, daha kompleks bir planlama gerekmektedir. Bu yüzden markaların tüm deneyim ve teknik bilgi ağına hakim üreticileri tarafından titizlikle kurgulanır. FIjitherma’nın bu modern VRF serisinde de farklı iç ünite modelleri ve özel kabiliyetli sistemler yer alıyor. Bahsi geçen duvar tipi iç ünite modelinde de bu ortak kazanımlar mevcut. Markanın VRF dünyasında kullanıcılara sunduğu genel özellikler şu şekilde sıralabilir:

 

 • Akışkanın saatteki devir frekans hızı otomatik olarak belirlenir.
 • Gaz dağıtıcı ve sistem yöneticisi olarak görev alan dış ünite, birden çok iç hava işlemcisini kontrol edebilir.
 • Tüm iç üniteler birbirinden bağımsız bir kontrol imkânına sahiptir.
 • İnverter kompresörler rotasyonlu bir çalışma prensibi sergiler. Soğutucu akışkan miktarı ortam gereksinimleri doğrultusunda belirlenmektedir.
 • Çevre duyarlılığı yüksek ve Avrupa Standartlarında klinik testlerden başarıyla geçmiş sistemlerdir.
 • Ortam, yapı ve kullanıcı uyumluluğu yüksektir.
 • Isıtma ve soğutma programları arasında hızlı ve kesintisiz bir geçiş sağlanır.
 • Yatay ve dikey doğrultuda genişleme gösteren bina tipolojilerinde, uzun borulama mesafeleri ile rahatlıkla uyarlanabilir.
 • Katlı lüks konutlardan villalara kadar, evsel çözümlerde de kullanımı idealdir.
 • Motor gücü yükseltilmiş ve daha yüksek performanslı bir çalışma esasına bağlanmıştır.
 • 4 yüzlü ısı dönüştürücü daha verimli bir ısı dönüşüm aktivasyonu sağlar.
 • Enerjiyi verimli kullanmak üzere tasarlanmış iç mekanizma, yüzde 25’leri aşan bir tüketim düşüşü sağlar.
 • 1000 metre borulama mesafesi ile, komplike yapı tiplerine bile uyum sağlar.

 

Fujitherma WTHXEV22HGX Duvar Tipi VRF Klima Hava Akış Yönü

Fujitherma WTHXEV22HGX duvar tipi VRF klima hava akış yönü; yukarı ve aşağı istikamette opsiyonel bir programa bağlıdır. Bu özel kanatlar, otomatik olarak ısıtma ve soğutma yüklerinde uygun bir yönlendirme sağlar. Soğutulmuş hava aşağıya doğru bir yönelim karakter sergiler. Bu yüzden cihaz bu programda yatay olarak bir üfleme gerçekleştirecektir. Sıcak hava dalgaları ise yükselme eğilimindedir. Sistem bu programda da zemin odaklı bir üfleme sağlar. Sıcak hava otomatik olarak yukarıya doğru yükselecektir.

 

Fujitherma WTHXEV22HGX Duvar Tipi VRF Klima Web Görüntüleme

 

Fujitherma WTHXEV22HGX duvar tipi VRF klima web görüntüleme özelliğine sahiptir. Sistemin çalışma performansı web ağı üzerinden kontrol edilebilir. Böylece bina genelinde sistemin aktivasyonu eş zamanlı olarak saptanabilmektedir.

http://vrfklimabayi.com                 http://vrfsistemi.net

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.