Fujitherma endüstriyel tip mono split klima

Fujitherma endüstriyel tip mono split klima

Fujitherma endüstriyel tip mono split klima, son teknolojik bir donanımla üretilmiş modellerden müteşekkildir. Bu tekli split klimalar grubunda on/off ve inverter özellikli üniteler yer alıyor. On/off klimalar daha çok ısı kayıpları az ve insan yoğunluğu bakımından seyrek alanlar için idealdir. Böyle mekânlarda şartlandırılmış hava akımı yeterli olacaktır. Ayrıca iklimleme gereksinimi daha tekdüze bir faaliyet ile karşılanabilir. İnverter sistemler ise, değişe yapısal yüklerde ve daha yoğun kullanımlarda avantaj sağlar. Çalışma sürecinde otomatik olarak ayarlanabilen frekans devir hızı, alan ihtiyacını daha yüksek bir şekilde karşılayacaktır. Ayrıca bu yoğun kullanımlarda düşük voltajda çalışabilme eğilimi, ekonomik kulvarda da avantaj sağlar.

Fujitherma endüstriyel tip mono split klima, değişen model seçeneklerinde artan borulama mesafesiyle üretilmektedir. 48 ve 60k modellerde bu mesafe 50 metrelik kot farkına ve 15 metrelik boru mesafesine imkân tanır. Hızlı kontrol opsiyonuyla üretilen bu seride Çift PCB kontrolü oldukça verimli bir sistem karakteridir. Bu özellik sayesinde hatalı güç girişleri ekarte edilmiş olacaktır. Sistemin daha güvenlilki bir kimliğe bürünmesinde, Çift PCB kontrolü büyük bir önem taşır.

Fujitherma Endüstriyel Tip Mono Split Klima Kompresörleri

Fujitherma endüstriyel tip mono split klima kompresörleri, on/off ve inverter seçenekleriyle ortam ihtiyaçlarını karşılayacak bir çeşitlilik arz eder. On/off tipolojisinde üretilen sistemlerde Twin Rotary ve Scrool kompresör kullanımı gündeme gelmektedir. Bu kompresörler yüksek verimli karakteriyle oldukça dikkat çeker. İnverter modellerde ise, 360 derece DC İnverter Twin Rotary kompresör kullanımı görülmektedir. Bu kompresör sürücüsü, enerji verimliliği sağlayan bir çalışma prensibine sahiptir. İki kompresör arasındaki kinetik dengeleme daha yumuşak ve hassas bir ısı taşıma programı gerçekleştirir. Her iki kompresör tipi de farklı mimarî kompozisyonlarda avantaj sağlar.

Fujitherma Endüstriyel Tip Mono Split Klima Modelleri

Fujitherma endüstriyel tip mono split klima modelleri, hem yapı projelerine hem de bireysel beklentilere göre tercih edilebilecek bir ürün yelpazesine sahiptir. Bunlar montaj kurgusu bakımından ve bazı işlevsel nitelikler bağlamında ayrıcalıklar sergiler. İşte seride yer alan bazı iç ünite modelleri;

1. Kanallı Tip: 10Pa modellerde, haricî bir kanal eklentisi gerekmeksizin düz hava akım kabiliyetine sahiptir. 30Pa statik basınçlı sistemlerde ise haricî bir kanal eklentisi gerçekleştirilecektir. Alttan ve arkadan emiş imkânı bulunan cihaz, dahili drenaj pompası ile daha yüksek bir verim sağlar. Opsiyonel su pompası ile, gerekli seviyeye ulaşan su miktarı otomatik olarak tahliye edilebilmektedir.
2. Kaset Tipi: Vortex tasarımlı fan sistemiyle hava akışı yumuşak bir geçişle sağlanır. Böylece daha sessiz bir çalışma sergiler. DC fan motoru daha güçlü ve verimli bir kabiliyete sahiptir. Standart kaset tipi çözümlerinden farklı olarak, fan hızının arttırılabildiği ve 4 kademeli sıcaklık ayarı yapılmasına imkân veren DIP swich özelliği bulunmaktadır.
3. Yer-Tavan Tipi: Modern bir tasarım programına sahiptir. Oldukça genişletilmiş fan kanatları ve kanallar ile etkin bir iklimlendirme sağlar.

Fujitherma Endüstriyel Tip Mono Split Klima Genel Özellikler

Fujitherma endüstriyel tip mono split klima genel özellikler, seride yer alan modellerin ortak kazanımları olup, farklı kullanıcılar için ortam konforunu en üst seviyeye çıkarmaktadır. Fluo’nun üretim karakterinde yer alan ilkelerin başında güvenlik ve ekonomik avantajlar gelmektedir. Bunun sağlanmasında ise akışkan gaz olarak R-410A gazı tercih ediliyor. Bu akışkan çevre duyarlılığı bir hayli yüksek ve atmosfere duyarlı bir maddedir. Bundan başka; akıllı kart kontrolü, yangın algılama sistemi ve elektronik kart gibi özelliklerle cihazın daha konforlu ve güvenilir bir kullanım sürecine eriştirilmesi sağlanmıştır. Sessiz karakterli iç ünitelerle iş gücü verimi ve yaşam standartları da yükseltilmiştir.

http://vrfklimabayi.com                 http://vrfsistemi.net

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.