FUJiTHERMA DHTHXSSL22HGX KANAL TİPİ VRF KLİMA

FUJiTHERMA DHTHXSSL22HGX KANAL TİPİ VRF KLİMA

Fujitherma DHTHXSSL22HGX kanal tipi VRF klima, gizli tavan montajına izin veren bir gövde tasarımına sahiptir. İnce ve kompakt yapısı, dar alan olanaklarında bile rahat bir kurgu süreci sağlar. Ünitenin eni 200 mm. gibi oldukça küçük ve zarif bir hacme sahiptir. Derinliği ise 450 mm. ile benzer üretimlerden bir hayli minimal seviyelerdedir. Tüm bu tasarım yenilikleri, sistemin performans ve verimlilik grafiğinde de tam tersi bir etkiye yerini bırakır. Küçültülmüş sistem yüzü, arttırılmış bir performans grafiğiyle desteklenmiştir. Bu ürün, Fujitherma VRF üretim programında yer alıyor. Çok bölmeli hacimlerde ayrık bir çalışma prensibine sahip olması, daha fazla iş ve insan yükünü kişisel deneyimlerle karşılamasında etkendir.

 

Cihaz uyarlandığı oda ve birimlerde, aruz edilen değerlerde aktif edilebilir. İster kişisel kumanda üzerinden isterse merkezî olarak kontrol edilebilen iç üniteler, alanlarda oldukça kısıtlı bir yer işgaline neden olacaktır. 

 

Fujitherma DHTHXSSL22HGX  kanal tipi VRF klima, yüksek tasarruflu bir çalışma istatistiğine sahip. Kullanıcılardan alınan ger dönüşler bu oranların saptanmasında en realist doneler. Ayrıca klinik laboratuvar ortamlarında, aslına uygun yapılan araştırma ve analizler neticesinde de cihazın verim ve performans donanımı tespit edilmiştir. Bu klinik ölçümlerde, sistemin yüzde 30’ları aşan bir enerji tasarrufu gerçekleştirdiği, bu oranlarında sektörde yer alan diğer marka üretimlerinden çok daha yüksek bir seviyeye işaret ettiği gözlenmiştir.

 

Fujitherma DHTHXSSL22HGX Kanal Tipi VRF Klima Özellikleri

Fujitherma DHTHXSSL22HGX kanal tipi VRF klima özellikleri, yeni nesil iklimlendirme çözümlerinin sahip olduğu ortak kazanımlarla daha da etkin bir portföye sahip. Markanın üretimsel değişkenlerle daha da kapsamlı bir klima sistemi yarattığı görülmektedir.Fujitherma VRF cihazların gelişmiş bir versiyonu olan bu kanal tipi iç ünite, kullanıcılara bazı spesiyal avantajlar sunuyor. Bunlar;

 

 • Dengeli ve otomatik akış denetimi ile, hassas ısı değerlerine ulaşılır.
 • İki yönlü iletişim iç ünite denetimini daha pratik bir sürece yaymaktadır.
 • Akıllı kontrol özelliği, sistemin en kreatif yönlerinden biri. Var olan kapasite %10 ila 100 arasında tercih edilebiliyor. Oda ısısı ondalık değerlerde daha hassas bir programla sağlanabilmektedir.
 • Toplam borulama mesafesi 1000 metre ile rekor bir seviyeye ulaştırılmıştır.
 • Cihaz iç ve dış ünitesi 50 metrelik kot farkına kadar montaja izin verir.
 • Farklı yapı şartlarına yüksek uyumluluk elde edilir.
 • İç ve dış üniteler oldukça hafifletilmiş bir dizayn programına tâbidir.
 • Hata ayıklama ve arıza bildirimi yapabilen cihaz, çabuk ve etkin bir müdahaleye izin verir.
 • Kurulum maliyeti düşük ve süreç oldukça basittir.

 

Fujitherma DHTHXSSL22HGX  Kanal Tipi VRF Klima Ek Fonksiyonlar

Fujitherma DHTHXSSL22HGX  kanal tipi VRF klima ek fonksiyonlar ile daha güçlü bir karaktere bürünmüştür. Fan motoru sınırları aşan yüklere karşı bir dayanıklılık sergiler. Aşırı donma gibi problemler, özel sensörler tarafından önceden sezilir ve sistem koruma modunda doğabilecek arızaları bertaraf eder.

 

Cihaz hava aktarımında santrijüf fanların aktivasyonuna bağlıdır. Bu kanatlar hava transferin daha yumuşak geçişlerle meydana getirmektedir. Bu sayede ultra sessiz bir çalışma prensibi sergiler. Fanların pürüzsüz yapısı, sürtünme oranını da minimiz ederek gürültü kirliliğinin önüne geçer. 

 

Değişen iklimsel değerler karşısında da akıllı ve dinamik bir çalışma gösteren sistemde, modlar arası geçiş oldukça hızlı ve verimli bir şekilde sağlanır.

 

Fujitherma DHTHXSSL22HGX  Kanal Tipi VRF Klima Alan Optimizasyonu

Fujitherma DHTHXSSL22HGX  kanal tipi VRF klima alan optimizasyonu, cihazın kurulum sâdeliği ve kullanım pratikliği gibi kavramlarıyla elde edilmektedir. Hızlı ve güçlü iklimlendirme olanağı, ısı kayıplarının önüne geçmekte ve enerji sarfiyatı oranları düşürülmektedir.  İç mekânlara sıcak ve soğuk hava dalgaları daha güçlü bir motor sayesinde dengeli olarak aktarılabilir.

 

Bina kompozisyonlarındaki değişken değerler, özel tesisatlı mekanizmaların kurulumunu da güçleştirir. Bu sistem farklı mimarî alanlara uyum sağlayacak bir tasarım programı ile üretildiğinden, bu tip sorunlar gündeme gelmeden montajlama yapılabilir.

 • http://vrfklima.blog
 • http://vrfklima.net
 • http://vrfklimabayi.com
 • https://vrfsistemi.net
 • https://fluoklima.net/hakkimizda
 • http://vrfklima.net
 • Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır.