Fujitherma 9000 Btu inverter duvar tipi klima

Fujitherma 9000 Btu inverter duvar tipi klima

Fujitherma 9000 Btu inverter duvar tipi klima, uluslararası dizayn kriterlerine uygun bir planlama ile üretilmiştir. Farklı uyku modlarıyla konforlu istirahat imkânı sunan opsiyonel yeniliklerle donatılmış bu ürün grubu, markanın evsel ve ticarî amaçlı yapılar için opitimize ettiği üretimler arasında yer alıyor. Uzun üfleme kabiliyetli fan kanatları gelişmiş bir ısıtma-soğutma programı gerçekleştirir. İç mahallerde homojen ısı dağılımıyla daha sağlıklı ve konfor düzeyi yüksek bir iklimlendirme gerçekleştirilmiş olur.

Fujitherma 9000 Btu inverter duvar tipi klima, modern bir HVAC sistemi olarak bugün orta hacimli iç mekânların ısıtılması ve soğutulmasında sıklıkla tercih edilmektedir. Kurulum sürecinde sağladığı avantajlar, bu sisteme olan rağbetin daha da artmasına ön ayak olmuştur. Cihaz iç hava işlemcisi, temizlik ve bakım periyotlarının oldukça kolay bir müdahale ile gerçekleştirilmesine olanak tanır. Bir elektronik sistemin gerekli durumlarda atıklardan arındırılması ve filtre mekanizmalarının temizlenebilmesi; o sistemin daha uzun vâdede daha yüksek bir performans sağlamasında büyük önem taşır. Böylece cihaz garantisi ve uzun ömürlülük kavramları da kullanıcılara kazandırılmış olacaktır.

Fujitherma 9000 Btu inverter Duvar Tipi Klima Kabiliyetleri

Fujitherma 9000 Btu inverter duvar tipi klima kabiliyetleri, sektörel gelişmenin sağladığı tüm teknolojik kazanımlara sahiptir. Özel kontrol mekanizmaları, fakrlı modlar, spesiyal programlar, sistem hava akım gücü, enerji verimliliği ve hava transferinde otomatik salınımlı oynar kanatlar oldukça modern bir sistem organizmasını işaret ediyor.

Cihazda yer alan fan kanatları 4D hava yönlendirme yetisiyle, yeni jenerasyon duvar tipi klimaların gelişmiş bir versiyonudur. Kanatlar düşey ve dikey doğrultuda hareket yetisine sahip. Otomatik flap hareketleriyle alan ısıtma ve soğutmasında daha yüksek bir verimlilik elde edilmektedir. İnsanların üzerine değil mekân geneline yayılan hava dalgaları, tüm alan sınırları dahilinde eşit bir dolaşım yaratır.

Fujitherma 9000 Btu inverter Duvar Tipi Klima Süper Fonksiyon

Fujitherma 9000 Btu inverter duvar tipi klima süper fonksiyon, daha hızlı bir şekilde arzu edilen ısıl değerleri ortama kazandırır. Bu süreçte en hızlı kompresör devir hızına erişen cihaz, belli bir seviyeye ulaştıktan sonra normal çalışma hızına dönüş yapacaktır. Bundan sonraki tüm aktivasyon, ortamdaki ısının korunması amacına yönelik olacaktır.

Fujitherma 9000 Btu inverter Duvar Tipi Klima Teknik Özellikler

Fujitherma 9000 Btu inverter duvar tipi klima teknik özellikler, ürünün niceliksel değerlerine işaret ediyor. Bunları listelemek gerekirse:

• SEER ve COP değerleri: Soğutmada A+, ısımtada A enerji verimlilik sınıfına sahiptir.
• Maksimum Borulama: 10 metre
• Maksimum Kot Farkı: 5 metre
• Kompresör Tipi: İnverter
• Çalışma Aralığı: Soğutmada -10 ila 43 derece, ısıtmada -10 ila 24 derece

Fujitherma 9000 Btu inverter Duvar Tipi Klima Fonksiyonları

Fujitherma 9000 Btu inverter duvar tipi klima fonksiyonları, bireysel ve yapısal verim grafiğini yükselten bir çeşitliliğe sahip. Otomatik ve manuel olarak aktif edilebilen bu uygulama seçenekleri, klima kullanımını daha konforlu bir seviyeye ulaştırmaktadır. Duvar tipi sistemler, pazarda sıklıkla tercih edilen HVAC sistemleri grubunda yer alır. Görsel olarak ortama daha naif bir katılım sağlayan bu cihazlar, kullanım amacı değişen yapılara da uyumlu bir kullanıcı profili yaratırlar. Fluo, hemen her tipolojide farklı kapasite ve modellerde klima üretimi gerçekleştiriyor. Bu sürece yeni nitelikler de kazandıran markanın duvar tipi inverter klima modellerinde yer alan bazı fonksiyonlar şu şekildedir:

• Ön panel göstergesinden sistem çalışma verileri alınabilir.
• Uzaktan kumandanın LCD paneli, kolay bir yönlendirme sağlar.
• 24 saatlik zamanlayıcı fonksiyonu otomatik olarak devreye girer.
• Cihaz dikey ve yatay doğrultuda otomatik salınım kabiliyetine sahiptir.
• Uyku modu, dinlenme sırasında aşırı ısınma ve soğuma problemlerinin önüne geçer.
• Hızlı modda ısıtma ve soğutma gerçekleştirilebilir.
• I feel özelliği daha konforlu bir iklimlendirme sağlar.

http://vrfklimabayi.com                 http://vrfsistemi.net

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.