Fujitherma 60000 Btu salon tipi klima

Fujitherma 60000 Btu salon tipi klima

Fujitherma 60000 Btu salon tipi klima, zemin üzerine dikey duvara paralel olarak ortamlara uyarlanan bir split ünitedir. Bu ürün, geniş metrajlı ve tavan-taban mesafesinin standartlarının üzerinde olduğu mimarî ortamlar için idealize edilmiştir. Topluma açık yapılanmalarda gün boyunca yoğunluk ve kullanım karakteri değişkenlik gösterir. Bu değişkenler karşısında ortamda ısı kayıpları meydana gelir. Bugün ''Fujitherma'' gibi lider HVAC imalatçıları, statik bir iklimlendirme yerine değişen şartlara uyumluluk ilkesini şiar edinmektedir. Bu doğrultuda üretilen yeni nesil sistemler, hem insan yoğunluğu hem de mevsimsel etkiler karşısında daha akıllı bir faaliyet sergilemektedir. Salon tipi klimalar, diğer split ünitelere göre farklı bir görünüme sahip. Bu yapısal farklılık, montaj karakteri olarak da aynı amaçla faaliyet gösteren sistemlerden farklılık gösterir. Günümüzde daha klas bir görselliğe kavuşturulmuş salon tipi üniteler, hem çalışma hem estetik bakımından ortam avantajı sağlayacaktır.

Fujitherma 60000 Btu salon tipi klima, yüksek hızda ısı dağıtım programı gerçekleştirirler. Bunu mümkün kılan modern fan sistemi, hava üfleme sırasında alanın her bir metrekaresine eşit dağılım sağlar. Bu yönüyle tekdüze hava akımı gerçekleştiren geleneksel ünitelerden daha avantajlı bir klima kullanımı sağlayacaktır. Ortamlarda ek bir mekanizma gerekmeksizin ısıtma ve soğutma ihtiyacını karşılamaları, maddî yönden de kolaylık ve rahatlık sağlayacaktır.

Fujitherma 60000 Btu Salon Tipi Klima Nerelerde Kullanılır?

Fujitherma 60000 Btu salon tipi klima nerelerde kullanılır? Bu cihazın en yüksek faydaya ulaştırılmasında, sistem kabiliyetlerinin yeterli olduğu mahallerde kullanılması önem teşkil ediyor. Öncelikle bu model, yüksek ısı taşıma kapasitesi ile büyük alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Yapı karakteri olarak oldukça geniş bir yelpaze sunar. Örnek olarak;

• İş yerleri
• Büyük salonlar
• Toplantı odaları
• Mağaza ve marketler
• Alışveriş merkezleri
• Market zincirleri
• Bilgi işlem odaları
• Klinikler
• Eğitim binaları
• Kamu yapıları
• Oteller

Kullanım amacına göre değişen yapısal karakterler, bu tipolojide bir sistem kullanımı için daha da çoğaltılabilir. Bu ürünün tercih edilmesinde ise, mimarî özellikler önem taşıyor. Salon tipi sistemlerin en çok tercih edildiği mimarî kompozisyonlar şu şekilde özetlenebilir:

• Yüksek tavan kurgusuna sahip iç mekânlarda
• Asma tavan uygulaması bulunmayan alanlarda
• Yüksek duvar montajına izin vermeyen ortamlarda
• Güçlü ve geniş açılı bir ısı dağıtım gereksinimi olan yerlerde

Fujitherma 60000 Btu Salon Tipi Klima Montaj Karakteri

''Fujitherma 60000 Btu salon tipi klima'' montaj karakteri, öncelikle saptanan lokasyondaki ısı kayıpları ve dış etkilere göre şekillendirilir. Nem oranı yüksek bölgeler yerine, daha ergonomik bir planlama yapılmalıdır. Etkili bir hava sirkülasyonu sağlayan sistem, doğru bir montaj programıyla yüksek performans düzeyine erişecektir. Sistemin ana ögeleri arasında yer alan hava işlemci iç ünite, soğutucu akışkanın taşınacağı bir bakır boru hattı ile dış üniteye bağlanır. Bu tesisat kurulumunda duvara açılan ufak delik, işlem bitiminde tamamen izole edilecektir.

Fujitherma 60000 Btu Salon Tipi Klima Avantajları

Fujitherma 60000 Btu salon tipi klima montaj avantajları, sorunsuz ve kesintisiz hava aktarımı sağlayan iç düzenek ve kullanıcılara özel bir kontrol imkânı veren çeşitli programlardır. Düşük dış ortam sıcaklıklarında da ihtiyaç duyulan değerleri ortama sağlayan cihaz, hemen her türlü etkiye karşı mukavemetli olarak tasarlanmıştır. Cihaz içinde R-410A akışkanı tercih edilmiştir. Bu gaz, atmosfere ve ozon tabakasına zarar vermeden kullanılabiliyor. Hem çevre duyarlılığı hem de müşteri memnuniyeti açısından modern bir üretimin yansıması olan cihaz, aynı oranda bütçe dostu A sınıfı bir aktivaston sağlayacaktır. Sistem avantajları genel anlamda şu şekildedir:

1. Haricî bir ısıtma sistemi eklenebilir.
2. Dört ayrı kademe ile daha bireysel bir fan kontrolü sağlanır.
3. Akıllı bu çözme kabiliyetine sahiptir.
4. Sistem opsiyonel zamanlama imkânı sunar.
5. Nem kurutma fonksiyonu daha verimli bir sistem çalışması sağlar.
6. Fan kanatları dikey ve yatay doğrultuda hareket kabiliyetine sahiptir.
7. Cihaz oldukça düşük bir ses seviyesiyle ısıtma ve soğutma programını hayata geçirir.

http://vrfklimabayi.com                 https://vrfsistemi.net

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.