Fujitherma 48000 Btu kanal tipi klima

Fujitherma 48000 Btu kanal tipi klima

Fujitherma 48000 Btu kanal tipi klima, merkezi iklimlendirme çözümleri arasında yer alan split ünitelerdir. Asma tavan ve tavan arasında kamufle edilen iç ünite, iç mahallerde saklı bir montaj imkânı tanımaktadır. Böylece bireysel ve toplumsal kullanım alanlarında görüntü kirliliğine yol açmadan kullanılabilir. Sektörde en yaygın klima sistemleri arasında yer ala bu ürün, iş yeri ve ofis gibi ticarî yapılarda oldukça verimli bir faaliyet gösterir. Yoğun ayak basan mahallerde ve gün içinde giriş çıkış oranının yüksek olduğu halka açık yapılarda özellikle tercih edilmektedir. Bunda hem görsel olarak negatif bir etki yaratmaması hem de yüksek bir performans ve kapasite değerine sahip olmasıdır. Sistem bir o kadar da sessiz çalışabilme yetisine sahip. Böylece hem kullanıcılar hem de mekâna girip çıkan bireyler için gürültülü bir ortam yaratmaz.

Fujitherma 48000 Btu kanal tipi klima, oldukça basit bir kurulum süreciyle ortama adapte edilebilir. Dış ünite, kompakt ve hafif yapısıyla binaların dış segmentlerine rahatlıkla uyarlanabiliyor. İç ve dış ünitelerin bağlantısı için duvar yüzeyinde ufak bir delik açmak yeterli olacaktır. Bu delikten kablo ve boru bağlantısı uygulanır ve sonra açıklıklar izole edilerek tesisat izleri tamamen kapatılmış olur.

Sistem özel bir basınç ayar yeteneğine sahip. Bu sayede geniş mekânlarda en uzak bölmelere bile güçlü bir hava transferi sağlanmış olacaktır.

Fujitherma 48000 Btu Kanal Tipi Klima Tasarımı

Fujitherma 48000 Btu kanal tipi klima tasarımı, dar tavan aralarına bile rahatlıkla uyarlanabilen bir yapıya sahiptir. Günümüzde mimarî unsurların giderek daha detaylı ve hassas bir karaktere bürünmesi, ortamların dizayn karakterinin de gelişmiş bir düzeye yükselmesinde etkili olmuştur. Böylece kullanılacak mekanizmalar da daha şık ve görsel niteliği yüksek planlamalar ile hayata geçirilmeye başlanmıştır. Hem konutlarda hem de ticarî mahallerde estetik kaygısının öne çıkması, klima imalatçılarında tasarım programında büyük değişiklikler meydana getirmiştir. Eskiden sadece lüks mahallerde kullanılan klimalar, bugün farklı iklimsel şartları karşılayabilmeleriyle her alanda tercih edilir hâle geldiler. Eski üretimlerdeki hantal ve kaba görünüm bu yeni jenerasyon ürünlerde tamamen zarif ve hafif profillere yerini bırakmıştır.

Fujitherma 48000 Btu Kanal Tipi Klima İnverter Teknolojisi

Fujitherma 48000 Btu kanal tipi klima İnverter teknolojisi, kolay bir kontrol sistemiyle üretilmektedir. Kanallı klimaların tavan arasına saklanarak ortamdan gizlenmeleri, bütün direktiflerin de uzaktan kumanda aracılığıyla yapılmasını zorunlu kılmıştır. İnverter sistemlerin en büyük özelliği, arzu edilen ısı değeri sağlandıktan sonra tasarruflu bir çalışma moduna geçiş yapmalarıdır. Bu süreçte hiçbir dış müdahale gerekmeden, düşük kapasite ile ısı kaybını engellemek üzere bir faaliyet sergilenir. Böylece hem ortam dengesi sağlanacak hem de daha ekonomik bir klima kullanımı gündeme gelecektir. Fujitherma’nın kanal tipi klimaları, diğer benzer üretimlere nazaran oldukça yüksek bir enerji verimlilik etiketine sahiptir.

Fujitherma 48000 Btu Kanal Tipi Klima Özellikleri Neler?

Fujitherma 48000 Btu kanal tipi klima özellikleri neler? Öncelikle bu üretim grubunda yeni ve modern bir klima sistemiyle karşılaşacağınızı söylemekte yarar var. Yeni programlar, otomatik geçişler, özel fan sistemi, filtreler ve uyarı modları ile kullanıcı memnuniyeti yüksek bir cihaz karakteri göze çarpıyor. Genel olarak markanın bu üretim grubunda en dikkat çeken özellikler şu alt başlıklarla özetlenebilir:
• Sessiz çalışma kabiliyeti
• Düşük dış ortam sıcaklıklarında verimli performans
• Yüksek verimli ısı değiştirici
• Küf ve nemi absorbe eden özel filtreler
• Günlük zamanlayıcı
• Donma koruması
• Turbo soğutma
• Akıllı buz çözme
• Uyku modu
• Arıza teşhisi
• Full DC İnverter

http://vrfklimabayi.com                 http://vrfsistemi.net

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.