Fujitherma 18000 Btu duvar tipi klima

Fujitherma 18000 Btu duvar tipi klima

Fujitherma 18000 Btu duvar tipi klima, teknolojik çağın gerekliliklerini karşılayan bir donanıma sahip. Gerek otomatik modlar gerekse akıllı inverter teknolojisi, gelişen teknik imkânların son seviyesini simgeliyor. Bu cihaz, rasyonalist bir yaklaşımla ürün geliştiriciler tarafından tasarlanmıştır. Duvara montajlanan geleneksel ısı işlemcilere kıyasla, daha modern bir görünüm göze çarpıyor. Operasyonda hedeflenen ısı değeri, ön panelde dijital gösterge aracılığıyla kullanıcıya yansıtılır. İnce kasa ve hafifletilmiş gövde konutlarda ve ofislerde efektif bir görsellik sunar.

''Fujitherma'' ürünleri piyasa tepkileri baz alındığında önder markalar arasında yer alıyor. Yeni jenerasyon klimalarda kullanıcı beklentisini yüksek bir verimle karşılayan imalatçı firma, duvar tipi klima inverter modellerinde de klas bir iklimlendirme çözümü sunuyor. Cihaz hem günlük kullanımlarda hem de gece istirahat hâlinde bireylerin konfor ve hijyen koşullarını sağlamak üzere bir çalışma prensibine bağlı. Sistem yetileri arasında yer alan smart modu, tek bir tuşla verim ve performans kalitesini arttırmaktadır.

Fujitherma 18000 Btu duvar tipi klima, iki yönlü drenaj bağlantı imkânına sahip. Atık gaz ve suyun tahliyesinde daha aktif bir çalışma sergiliyor. Bu yeni projeler, sessiz bir aktivasyon sağlayarak ortamda daha özgün bir ısıtma-soğutma programı hayata geçirmektedir.

Fujitherma 18000 Btu Duvar Tipi Klima Fan Kontrolü

Fujitherma 18000 Btu duvar tipi klima fan kontrolü, 3 farklı kademe ile kişisel bir faaliyet sergiler. Fan hareketlerini ve hızını kontrol imkânı veren bu kademeli programlama ile daha etkili bir iklimlendirme süreci sağlanabilir. Özel tasarım kanatlar, kullanıcı müdahalesine gerek duymadan otomatik olarak devreye girecektir. Cihazın bu akıllı uygulama alanı, ortamın ihtiyaç duyduğu program baz alınarak gerçekleştirilir. Standart klimalarda fan düzeneği, sahip olduğu hareket kabiliyetini kullanıcı kontrolü ile gerçekleştirmekteydi. Bu son model kalifiye sistemler, üretimde mevcut olan diğer programlar gibi akıllı sensörlerden aldığı bilgiye göre aktif ve pasif olabilmektedir. Daha hızlı ve hassas bir üfleme seansı için optimize edilmiş sistem, daha pratik ve güçlü bir deneyim vâdeder.

Fujitherma 18000 Btu Duvar Tipi Klima Soğutma ve Isıtma Programı

Fujitherma 18000 Btu duvar tipi klima soğutma ve ısıtma programı, Twin Rotary DC İnverter kompresörün ısı taşıma aktivitesiyle devreye girer. Bu yüksek verimli kompresör tipolojisi, titreşim oranını en düşük seviyede sabitlemektedir. Böylece maksimum fayda, minimum tüketim sağlayan bir ısıtma ve soğutma programı gündeme gelecektir.

Ortamların soğuk ve sıcak hava dolaşımına eriştirilmesinde otomatik yatay üfleme ve opsiyonel fan hızları etkendir. Arzu edilen hava yoğunluğu, değişen fan hızlarıyla mekânlara aktarılmış olur. Cihazda yer alan kanatlar ve fan motorunun operasyon karakteri, yatay ve dikey doğrultuda tercih edilebiliyor. Bu tercihin kullanıcı beklentisini karşılamasında ise genişletilmiş fan üfleme sistematiği önemli.

İklimsel parametrelerin uç değerlere ulaştığı ve küresel ısınmanın mevsim dengesinde yarattığı tahribat, bu sistemlerin de daha yüksek bir performans göstermesini gerekli kılmıştır. Özellikle yaz aylarında nem ve ısı derecesinde görülen artış, daha aktif bir soğutma kabiliyetine ihtiyaç duyar. Bu cihazda yer alan süper soğutma modu, ortamın aşırı ısı ve nemden arındırılmasında hızlı bir aktivite sergiler.

Fujitherma 18000 Btu Duvar Tipi Klima Bakımı

Fujitherma 18000 Btu duvar tipi klima bakımı, sistem içinde yer alan özellikler sayesinde otomatik olarak sağlanıyor. Panel ve fan kanatlarının temizliğinde ise portatif panel tasarımı kolay bir müdahaleye imkân veriyor.

Fujitherma 18000 Btu Duvar Tipi Klima İç üniteler

Fujitherma 18000 Btu duvar tipi klima iç üniteler, strüktürel yapının her bir segmentinde ayrı ayrı kurgulanabilir. Bir merkezi dış üniteye birden çok duvar tipi klima bağlanabilmesi, kurulum maliyetini düşürür ve daha kolay bir montaj süreci sağlar. Yapıda yer alan tüm oda ve salonlarda, bağımsız bir iklimlendirme gerçekleştirilebilir.

http://vrfklimabayi.com                 http://vrfsistemi.net

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.