FTWX24BX DUVAR TİPİ KLİMA

FTWX24BX DUVAR TİPİ KLİMA

FTWX24BX Duvar tipi klima; sektörün önde gelen markalarından FJTHERMA’nın yeni serilerinden biridir. Duvara montajlanan sistem 24000 BTU ısı taşıma kapasitesiyle oldukça geniş mekanların ısıtma-soğutma gereksinimine cevap verecek niteliktedir. Duvar tipi klimaların üretim politikası, her türlü iç mekanda armoni sağlayacak bir programa dahildir. Yüksek konfor beklenen tüm yapılanmalarda tercih edilebilir. Bahsi geçen seride yer alan inverter özelliği sayesinde, oldukça yüksek bir enerji tasarrufu sağlar ve kullanıcı bütçesine dost bir çalışma prensibi sergiler. Bu cihazların gelişimi sektörde geniş bir ürün yelpazesinin doğmasına ön ayak olmuştur. Git-gide daha yoğun bir şekilde kullanım alanı bulan bu çok yönlü sistemler, daha üst düzey bir iklimlendirme sağlamak üzere tasarlanmaya başlamıştır. Fjtherma; büyüyen klima pazarında yenilikçi bir üretim anlayışı ile karşımıza çıkıyor. Zîra, FTWX24BX modelinde yaşam düzeyine pozitif etki bırakan bir kullanıcı grafiği gözlemlenmektedir.

 

Duvar tipi klimaların iş ve yaşam alanlarında gösterdiği performans ve kullanıcıya sağladığı tüm özel menfaatleri bu özel seride de fazlasıyla bulacaksınız. Sistem duvara montajlanabilen inverter seçeneklerden biri. Bu yönüyle sabit bir hızda çalışmak yerine, daha değişken bir faaliyet sergiler. Ortamlara yayılan ısı değerlerini algılayan cihaz, kullanıcı tarafından programlanan seviyeye ulaşınca çalışma hızını düşürür. Bu akıllı sistem sayesinde, enerji tüketimi belli aralıklarla minimize edilerek daha düşük faturalara olanak tanır.

 

FTWX24BX Duvar Tipi Klima Çalışma Prensibi

 

FTWX24BX Duvar tipi klima çalışma prensibi;hafif ve hijyenik bir atmosfer yaratmak amacını taşımaktadır. Cihazın bu natürel hava salınımı, insanların faaliyet kabiliyetine de olumlu etki etmektedir. Klimaların ilk piyasaya sürüldüğü dönemlerde, iptidai bir iklimlendirme programı mevcuttu. Sadece ısıtma ve soğutma sağlayan bu On-Off Klima cihazları, ağır hava kitleleri yayarak iş gücünde sektelere neden olmaktaydı. Ayrıca ortamlara sirayet eden mikro organizmaların yarattığı tahribatın önüne geçecek bir sistem üretimi de henüz gerçekleştirilmemiştir. Son yıllarda hızla büyüyerek dünya merkezlerinde büyük binalarda kullanılmaya başlayan modern cihazlar, git-gide şahsî konutlara kadar genişleyen bir kullanım ağına ulaşmıştır.

 

FTWX24BX Duvar tipi klima çalışma prensibi daha bu modern anlayışın bir uzantısı olarak karşımıza çıkıyor. FJtherma klima sistemlerinin gelişiminde ve tasarımında büyük rol oynayan ABKAY GROUP’a ait marka kollarından biri. Ürün geliştirici mühendisler, iklimleme ihtiyacına ek olarak daha sağlıklı yaşam şartlarını mümkün kılmayı hedeflemiştir. Bu hedef doğrultusunda daha kreatif çözümler hayata geçirilmiştir. İşte bu savunmayı kanıtlayan bazı doneler:

 

 • Daha kompakt bir gövde ile sade ve şık tasarımlar
 • Nem alma özelliği
 • Daha fresh hava koşulları
 • Montaj ve bakım kolaylığı
 • Virüs, bakteri ve mikrop temizleyen filtreler
 • Üstün sistem hafızası
 • Otomatik algı ve mode geçişleri
 • Düşük desibelde çalışma
 • Bütünsel hava yayılımı
 • Isı koruyucu sistem eklentisi
 • Modern kontrol aparatları
 • Arıza uyarıcı özellik

 

FTWX24BX Duvar Tipi Klima Bakım ve Servis

 

FTWX24BX Duvar tipi klima bakım ve servis kolaylığı ile dikkat çeken bir üretim. Cihazın bakım prosedürleri dikkate alınarak ergonomik bir montajlama gerçekleştirilmelidir. Böylece hafif ve kolay sökülen gövde kapakları alınarak iç mekanizmaya rahatlıkla ulaşım sağlanabilir. Böylece filtreler de ilk işlevine kavuşturulmuş olur. İşte bu bakım periyotlarının kolay bir sürece işaret etmesi, daha uzun ömürlü bir klima kullanımı sağlar. Marka üretici firma, tüm ülke geneline sağladığı satış ve servis ağıyla oldukça modern bir arayüze sahiptir. Tüm şehir ve bölgelerde cihaza erişim ve kullanımda meydana gelen aksaklıkların giderilmesi mümkün.

 

FTWX24BX Duvar Tipi Klima Fiyatları

 

FTWX24BX Duvar tipi klima fiyatları oldukça makul. Cihazın hitap ettiği mekan hacmi ve kullanım esnasında sağladığı ekonomik güç tüketimi hesaba katıldığında, benzerlerinden daha avantajlı bir maliyete tekabül ettiğini söylemek mümkün... Ürün hakkında daha detaylı bilgi edinmek için, firmamızla iletişime geçebilirsiniz.