FTCHAS12GR KASET TİPİ KLİMA

FTCHAS12GR KASET TİPİ KLİMA

FTCHAS12GR Kaset tipi klima;gelişen ısıtma-soğutma çözümleri sektöründe iç mekanlar için ideal bir çözüm. Kaliteli malzemelerle üretilen sistem, uzun ömürlü ve yüksek verimli bir iç ünite niteliğindedir. Önde gelen sektör markalarından FJTHERMA , bu seride de yeni ve kreatif kullanım avantajları sunmaktadır. Ortam havasının arzu edilen düzeye ulaştırılmasında etkin bir çalışma prensibi sergileyen cihaz, nem alma ve hava şartlarını iyileştirme yönünde de fayda sağlamaktadır.

 

Hâne, konut, iş yeri, mağaza ve sosyal kullanım alanları, iklim ve mevsim değişkenlerine uygun bir iklimlendirme programına ihtiyaç duymaktadır. Her geçen gün modern çözümler sunan klima piyasası, kullanıcı beklentisini de yükselten bir üretim ağına sahip. Kış mevsiminde ısıtma, yaz aylarında soğutma gereksinimleri bu beklentilerin karşılanmasında yeterli değil. Daha akıllı cihazlar, kişisel kullanıma izin veren üretimler, alanlardaki kötü koku ve partikülleri absorbe eden sistemler daha revaçta. Buna ek olarak; ortamdaki mirko organizmaların, yani virüs, bakteri ve mikropların arındırılması da bu yeni üretimlerden beklenen bir faaliyet. Yapısal uyumluluk, görsel tamamlayıcılık ve kolay kurulum avantajlarıyla birlikte, sayılan tüm nitelikler  FJTHERMA FTCHAS12GR serisinde yer almaktadır.

 

FTCHAS12GR Kaset Tipi Klima Zamanlayıcı Özelliği

 

FTCHAS12GR Kaset tipi klima zamanlayıcı özelliği ile üretilmiştir. Cihaz, FJTHERMA 12000 Btu bir ısı transfer kapasitesine sahip. Bu yüksek güç ile alt serilerinden ayrılan cihaz, oldukça geniş iç mekanların iklimlendirilmesinde yetkin bir faaliyet sergiliyor. Tam verimlilik ilkesiyle çalışan sistem, bir dış üniteye bağlı ve bu birimden bağımsız bir ısıtma-soğutma aktivasyonu gerçekleştirmektedir. Klimanın zamanlayıcı özelliği dikkat çekici. Bu sayede önceden cihaza yüklenen veriler, arzu edilen saatte otomatik olarak devreye girmektedir. Sistem, güç ve enerji kesintisi gündeme gelmesi durumunda, tekrar enerji sağlandığı an ilk çalışma parametrelerinde yeniden aktif olabilmektedir. Bu otomatik yeniden başlama özelliği, daha pratik ve konforlu bir kullanıma imkân tanıyor.

 

FTCHAS12GR Kaset Tipi Klima Hava Transferi

 

FTCHAS12GR Kaset tipi klima hava transferi tatmin edici bir niteliğe sahip. Geleneksel sistemlerde ortamların homojen ısı değerlerine kavuşturulması ve sağlanan değerlerin uzun süre muhafaza edilebilmesi mümkün olmamaktaydı. Nitelikli marka üretimlerinde yer alan eşsiz özelliklerden biri de, hava transferinde gösterdiği dengeli performans. Bu sayede, iç ortamın en uzak bölümlerinde bile istenilen iklim şartları sağlanabiliyor. Bu cihaz, 4 yönlü hava üfleme kabiliyetiyle oldukça bütünsel bir iklimlendirme sunmaktadır. Özel filtrelerden geçerek arındırılan hava kitleleri, 4 yöne üfleme kabiliyetine sahip kanatlar aracılığıyla eşit olarak dağıtılıyor.

 

FTCHAS12GR Kaset Tipi Klima Avantajları

 

FTCHAS12GR FjTherma Kaset tipi klima avantajları arasında hem kurulum hem kullanım ayrıcalıkları yer alıyor. Çocuk kilidinden, uyku moduna pek çok alternatif seçenek cihaza eklenmiş. Üründe yer alan tüm pozitif veriler şu alt başlıklara ayrılabilir:

 

 • Yüksek enerji tasarrufu
 • Şık ön panel
 • Kolay kurulum
 • Opsiyonel kontrol seçenekleri
 • 24 saat zamanlayıcı
 • Kapsamlı koruma
 • Kolay bakım
 • Turbo modu
 • Çocuk kilidi
 • Uyku modu
 • Nem alma
 • Akıllı defrost

 

Cihazın özellikleri arasında yer alan akıllı defrost, otomatik bir programdır. Geleneksel klimaların buzlanmaya karşı özel bir modu var. Fakat bu mod ancak sizden gelen bir direktifle devreye sokuluyor. Fujitherma’nın bu serisinde ise, buzlanma otomatik olarak algılanmakta ve sistem gerekli hâllerde devreye girmektedir.

 

FTCHAS12GR Kaset Tipi Klima Tasarımı

 

FTCHAS12GR Kaset tipi klima tasarımı şık ve hafif bir ön panel vâdediyor. Genel anlamda kaset tipi klimalar, ortam dekorasyonlarına en iyi cevap veren sistemler arasında yer alır. Görsel niteliğin önem teşkil ettiği tüm toplu kullanım alanlarında, Fujitherma kaset tipi klima kullanımı oldukça yaygın. Bu serinin özel üretim programında, ön panel kurgusuna özenle yaklaşılmıştır. Böylece her türlü iç mimarî unsurları herhangi bir göz kusuruna uğramadan aynı efektif yapıyla kullanıma devam edilebilir.

 • http://vrfklima.blog
 • http://vrfklima.net
 • http://vrfklimabayi.com
 • https://vrfsistemi.net
 • https://fluoklima.net/hakkimizda
 • Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır.