En ucuz Daikin klima

En ucuz Daikin klima

En ucuz Daikin klima Serisi inverter tipi klimalar soğutma ve ısıtmada etkin olarak üstün teknolojisi ile hizmet vermektedir. Soğutma kapasitesi 22.200 BTU/h olan Isıtma kapasitesi de 27.300 BTU/h olan modeli Daikin Miyora Serisi FTXK60AW Inverter Klima enerji verimliliği konusunda A+ seviyesindedir.

Dış ünite ağırlığı 44 kg olan derinlik, yükseklik, genişlik ölçüleri sırasıyla 753x855x328 mm ölçülerindedir. Fan hız seviyesi ayarlamaları olan iç ünite ağırlığı 14 kg dır. Ürünün performans bakımından da turbo modu, otomatik fan hız ayarı, hava filtresinin bulunması ürün ve kullanıcı açısından son derece önemlidir. En ucuz Klima ,Nem düşürme olanağa sahip olan klimanın arıza bildirim ve tanımlama alanı bulunmaktadır.

DAIKIN TEGORA FTXB25B INVERTER KLİMA

Sezonsal verimlilik şartlarına uygun olarak üretilen inverter klimalarla hem keyfi hem de tasarrufu bir arada yaşayabilirsiniz. Verimlilik değeri A+ olan bu klimanın yıllık enerji tüketimi soğutmada 155kWh, ısıtmada ise 792 kWh olmaktadır. Kısa sürede tüm odayı ısıtıp soğutabilen turbo moda sahiptir.

20 dakika insan hareketi algılamadığında ya da sıcaklığa göre ne zaman çalışıp duracağını kendisi ayarlayan stand-by modu ile %80 enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. 22 dB ile oldukça sessizdir; ortam konforunu “çok sessiz ve sessiz” modları arasında geçiş yaparak korur. En ucuz Daikin klima Ortam sıcaklığını değiştirmeden nemi düşürebilir. Klimayı her gün ayrı bir fonsiyona ayarlayarak tekrar uğraşmadan kendiliğinden çalışmasını sağlayabilirsiniz.

En ucuz Daikin klimalar

Elektrik kesintisinin ardından, son fonksiyonda çalışmayı sürdürür. En ucuz Daikin klima Tegora Ftxb25b Inverter Klima tek bir dış üniteye 5 adet iç ünite bağlanarak multi kullanıma uygun olan güçlü bir üründür.

Verimliliği konfor ve şıklıkla buluşturan Daikin Tegora serisi, markanın her ürününde olduğu gibi A+ sınıfa dahildir. İnverter klima teknolojisi ile her mevsim ve sıcaklıkta ortam şartlarını en ideal düzeyde tutmayı başarır. Daikin Tegora Ftxb35b Inverter Klima, 12000BTU soğutma, 12.300BTU ısıtma kapasitesi; 8 kg. iç ünite, 29 kg. dış ünite ağırlığı ile güçlü bir yapıya sahiptir. Soğutmada 209kWh, ısıtmada 942kWh yıllık enerji tüketimi ile sezonsal verimlik yasası kapsamına girmektedir.

DAIKIN TEGORA FTXB50B INVERTER KLİMA

Ortamın durumuna göre klimanızı ister kendiniz ayarlayabilir isterseniz bu seçimi onun gelişmiş sensörlerine bırakabilirsiniz. Vrf sistemleri ,Sıcaklığı ve hareketi algılayarak zaman hesaplaması yapan bu klima, ne zaman ve ne şekilde çalışacağına karar verebilen bir teknolojiye sahiptir.

Kalite, performans ve şıklığı bir araya getiren ürünlerle karşımıza çıkan Daikin, Tegora serisiyle iddiasını bir kez daha ortaya koyuyor. İnverter sistemli klimalarla 50 Hz’i aşan yüksek performans, istenilen sıcaklığa daha hızlı bir şekilde ulaşma, daha az enerji tüketimi, az titreşim ile düşük ses seviyesi gibi özellikleri Daikin Tegora Ftxb50b Inverter Klima da barındırıyor.

En ucuz Daikin Klima Tuzla

18.700BTU ve 19.200BTU soğutma ve ısıtma kapasitesiyle güçlü bir motora sahip olan modelde yıllık enerji tüketim miktarı 324kWh ile 1.195kWh arasında değişiyor. Sessiz çalışma özelliği sayesinde iç ünite ses seviyesi 3 desibele kadar düşüyor.

En ucuz Daikin klima ,Soğuk ya da sıcak havanın vücuda direkt temas etmesini önlemek amacıyla uygun kanat pozisyonu sağlayan konforlu üfleme modu serinin önemli bir özelliği olarak karşımıza çıkıyor.

En ucuz Daikin klima 'yı nereden alabilirim

Doğal olmayan iklim değişimleri nedeniyle enerji tasarrufunun zorunlu kılındığı günümüzde Daikin en az A+ sınıfı olan ürünleriyle karşımıza çıkıyor. İstenen sıcaklığa en hızlı şekilde ulaşıp en az enerjiyi harcamasıyla bilinen inverter sistemler de Daikin klimaları için bir öznitelik haline gelmiştir.

Yıllık enerji tüketimi 359 – 1.311 kWh arasında değişen Daikin Tegora Ftxb60b Inverter Klima, soğutma sırasında 21.300, ısıtma sırasında 21.800 BTU kapasitesiyle bu kapsamda yer almaktadır. En ucuz Daikin klima ,Ozon tüketim katsayısının sıfır olmasıyla doğaya dost R-410A gazını soğutucu akışkan olarak kullanır.

Ucuz duvar tipi klima ,Tegora serisinin tüm özelliklerini taşıyan bu ürün, yaşanan arıza ve hata kodlarını ekranına yansıtarak servis sürenizi uzatır. Ayrıca ısıtma ya da soğutma yapmadan, yalnız vantilatör olarak çalıştırmanız da mümkündür.

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.