AUYG36L KASET TİPİ İNVERTER KLİMA

AUYG36L KASET TİPİ İNVERTER KLİMA

AUYG36L Kaset tipi inverter klima; yeni özelliklere sahip bir iklimleme cihazı. Bu sistem; 3 boyutlu pervane kanadı, turbo fan, üst düzey hava akımı ve ısıtma-soğutmada geniş çalışma aralığı ile oldukça dikkat çekiyor. Fujitsu Klima bu inverter serisinde yüksek bir konfor sağlamayı hedef almıştır. Yüksek verimli turbo fan, daha geniş alanlara daha sistematik bir hava dağılım programını hayata geçirmek üzere tasarlanmıştır. Fujitsu Klima’nın ürün geliştirici mühendisleri, iç ünitenin çalışma verimini arttıracak mekanizmayı, daha düşük enerji ve güç sarfiyatı eşliğinde planlamıştır. Cihaz yalnızca kullanımda değil, kurulum ve montaj sürecinde de kullanıcılara rahatlık sağlıyor. Bu klima, çeşitli iç mekan yapılanmalarında iklim gerekliliklerini karşılayan bir işleyişe sahiptir. İleri teknolojik hesaplamalarla, sezonsal verimlilik düzeyi iyileştirilmiş bir iç ünite ile daha dengeli ortamlar yaratmak esasıyla çalışır.

 

AUYG36L serisi, komplike bir tasarım programı sonunda üretilmiştir. Üretim sürecindeki bu profesyonel sistem kurgusu, kullanımda oldukça pratik bir düzleme yayılmıştır. Opsiyonel kontrol imkânı ve otomatik programlama ile farklı kullanıcı beklentilerini karşılayan cihazın, montaj süreci de bir o kadar kolay olmaktadır. 

 

AUYG36L Kaset Tipi İnverter Klima Ek Aparatlar

 

AUYG36L Kaset tipi inverter klima ek aparatlar ile daha da üst düzey bir hava akım programı hayata geçirmektedir. Sistemin aslî unsurları yetkin bir iklimlendirme gerçekleştirmede oldukça yeterli. Fakat bu ek birimler sayesinde daha da kişiselleştirilmiş bir fonksiyon elde edilmiştir. İşte sisteme dahil edilebilecek opsiyonel parçalar:

 

 • IR Alıcı Kiti
 • Geniş Panel
 • Kanal Kapama Aparatı
 • Hava Akışı Engelleme Aparatı
 • Yüksek Nem Engelleme Kiti
 • Haricî Kontrol Seti
 • Taze Hava Bağlantı Kiti

 

AUYG36L Kaset Tipi İnverter Klima Dizayn Karakteri

 

AUYG36L Kaset tipi inverter klima dizayn karakteri post-modern yaklaşımları bir kenara atmıştır. Bu geleneksel panel tasarımları, farklı iç mekan organizasyonlarında oldukça yetersiz bir görünüm oluşturmaktaydı. Gelişen sektörel kabiliyet ve kullanıcı beklentilerinin gitgide yükselişi bu cihazlara olan yaklaşımın da farklı bir yönelim kazanmasına neden olmuştur. Artık, sadece ısıtma ve soğutma yüklerini karşılayan, fakat görsel tasarımda oldukça hantal ve kaba bir görünüm sergileyen cihazlar kabul görmüyor. Bunun yerine bahsi geçen Fujitsu Klima serisinde gördüğümüz, ince & kompakt dizayn karakteri ve daha kolay temizlenebilen pratik tasarımlar rağbet görmektedir. Cihaz, kaset tipi klimalarda görülen kanal ve menfezlerle bir ön panel tasarımına sahip. Hava giriş-çıkışının gerçekleştirildiği bu segmentler nitelikli bir işçilikle meydana getirilmiş. Cihaz gövdesinin tavan arasına gizlendiği montaj seçeneklerinde, göze hitap eden tek bölge bu ön panel olmaktadır. Bu sistem organına atfedilmiş şıklık ile dekorasyonlarda tamamlayıcı bir nitelik kazandırılmıştır.

 

AUYG36L Kaset Tipi İnverter Klima Gelişmiş Hava Akımı

 

AUYG36L Kaset tipi inverter klima gelişmiş hava akımı yeni 3D kanatlar sayesinde elde edilmektedir. Kullanılacak alanda daha etkin bir hava sirkülasyonu sağlamak için geliştirilmiş bu fanlar oldukça dikkat çekici. Geleneksel fan sistemlerinde hava akımı, motor üzerinden gerçekleştirilmekteydi. Bunun akabinde serpantin üzerinden geçen hava farklılık arz etmekteydi. Bu yeni 3 boyutlu fan tasarımında, ısı değiştiricisi üzerinden geçen hava akımının miktarı arttırılmıştır. Böylece mekanlara daha etkili bir hava transferi mümkün kılınmıştır.

 

AUYG36L Kaset Tipi İnverter Klima Ses Düzeyi

 

AUYG36L Kaset tipi inverter klima ses düzeyi standart klimalara oranla oldukça azaltılmış bir karakter sergiliyor. Sistem bu özelliğiyle, çalışma ve yaşam ortamlarında daha nitelikli bir zaman dilimini mümkün kılmaktadır. Fujitsu Klima bu seriye dahil farklı kapasitelerde ürettiği modellerinde, iki aşamalı ses modu ayarlamasına imkân vererek daha yenilikçi bir üretim sergiliyor. İç mekanların iklimlendirilmesinde üstün performans ve inverter teknolojisinin yarattığı ekonomik avantajlardan faydalanmak için, firmamızdan destek alabilirsiniz. Deneyimli markanın farklı montaj ve model seçenekleri hakkında detaylı bilgiye sitemizden ve müşteri destek hattımızdan erişim sağlamanız mümkün. 

 • http://vrfklima.blog
 • http://vrfklima.net
 • http://vrfklimabayi.com
 • https://vrfsistemi.net
 • https://fluoklima.net/hakkimizda
 • Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır.