AGYV G 12LA DÖŞEME TİPİ İNVERTER KLİMA

AGYV G 12LA DÖŞEME TİPİ İNVERTER KLİMA

AGYV G 12LA Döşeme tipi inverter klima;  yüksek verimlilik düzeyi ve 12000 Btu ısı taşıma kapasitesi ile cazip iklimlendirme çözümleri arasında yer alıyor. Sistem bir Fujistsu Klima üretimi. Özel bir hava akım kabiliyeti ile, mekanların homojen ısı dağılımıyla konfor düzeyi yükseltilmiştir. Cihazın Full DC İnverter özelliği, sık kullanımlarda oldukça ekonomik bir tüketim sağlıyor. İnverter cihazlar genel olarak, iç mekandaki ısı değerlerini otomatik olarak algılayan akıllı bir sistem beynidir. Bu özellik, tamamen otomatik bir yönetim programı ile devreye girer ve siz ortamda yokken bile kazanılan ısı değerlerini korumak gayesiyle çalışır. Kısaca; cihazı kullanırken aşırı ısınma ve soğuma gibi durumların önüne geçmek için aktif-pasif modlar arasında geçiş yapmak zorunda kalmayacaksınız. Aç-kapa girdilerinin fazla olduğu durumlarda, sistem daha fazla bir güç tüketimi meydana getirir. Ayrıca yine sürekli açılıp kapanan cihazlar, ortam ısısına yetersiz bir müdahale gerçekleştirecektir. Böylece her aktivasyon, sıfırdan bir iklimlendirme anlamına gelecektir.

 

 AGYV G 12LA Döşeme tipi inverter klima  çoklu drenaj hattı ile üretilmiştir. Altı yönde tahliye borusu ihtiva eden sistem, daha kolay ve rahat bir kullanım sağlar. Geniş bir ısıtma ve soğutma aralığı ile farklı gereksinimleri karşılamaktadır. Bölgesel olarak değişen iklim şartları daha özel sistemlere ihtiyaç duyar. Bazı bölgelerde en düşük ve en yüksek sıcaklıklar arasındaki fark oldukça büyük olabilmektedir. Üretilen cihazların daha geniş kitlelere hitap edebilmesi bu beklentileri karşılamasıyla mümkün. Ayrıca yapıların kullanım amacı, insan yoğunluğu ve bina segmentleri de daha kreatif çözümlere ihtiyaç duymaktadır. İşte Fujitsu’nun bu inverter serisinde, aranılan performans gücü ve sezonsal verimlilik beklentilerini bir-arada bulacaksınız.

 

AGYV G 12LA Döşeme Tipi İnverter Klima Teknik Özellikler

 

AGYV G 12LA Döşeme tipi inverter klima teknik özellikler kapsamında sözü edilmesi gereken ilk madde, yüksek SEER ve SCOP değerleri. Piyasa analistleri ve küresel pazar araştırmacıları verimlilik düzeyine etki eden unsurları saptamıştır. Bu doğrultuda yasal gereklilikler ışığında her üretimin sahip olduğu niceliksel değerler önem taşır. AGYV(G)12LA serisi ısıtma ve soğutma yüklerini karşılarken, yüksek bir verimlilik sağlamakta ayrıca güç ve enerji tüketiminde de bütçe dostu bir yaklaşım sergilemektedir.

 

AGYV G 12LA Döşeme tipi inverter klima teknik özellikler  aşağıdaki liste ile örneklendirilebilir. Bu liste, cihazın aslî çalışma yönergesine ışık tutmak amacını taşımaktadır. Daha detaylı bilgilendirme, fiyatlandırma ve ödeme seçenekleri için iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

 

 1. Opsiyonel montajlama seçenekleri
 2. İyonize ve toz emici filtreler
 3. Ayrılabilir ön panel ve kolay bakım seansları
 4. Uzun ömürlü kullanım avantajı
 5. Farklı kontrol seçenekleri
 6. İki yönlü hava üfleme ile ısıtma ve soğutmada yüksek verim
 7. Geniş çalışma aralığı
 8. Kişisel kullanıcı modları
 9. Otomatik kapasite ayarı

AGYV G 12LA Döşeme Tipi İnverter Klima Yıllık Enerji Tüketimi

 AGYV G 12LA Döşeme tipi inverter klima yıllık enerji tüketimi soğutmada 188, ısıtmada 1330 kWh/a değerleriyle oldukça düşük bir seviyede seyretmektedir. Kurulum ve kullanımda sağladığı bu ekonomik avantaj, cihazın farklı bütçelere hitap edecek bir nitelikte olduğunu göstermekte. Sabit hızda çalışan kompresörlere nazaran, bu değişken hızlı kompresörler ortam ısısına uygun bir çalışma prensibine sahip. Böylece cihaz, dış bir müdahaleye gerek kalmadan otomatik olarak kapasitesini ayarlar.

 

AGYV G 12LA Döşeme Tipi İnverter Klima Kazanımları

 

AGYV(G)12LA Döşeme tipi inverter klima kazanımları  farklı yapı birimlerinde, kullanıcılarda memnuniyet düzeyini yükseltmektedir. Kötü koku, toz ve partikülleri yok eden sistem aynı zamanda fazla nemin de yok edilmesinde etkendir. Nem, ısı değerlerine etki eden bir unsur olarak pek çok iç mekanda büyük sorunlardan biri. Ayrıca fazla nemin kontrol altına alınamaması, klima sistemlerinin de daha sık arızalanmasına neden olmaktadır. Bunlardan başka, soğutucu akışkan olarak R410-A gazının tercih edilmesiyle, ekolojik çevreye zarar vermeyen bir iklimlendirme programı gerçekleştirilmektedir. Sistem bu yönüyle, yaşam koşullarına pozitif bir yaklaşım sergiliyor. Markanın bahsi geçen seri dışında farklı kapasite ve modellerde pek çok üretimi bulunmaktadır. İç mekan organizasyonlarına en uyumlu iklimleme tercihi için, profesyonel firmamızdan destek sağlayabilirsiniz.

 • http://vrfklima.blog
 • http://vrfklima.net
 • http://vrfklimabayi.com
 • https://vrfsistemi.net
 • https://fluoklima.net/hakkimizda
 • Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır.