AGYV G 09LA DÖŞEME TİPİ İNVERTER KLİMA

AGYV G 09LA DÖŞEME TİPİ İNVERTER KLİMA

 AGYV G 09LA Döşeme tipi inverter klima;  A++ SEER VE A+ SCOP değerleriyle göz doldurucu bir seri olarak karşımıza çıkmaktadır. Fujitsu bu üretiminde, döşeme tipi klimaların zirvesini zorluyor. 9000 Btu ısı taşıma kapasitesiyle, kendi kulvarında oldukça yüksek bir performans sergilediği muhakkak. Bu sistemler, duvar ve tavan montajına imkân vermeyen pek çok iç mahalde tercih edilmektedir. Bazı iç yapı organizasyonları hem inşa hem kullanım karakterine bağlı olarak ek cihazların uyarlanmasına izin vermez. Klima sektöründe yer alan üretici firmalar, her türlü ortam şartlarını hesaba katarak bir üretim politikası gütmektedir. İklimleme aygıtları ile yapılar arasında sağlanan bu optimizasyon, cihazın görsel ve işlevsel nitelikleriyle sentezlenince ortaya daha üst düzey üretim planlamaları çıkmıştır.

 

AGYV G 09LA Döşeme tipi inverter klima;  Japon teknolojisinin piyasaya dahil ettiği ürünlerden biridir. Bu ürünün kalite ve niteliğine olumlu etki eden en büyük özelliği, Full DC inverter teknolojisi ile planlanmış olmasıdır. Hızını ortam gerekliliklerine göre ayarlayabilen akıllı kompresörler; performans düzeyine pozitif etki ederken, daha ekonomik bir enerji sarfiyatını da mümkün kılmaktadır. Uzun ömürlü, kolay temizlenebilir filtreler oksitlenme ve iyonlaşma sorununun da önüne geçmektedir.

 

AGYV G 09LA Döşeme Tipi İnverter Klima Montaj Esnekliği

 

AGYV G 09LA Döşeme tipi inverter klima montaj esnekliği  sayesinde estetik ve dekoratif armoni kaygısı yüksek iç mekanlarda tercih edilmektedir. Tavan, asma tavan ve duvar montajına olanak tanımayan alanlarda alçak duvar ve döşeme üzerine montaj imkânı sağlar. Cihazın estetik formu, değişken ortam dizaynına ve renk skalasına oldukça yakınlık sağlar. Böylece iç mekanlarda göze negatif bir görsellik sunmadan ve fazla alan işgaline yol açmadan rahatlıkla kullanılabilir. Cihazın adaptasyonu şu mahallerde tercih edilebilir:

 

 1. Standart pencere altına
 2. Duvar boşluğu ve niş yuvalarına
 3. Direkt duvar yüzeyine
 4. Düşey duvara yarı gizlenmiş olarak zemin üzerine

 

AGYV G 09LA Döşeme Tipi İnverter Klima Hava Debisi

 

AGYV G 09LA Döşeme tipi inverter klima hava debisi çeşitli yönelimlerle daha konforlu bir sirkülasyon sağlar. Isıtma ve soğutma programlarında akıllı bir hava akımı gerçekleştirerek, iklimlendirme işlevinin daha üst düzey bir şekilde gerçekleştirilmesine imkân verir. Isı kitlelerinin dereceleri, hareket kabiliyetine de yön vermektedir. Böylece sıcak ve soğuk değerlere ulaştırılmış katmanlar, farklı bir yönelim sergiler. Fujitsu klima ürün geliştirici mühendisleri, hava akım karakterine uygun düşecek bir fanlama sistemi geliştirmişlerdir. Buna göre cihaz soğutmada ve ısıtmada ayrık bir işleyişe sahiptir. Sistem soğutma modunda çalışırken, ilk aktivasyon sırasında iki yönlü bir üfürme gerçekleştirir. Böylece daha geniş bir hava debisi sağlanmış olur. Sabit çalışma modunda ise, soğuk havayı yukarıya transfer ederek, ortamların en iyi koşullarda soğutulmasına olanak tanır.

 

AGYV G 09LA Döşeme tipi inverter klima hava debisi ısıtma programında da özgün bir karakter sergilemektedir. İki yönlü hava üfürme, bu programda da karşımıza çıkıyor. Açıklıklardan iç mekana sızan soğuk hava dalgalarının engellenmesi için yukarıya doğru üflenen sıcak hava, tüm mekanın eşit oranda ısıtılmasını sağlamaktadır.

 

AGYV G 09LA Döşeme Tipi İnverter Klima İle Hijyenik Ortamlar

 

AGYV G 09LA Döşeme tipi inverter klima ile hijyenik ortamlar  sağlamak mümkün. Yeni özellikler katılmış filtreler havadaki tüm negatif etkileri yok etmek üzere planlanmıştır. Bu filtreler 2 farklı işleve sahip;

 

 1. İyon-Koku Giderici Filtre: Bu aparat ultra ince bir yapıya sahiptir. Oldukça güçlü bir kabiliyet sergileyen filtre, iyon etkisiyle kötü kokuları absorbe eder.
 2. Apple-Catechin Filtre: Havaya sirayet eden toz ve partikülleri temizler.

 

Bahsi geçen Fujitsu Klima serisi 6 yönde tahliye borusu ve farklı kullanımlarda uyumlu boru bağlantı esnekliği ile oldukça farklı kazanımlar sağlamaktadır. Cihaz, oda sıcaklığının korunması ve düşük ortam sıcaklıklarında üst düzey bir performansla aktive edilmesi gibi özellikler içeriyor. Ön panel iç ünite gövdesinden rahatlıkla ayrılabilir ve kolay bir bakım süreci gerçekleştirilir. Böylece daha uzun ömürlü ve garantili bir kullanım meydana gelmektedir.

 • http://vrfklima.blog
 • http://vrfklima.net
 • http://vrfklimabayi.com
 • https://vrfsistemi.net
 • https://fluoklima.net/hakkimizda
 • Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır.